Skocz do zawartości

Planet L.U.C


Rekomendowane odpowiedzi

Heh. Wiadomo, że moja retoryka właśnie jest lekko nasycona prowokacją. Wiem doskonale, że HHC odwiedzają nie tylko gimbazjalne "zyeby".

Spoko, nie złapałem w pierwszym biegu żartu Roziego, my fault.

 

Z jednej strony piszesz, że nie tego oczekujesz od rapu i w pełni Cię rozumiem, bo przecież nie każdy lubi to samo, ale w takim razie co robisz w tym temacie?

Ah, już widzę - zamiast argumentów, wrzucasz wszystkich słuchaczy LUCa do jednego worka z hipsterami ;)

 

Zresztą, kur.wa, co ja dużo będę gadał - ta muzyka broni się sama:

 

Acha, te Flatbush Zombies fpytę. Wiedziałem, że gdzieś ich już wcześniej słyszałem ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=F-I1s50fkzk

Edytowane przez Mathiu
Odnośnik do komentarza

ta gadka o hipsterze byla specjalna przeciez, pare linijek wyzej wytykalem Ci przecie ta trollowa retoryke

Moje rapowe gusta tez sa rozne, chociaz glownie forma powyzej tresci, bo jak juz wspominalem, podchodzac z dystansem do glupot nawijanych w fajny sposob i pod dobre bity, mozna czerpac przyjemnosc ze sluchania tej muzyki. Oczywiscie, wszystko w granicach umiaru

W zasadzie malo Polskiego rapu slucham, pomijajac wlasnie kękę czy eripe, a i to sa wyjatki od 'glupot nawijanych w fajny sposob'

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ńemy trochę za mało jeszcze zrobił, żeby można go porównać do L.U.Ca, ale zapowiada się sick... pro ;) Zresztą nagroda od RZA (za ten remix: http://www.youtube.com/watch?v=RGx0jm6QSD0) o czymś musi świadczyć.

 

Czekam na jego mixtape'a nowego.

 

Edit: O! Właśnie pojawiła się okładeczka:

1375086_631375103552653_1935538484_n.jpg

 

Sleepoholic będzie dostępny w naszym sklepiku od 1 października. W sklepach na terenie całej Polski od 14 października. W naszym sklepiku będzie także wersja w specjalnym konceptualnym opakowaniu, które ujawnimy wkrótce.

Edytowane przez Mathiu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...