Skocz do zawartości

Polecam mp3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 797
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wcale nie o to mi chodziło. Mnie też wkur.wia takie zachowanie. Tylko teraz mam odpowiedź przynajmniej dlaczego Rozi wrzuca takie gó.wno i wiem, że następnym razem z czystym sumieniem mogę nie klikać.

Poza tym to ciekawe, że gość zaczynał od Flipsyde a skończył ze Smallsem w avku.

 

Jakbym chciał trollować to bym napisał, że rap się skończył na Pfk.

Edytowane przez asfalt
Odnośnik do komentarza

No ja tam tez tej kupy typu flipsyde nie slucham. Mowisz, abstrahowałeś do tego, ze rozi jest gruby i slucha ch,ujni. Rozumiem.

Troche smieszne, ze np. na jego lascie kupa pokroju wlasnei takiego czegos jest miedzy jakimis notoriousami i tak dalej :(

Mniejsza o to, niech slucha czego chce .

 

a propo tego fort minor

http://www.youtube.com/watch?v=ilyK5xrS88M

skumaj rozi, nie pamietasz na pewno yackka, user tego forum niegdysiejszy.

yasiex0r >>>>>>>>>>> fort minor

Edytowane przez FARMEROS
Odnośnik do komentarza

Tej no ale ja nie neguje. Tylko u mnie np największa zajawka była właśnie za gnoja. Jak jechało się przez całe miasto, żeby u kolegi posłuchać zagranicznych kaset, bo przecież to za cenne, żeby pożyczyć. Jak na bazarach spośród setek kaset znalazło się unikaty pokroju Prawdziwości Dla Gry Killazów, żeby potem dostać kilka kar za przekleństwa które leciały z jamnika na pełną piz.dę.

Właśnie ten ograniczony dostęp do rapu był swego rodzaju klimatyczny. Spajał ludzi którzy trwali w tej zajawce. Codziennością były jamy, a teraz jak każdy może ściągnąć to samo w kilka sekund co kolega przez neta, to już nie ma po co się spotykać.

 

Takie tam luźne przemyślenia. Nie każdy musi się zgadzać.

 

 

EDIT: hehe yasiex0r miał swoje 5 minut w Internecie. Zapomniałem o ziomku zupełnie.

Edytowane przez asfalt
Odnośnik do komentarza

No ja tam tez tej kupy typu flipsyde nie slucham. Mowisz, abstrahowałeś do tego, ze rozi jest gruby i slucha ch,ujni. Rozumiem.

Troche smieszne, ze np. na jego lascie kupa pokroju wlasnei takiego czegos jest miedzy jakimis notoriousami i tak dalej :(

Mniejsza o to, niech slucha czego chce .

O jakiej kupie mówisz?

Odnośnik do komentarza

LOL

Jakiś netowy Józek nabija się z gustu innych i zgrywa wielkiego OG.

 

http://www.youtube.com/watch?v=IhAFLqBkTmI

 

EDIT: Pokłony musisz być mistrzem i jesteś jedyną osobą, która tu siedzi więcej jak tydzień. Plus bycie na forum PE W Haipehope crew zone jest prawie jak nagrywanie z Juice Crew.

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza

Po prostu nieźle zabawni jesteście wrzucając na kolesia za to co mu się podoba i zgrywacie wybitnych krytyków a potem jaracie się polskim gównem i amerykańskim shitem.

Ale dość offtopu z mojej strony. Róbta co checta tylko tematów nie zaśmiecajcie.

http://www.youtube.com/watch?v=wg1bR65ZwmE

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...