Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mi też sie wydaje że napis extreme jest mało czytelny, my i tak wiemy co tam jest napisane, ale marka PE nie jest aż tak znana żeby pozsowlic sobie na nieczytelne logo ktore każdy rozpoznaje bez problemu (zwlaszcza że po zmienie na nowe tym bardziej nie bedzie rozpoznawalne)

 

czionka jest ciekawa jako tako, ale serio slabo czytelna, niektore litery sie zlewaja dziwacznie

a np na tej nowej okładce pierwsza litera E zlewa sie z białym tłem po lewej stronie (bo cień pada na prawą strone)

 

powinniscie poswiecic wiecej czasu i zaprojektować jakies naprawde kozackie logo ktore stanie sie waszym prawdziwym logiem, a nie tylko nazwą gazety napisaną dziwną czcionką. cos takiego jak cocacola, nikt nie musi sie doczytywać co jest napisane w zawijasach bo odrazu wiedzą co to za produkt, u was bardziej to wyglada na zmienianie czcionki bo stara sie znudziła ;p

Odnośnik do komentarza

Im dluzej nalizuje wykonanie i projekt tym bardziej dochodze do wniosku, ze:

 

 

powstalo na szybko lub brak bylo pomyslu, lub ktos z gory wybral najmniej ciekawa propozycje

 

 

Przejrzalem kilka swoich logotypow i jest duzo wspolnych cech w logosach, ktory kompletnie mi nie wyszly i nie mialem na nie zupelnie zadnej idei. Z tym logiem jest cos nie tak tyle tylko, ze numer w styczniu juz bedzie dostepny i chyba jedyne co pozostanie to usunac cien na przyszlosc, albo delikatnie je pochylic.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

PSXE nie jest kultową marką jak Coca Cola, która jest znana na całym świcie od stu lat i w dodatku stworzyła wizerunek św. Mikołaja w czerwonym kubraczku. Każdy zna Cole, każdy ją raz w życiu pił. Wiem, że to tylko takie porównanie, ale trochę bez sensu. :) PSXE nigdy nie było i nigdy nie będzie (?) czasopismem znanym przez każdego w Polsce dla tego takie zmiany loga nie wpłyną za bardzo na wizerunek i sprzedaż marki. W salonach prasowych i tak leży obok innych magazynów o gierkach, a do osiedlowego kiosku po takie czasopisma chodzą ludzie, którzy wiedzą co chcą kupić.

 

Co do samego designu loga. Czcionka i ogólny wygląd są dobre jednak ten cień faktycznie powoduje, że logo staje się mniej czytelne. Chociaż nie taktowałbym tego tak poważenie bo wielkim problemem to nie jest. Myślę, że usunięcie cienia w następnym numerze spowoduje, że napis stanie się czytelniejszy. Przynajmniej teraz na tle innych magazynów na pułkach nie ma się czego wstydzić.

Odnośnik do komentarza

Generalnie można przecież pod logo dać transparentny pas o przezroczystości bliskiej 50% - będzie widać pod nim trochę grafiki, a przy okazji nie trzeba będzie się męczyć z czytelnością logo na "białym". Poza tym cieszy mnie ograniczenie trochę tej wspomnianej już "ekstrimowości", bo po prostu człowiek się starzeje i wstyd z takim kolorowym czymś pod pachą jechać do pracy. Co nie zmienia faktu, że oprócz tego nie interesuje mnie wygląd, raczej treść, a tej więcej ostatnio w Neo+, bo PE za bardzo idzie w recenzje, których multum przecież w internecie, bez wyróżniania się.

Odnośnik do komentarza

Idź sobie do swojego kierownika z jakimś kolorowym PE pod pachą i później dziw się, że od razu krzywo patrzy na Twoje poważne pomysły co do firmy. Wiadomo, że co się robi prywatnie, to inna rzecz, a służbowo trzeba zachować jednak prezencję i powagę. To nie jest liceum, czy tam studia, żeby mieć taką wolność. Praca to praca.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Czemu masz w ogóle iść do kierownika w pracy z PSXem w rękach :) ? Idąc tym tropem to wpadką byłoby pokazanie się z niemal czymkolwiek związanym z hobby.

Zresztą, PE może sobie mieć nawet samo logo na okładce, ale na ostatniej stronie trafi Ci się reklama nowego Raymana i po ptokach :).

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...