Skocz do zawartości

Planet L.U.C


Rekomendowane odpowiedzi

Mathiu :

 

Nie rzucaj perel przed wieprze i sobie odpusc. To tutaj nie podziala.

Mnie wystarczy, że komuś zasieję ideę. Nie chcę tutaj nikogo przekonywać, bo wiem jak to było ze mną. Dawno temu (za dzieciaka jeszcze) miałem głęboko w poważaniu "szatanistyczną" muzę KATa, KoRna, czy Slayera. Po kolejnych kilku latach był to moje ulubione zespoły metalowe, natomiast głęboko w ch.uju miałem wszelkie techniawki. Teraz nie mogę się oderwać od dobrego deep house'u, czy dubstepu (nie mylić ze współczesnymi wiertarami Skrillexa).

Mam nadzieję, że przynajmniej jedna osoba jakoś to zapamięta i wróci do LUCa w odpowiednim momencie swojego życia.

 

Ofkoz wiedziałem, że pojawią się jego happeningi z kupami. Można się z tym zgadzać lub nie (zapewne Rozi lubi wdepnąć w solidną psią kupę z samego rana), ale żalem jest ocenianie jego twórczości na podstawie jego dekoracji kup makaronem i sałatką.

Odnośnik do komentarza

luc, znasz zapewne bisza lub laikike1. Raperzy którzy robią coś innego niż "jp i ziomki i blanty" a nie muszą sie uciekać przy tym do przekombinowanych tekstów, czy asluchalnych rozwiazan (no laik co prawda stworzył swój język na potrzeby Milczmena, ale nie musi sie chwalić słownictwem rodem z politechniki)

Odnośnik do komentarza

Andżej, Mathiu, przestancie robic z siebie mesjaszy hip hopu wiedzacych lepiej, nie tego co robi luc szukam w tym gatunku muzyki. Niech sobie nawet intro zaczyna od ekstremalnej gry na klawesynie i dmuchaniu w dudy, nie podoba mi sie totalnie wszystko co robi. Czesto przekombinowana muzyka, grafomanskie teksty ktorych sens mozna zgadywac conajwyzej i naprawde idiotyczna otoczka dopisywania sobie do tego jakichs idei

Jaram sie keke i puszczam np. nie wiedzialas, jak chce czegos luznego posluchac sobie do piwa z kumplami powiedzmy

jak pragne jakiegos bardziej AMBITNEGO mjuzika to nie wlaczam rapu, tylko cos naprawde bardziej ambitnego

zreszta, w kwestii nawet bardziej ambitnego rapu wlaczam wlasnie jakiegos laikike1 czy nie wiem, jimsona

ot co

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale nikt tu nie mesjaszuje. Chcesz, to słuchaj o wciąganiu koksu z pośladków pijanej 16tki. Ja Ci nie bronię.

Ja mam dość słuchania o ziomkach z ławki, blantach grubych jak Kim Kardashian, przemocy w rodzinie, czy ciężkim życiu raperów. Ciebie to jeszcze bawi? Dobra Twoja! Ciesz się i korzystaj, ale za parę lat wspomnij moje słowa ;)

 

Jeśli dla Was przedstawicielami polskiego rapu są laikike1, jimson, Kękę, czy jeszcze inny Grubson, to w sumie nawet cieszę się, że nie nazywacie LUCa rapem ;)

 

Możemy godzinami rozprawiać o tym kto ma lepsze flow i ciekawsze teksty, ale znając dyskusje w Internecie, każdy i tak zostanie przy swoim.

No i generalnie ciężko też dyskutować z ludźmi, którzy słuchają gatunków, a nie muzyki.

 

Powiem szczerze - teksty u LUCa to właśnie największy skarb, więc jeśli ktoś nie próbuje ich pojąć (a jedynie zgadywać), to traci 80% uroku tej muzyki.

 

Edytowane przez Mathiu
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale nikt tu nie mesjaszuje. ?Chcesz, to słuchaj o wciąganiu koksu z pośladków pijanej 16tki. Ja Ci nie bronię.

Ja mam dość słuchania o ziomkach z ławki, blantach grubych jak Kim Kardashian, przemocy w rodzinie, czy ciężkim życiu raperów. ?Ciebie to jeszcze bawi? Dobra Twoja! Ciesz się i korzystaj, ale za parę lat wspomnij moje słowa ;)

 

Jeśli dla Was przedstawicielami polskiego rapu są laikike1, jimson, Kękę, czy jeszcze inny ? Grubson ? , to w sumie nawet cieszę się, że nie nazywacie LUCa rapem ;)

 

Możemy godzinami rozprawiać o tym kto ma lepsze flow i ciekawsze teksty, ale znając dyskusje w Internecie, każdy i tak zostanie przy swoim.

No i generalnie ciężko też dyskutować z ludźmi, którzy słuchają gatunków, a nie muzyki.

 

Powiem szczerze - teksty u LUCa to właśnie największy skarb, więc jeśli ktoś nie próbuje ich pojąć (a jedynie zgadywać), to traci 80% uroku tej muzyki.

 

 

 

 

Ktoś wstawił tu kiedyś Grubsona, że tak z nim wyjeżdżasz?

Odnośnik do komentarza

Ale nikt tu nie mesjaszuje. Chcesz, to słuchaj o wciąganiu koksu z pośladków pijanej 16tki. Ja Ci nie bronię.

Ja mam dość słuchania o ziomkach z ławki, blantach grubych jak Kim Kardashian, przemocy w rodzinie, czy ciężkim życiu raperów. Ciebie to jeszcze bawi? Dobra Twoja! Ciesz się i korzystaj, ale za parę lat wspomnij moje słowa ;)

 

Jeśli dla Was przedstawicielami polskiego rapu są laikike1, jimson, Kękę, czy jeszcze inny Grubson, to w sumie nawet cieszę się, że nie nazywacie LUCa rapem ;)

 

Możemy godzinami rozprawiać o tym kto ma lepsze flow i ciekawsze teksty, ale znając dyskusje w Internecie, każdy i tak zostanie przy swoim.

No i generalnie ciężko też dyskutować z ludźmi, którzy słuchają gatunków, a nie muzyki.

 

Powiem szczerze - teksty u LUCa to właśnie największy skarb, więc jeśli ktoś nie próbuje ich pojąć (a jedynie zgadywać), to traci 80% uroku tej muzyki.

 

 

dob.re (pipi) - prawie jak klasyczne "halabardy" wwo.

Odnośnik do komentarza

 

Ktoś wstawił tu kiedyś Grubsona, że tak z nim wyjeżdżasz?

 

 

Nie, tak sobie lubię poflejmować.

Niejaki Rozi twierdzi, że Grubson to najszybszy raper w Europie (pierwsza strona tematu).

 

Ja tu naprawdę nie mam zamiaru dyskredytować wszystkich innych poza LUCiem, bo każdy lubi to co lubi. Ale przesłuchałem już trochę polskiego rapu i tu nawet nie ma za bardzo co porównywać, bo dla mnie LUC to jest inna półka jeśli chodzi o wyszukiwanie bitów, tworzenie własnych i, przede wszystkim, rozkminę świata i przełożenie tego na teksty.

Odnośnik do komentarza

Mathiu, jestes beton pierwsza klasa. Ta retoryke "jestescie zyebami z pod bloku, macie max 16 lat i sluchacie firmy jp jp" sobie wez odpusc, bo dajesz sie podpuszczac. Nastepna sprawa, posty roziego na poczatku tego tematu, czy te o popku i tak dalej to zwykla prowokacja, nabijamy sie ot co.

Bierz czasem poprawke na to co tu piszemy, bo trolling jest czestym zjawiskiem tutaj

Rapu o wciaganiu koksu z posladkow striptizerek lubie posluchac sobie od naszych kolegow zza oceanu, bo wielu z nich robi to naprawde w kozackim stylu

o, to na przyklad. Polecam.

Jak juz wspomnialem wczesniej, nie tego co robi luc oczekuje od rapu. Nie trafia do mnie ten muzik i zapewne nie trafi, nie jestem pseudointelektualista, nie pije kawy w starbaksie, nie studiuje filozofii i nie ubieram szaliczka.

 

;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...