Skocz do zawartości

Linkin Park


QstomPL

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma tematu o Linkin Park? To dziwne...

No nie wierzę ilem moge sie klocic z kolega na temat tego ze nowy album LP jest bardz dobry,

Nie uwazam, zeby ich stare dokonania byly warte jakiejkolwiek pochwaly, ale nowy album to doslownie inna sprawa.

Nie uwazacie? Jak dla mnie to poziom skomplikowania swiadczy o poziomie piosenki, a w tym alubmie nie bylo na co w tym aspekcie narzekać. Mam nadzieje, ze powstanie jakas dyskusja na temat LP (glownie nowego albumu) bo z checia bym pogadał, a nie chce mi sie spac :<

Odnośnik do komentarza

To masz inaczej niż ja moja kolekcja oryginalnych płyt LP to:

 

- HYBRID THEORY

- METEORA

- REANIMATION

- COLISION COURSE

 

Byłem wielkim fanem LP i swego czasu nawet byłem gotów tatuaż sobie (pipi)nąć LP ;) ,ale następne płyty no cóż, kierunek jaki wybrali ala U2, to nie dla mnie :). Choć dziś przesłucham nową płytę to podyskutujemy :)

 

PSS

 

O jaki nowy album ci chodzi przecież miał wyjść w połowie 2012 ?

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Dla mnie tez reanimation jest bardzo wysko, ale najgorsze w tym albumie jest to ze to nie jest za bardzo album LP...

Moj ranking to

- Minutes to Midnight

- A thousand Suns

- Hybrid Theory

- Reanimation

- Meteora

 

ale wszystkie album oceniam bardzo wysoko i tylko zastanawiam sie, czemu ludzi az tak krzycza na forach jaki to nowy album LP jest zly? Bo jest inny...?

Odnośnik do komentarza

Pierwszy album był nawet całkiem niezły (biorąc pod uwagę mój wiek w tamtych czasach), reszta już wtedy mi niezbyt pasowała.

A co do ostatnich wypocin LP, to nie ukrywam, że nie słuchałem, ale jeden mój znajomy ich lubi i puszczał ich czasem (no i jeden ich kawałek był w Guitar Hero). Jak dla mnie brzmiało to po prostu dosyć standardowo, stare oblicze przynajmniej się jakoś wyróżniało. No ale może to, czego nie słyszałem było właśnie "inne"?

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...