Skocz do zawartości

Polecam mp3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 797
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

1120.jpg

 

polecam strasznie. kawalki jak doe doe, so high, be right back, bipolar, misunderstood.

 

krizz sie rozkrecil widze, nie moge sie doczekac na plytke tech n9ne, te 3 snipetty naprawde mi sie podobaly. nic tylko odliczac dni, bo juz niecaly miesiac zostal.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To nie plotki, tylko fakt ;)

Zobaczymy co z tego wyjdzie...

 

Najgorsze jest to , ze na R.E.D. albumie bedzie pewnie wiecej takich pajacy, jak Gucci Mane...

 

Skoro mowa o pajacach na nadchodzącym albumie Game'a, to zobacz to http://www.youtube.c...feature=related (kozacki bit) ostatnia zwrotka jest napisana pod jednego z większych pajaców tej branży, czyli pod 'tańczącego gangstera' (sam się tak nazwał ^_^ ) diddiego.Mam nadzieje, że znajdą się fajne kawałki na tej płycie, bo w sumie do LAXa też podchodziłem sceptycznie, a jednak spodobał mi się po kilku przesłuchaniach.

Co do powrotu game'a do doktorka to już potwierdzone jest?Red Album wyxhodzi z Aftermath?

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

American Dream wczesniej dawalem ;)

Zgadza sie, kozak ;)

Przydala by sie pelna wersja...

A co do albumu, to nie wiem, czy uda Mu sie Mnie tak zaskoczyc, jak przy Doctor's Advocate.

 

No szczerze wątpie, że nas Game zaskoczy, jak przy wspomnianym przez Ciebie albumie, bo DA to album może nie aż tak dobry jak The Documentary, ale niewiele mu ustępujący.Teraz Game bardziej poszedł w stronę przebojowości i ogólnie troszkę mu się porąbało z tymi autotune'ami i dissami na wszystkich...

 

Dobra koniec offtopa bo nas zbanują;)

 

Żeby nie było:

 

50 cent dissuje Jaya, Game'a i Bucka http://www.youtube.com/watch?v=VgrXvAimSS4

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Świetny kawałek od czarnucha z DC.Nie jest może jakoś mega zarapowany, ale nadrabia mistrzowskim bitem (producent to AB the Producer) i klimatycznym klipem.Track pochodzi z mixtapeu ''Monumental'' (Podobno za wszystkie bity na tym krążku odpoiwada ten sam człowiek czyli AB), którego niestety sprawdzić nie mogłem bo nie mogłem go po prostu znalezć.

 

 

 

 

Jest jeszcze nowy kawałek Game'a 'Turn Off The Lights', dla mnie narazie najlepszy z jego nowych kawałków.Nie jest jakimś prze**ujem, ale daje przynajmniej nadzieję, że może jednak Red Album nie będzie aż taki tragiczny, na jaki się zapowiada...

 

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...