Skocz do zawartości

Ninja Gaiden Sigma +


luck1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie czy spotkał się ktoś z tym że nie działają mu trofea w tej grze? Za każdym razem gdy ją odpalam otrzymuje komunikat iż aplikacja ta nie obsługuje trofeów i należy usunąć wszellkie pliki związane z nią aby włączyć ich działanie. Jak się domyślacie po tej operacji trofea nadal nie działają. Wszystkie inne gry które posiadam nie mają problemu z trofeami.

Odnośnik do komentarza

Na normalu spokojnie powinieneś dać radę. Wystarczy dużo blokować i rollować + ataki z naskoku z trójkątem i ściany : )

LOL. Normal w Sigmie to taki hard/v.hard w innych grach. To jedna z tych gier przy których trzeba sobie zdać z faktu, że możemy po prostu najzwyczajniej w świecie jej nie skończyć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może piszę tak ze względu, że skończyłem ng na pierwszym xboxie, skończyłem blacka, a potem ng2 na x360 i jestem przyzwyczajony do sterowania oraz tego, czego mogę się spodziewać. Ale mimo wszystko wydaje mi się, że po obadaniu blokowania można tę grę przejść - może z małymi problemami (alma czy ostatnie chaptery). Nie mam porównania do gow, bo nie grałem nigdy w żadnego.

Odnośnik do komentarza

GoW jest DUŻO łatwiejszy, w zasadzie GoW na hard jest duzo łatwiejszy niż NG na normal. Sam spokojnie zrobiłem w serii GoW 5 platyn a NG ledwie ukończyłem. Na PSV kupie na pewno, gra jest świetna. Jeżeli jednak ktoś nie ma cierpliwości do powtarzania jakiegoś fragmentu kilkanaście razy to lepiej sobie grę odpuścić.

Odnośnik do komentarza

dzisiaj przyszła moja karta i powiem tylko, że sam miód :D Zapuściłem normala, zobaczę czy skończę, bo rówież nie przepadam za zbyt wysokim poziomem gier, jak @balon. Dla mnie mają działać relaksująco, a nie, że w trakcie sięgam po jakiś używki uspakajające. Zwłaszcza na konslach przenośnych. stacjonarne, to co innego.

 

Nie pamiętam, czy z tą grą miałem kiedyś styczność, ale gdy w nią gram, czuje jakieś deja vu :D

Edytowane przez Foxter
Odnośnik do komentarza

Mam zamiar zainwestować w tą grę,ale pytanko, jak w porównaniu np.do Dark Souls prezentuje się poziom trudności,wiem,że to zasadniczo inne produkcje,ale czy bossowie są trudniejsi i sami przeciwnicy stanowią realne zagrożenie,bo jak widzę "czekpointy" i różne miksturki są bardziej przychylne graczowi.

Pierwsza część NGS była trudna,jak dla mnie nawet trudniejsza od powyższego tytułu ,tak więc pytam,bo trochę lipa by była gdyby twórcy próbowali na siłę ułatwiać tą serię,a trójka poszła już w tym kierunku.A w końcu, to Ninja Gaiden!

Odnośnik do komentarza

Na normalu powinno się dać grać osobie, która już tą serię dobrze zna, choć nie powiem - wyzwanie jest. Gdyby nie możliwość cofnięcia się, wyfarmienia jak pisałem i kupna kilku eliksirów byłoby ciężko. A tak do przełknięcia.

Z mojej perspektywy dopiero końcówka na normalu oddziela prawdziwych mężczyzn od sikajmajtków.

Jeżeli szukacie wyzwania to proponuję zacząć od razu na hard. Ja wysiadam przy pierwszym bossie (skubany ma pomocników, ciężko się skupić tylko na nim).

Aha, Demons Souls i Dark Souls przeszedłem. Ta druga gra IMO znacznie łatwiejsza ;)

Odnośnik do komentarza

A skad masz te trofeum ? 3/4 ukryta i nie ma w necie pelnej listy.

Na poziomie Master Ninja kazdy level na MN ? JA na hardzie juz dostalem Dog Ninja, a gdzie tu dalej i na wyzszych poziomach.

Prawie kazda grupe przed czasem, dobrze jak Boss pojdzie przed czas, a na wyzszych poziomach sa pomocnicy ktorzy przeszkadzaja i to sprawnie.

Pelen pasek Ninpo :o

Oj, mgla jest gesta a napis platyna sie oddala :D

Ja mam problem z misjami, Evil Ryu jako boss, pasek energi jak na poczatku gry i nunchaku...... pozdro szacun.

 

 

EDIT

 

Juz jest pelna lista :o

 

http://exophase.com/game/ninja-gaiden-sigma-plus/

 

 

Insane, ktos ostro pojechal i platyn bedzie do policzenia na palcach jednej reki.

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza

Zle czytam albo nie ma trofea za MN i range MN

 

http://www.gamespot.com/ninja-gaiden-sigma/cheats/

 

 

To duzy hardcore, nie ma przeciez wyboru misji ani powtorki chaptera. Lista osiagniec jest malo czytelna, sa rozne wersje. No nic, trzeba cisnac dalej.

Ale i tak, platyna we wszystkich misjach.......

 

Jestem juz przy 8 gwiazdce- poziom misji. Wyskakuje mi Evil Ryu. Ja mam pasek energi jak w 1 chapterze, nunchaku, nie mam ninpo ani eliksirow. Kolo nawet na bloku robi ze mna co chce. To poziom Normal, zostaje jeszcze Hard, Very Hard oraz Master Ninja. I tak 70 misji.

 

Pozdrawiam Team Ninja.

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza

@luck1985 - czego nie rozumiesz? Jeśli wierzyć opisom tych trofeów to dla mnie jest jasne, że jedno z trofeów mówi, że masz przejść wszystkie chaptery w grze na range master ninja (wszystkie to ja rozumiem na każdym poziomie trudności), a drugie masz przejść kampanie na poziomie master ninja (tu nie musisz sie martwić o range)

Na razie nikt się nie chwali, by to zrobił, więc trzeba trochę poczekać, by się upewnić

O ile jedno z tych trophy nie jest mega trudne, to zrobienie rangi MN na poziomie MN będzie już mega wyzwaniem wg mnie, bo musisz się spieszyć i nie będzie czasu na farmienie orbów, by sobie kupić talizamy w sklepie :)

Dodatkowym problemem jest brak statystyk i chapter select, więc musisz sobie albo to zapisywać gdzieś i potem powtarzać (najlepiej na początku chaptera zrobić save i nie zapisywać gry do czasu, aż skończysz chapter

Edytowane przez dzialkowiec
Odnośnik do komentarza

Sa dwie listy z osiagnieciami i tutaj nie ma nic o przejsciu gry na MN z ranga MN.

 

http://exophase.com/game/ninja-gaiden-sigma-plus/

 

Chyba ze mowa o tym :

 

 

Thnaks for playing!-from Team Nnja- Get Master Oon all chapters on Master Ninja

 

Ambushes- zabicie wszystkich przeciwnikow. Pamietasz wszystkie miejscowki gdzie wychodzi 100 kolesi ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...