Skocz do zawartości

Ninja Gaiden Sigma +


luck1985

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

15 triali mam na platynie- MN.

Ale chyba przejde gre na MN, moze wtedy bede mogl od razu wybrac Mn, bo strata czasu aktualnie. Kazda misja 4 razy. Normal, Hard,Very Hard i dopiero wtedy mamy Master Ninja. Z 2 str ma to pewien plus, mozna ogarnac misje co i jak, wyrobic sobie sposob na danego triala i stopniowo coraz wyzszy poziom.

Odnośnik do komentarza

W Sigmie grafika jest podciągnięta, są epizody z Rachel, Triale, sterowanie dotykowe, napełnianie Nippo przez robienie rzeczy na tylnim panelu. Dla mnie osobiście to gra numero uno na Vicie, a też jestem weteranem który ogrywał oryginał na pierwszym Xboxie. Lucek pyta się czy ktoś gra. Ja gram, obecnie cisnę hard ale tak w 10 - 15 minutowych sesjach jak mam czas. Zegar wskazuje ok. 20 godzin szarpania od zakupu. Satysfakcja z ciachania i rżnięcia co leci jest bardzo sycąca.

Odnośnik do komentarza

Zeby nie bylo, troche pocisnalem dzisiaj i zaliczylem trofea za bronie- wszystkimi tysiac killi ;]

2012-04-09-232944.jpg

2012-04-09-232956.jpg

Bede konczyc harda i pozniej cisne juz VH i MN, typowo na pale- dla zaliczenia. Bronie mam z glowy, troche upierdliwe ninpo, jeden zaliczylem, drugi mysle ze gdzies w polowie. Zostana 2 x 100. Jeszcze rzut x100. Pocisne teraz do konca skarabeusze, bedzie trofeum i zamkne licznik 99999 bo za to tez trofeum- proste.

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Troche dlugo sie bawilem, ale Hard pekl

Czas 13:31

Kill 4637

Karma 10167898

Wpadlo kilka osiagniec-zamkniety licznik karmy 99999, Ninpo 100 odpalen, wszystkie zlote skarabeusze 50,500 killi rachel i odnalazlem 3 znaki TN.

Ogolnie 32 trofea, 48% licznik pokazuje 46h 38min :)

Cisne Very Hard, mam nadzieje ze szybciej pojdzie- nie ma juz zbieractwa i szukania. Musze wyszukac kilka miejscowek gdzie wychodzi po 100 kolesi, za to sa trofea, mam za 6 a jest chyba jeszcze jedna miejscowka ktora olalem- biblioteka. Najgorzej bylo w 12 chyba, po walce z Doku. 80 tych duzych luji do ubicia :]

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Rożnica polega na tym, że do wydania na PSV dodano kilka ficzerów:

 

- dodano tryb "Hero"

- Dodano triale, za które dostajemy monety (monety są za poziom trudności - np platyna za MN), nie pamiętam jednak czy są te same co w DLC do NGS

- Ryu and Rachel otrzymali dodatkowe akcesoria możliwe do wyposażenia w ekwipunku, czyli to co piszesz

- dodano trofea :)

- można zwiększyć moc ninpo pukając psv w panel

- gra chodzi w 30fps, ale jest płynna jak na psv

- brak survival mode

 

Gra obowiązkowa dla fana serii :)

Edytowane przez dzialkowiec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurczę, w sumie nic ciekawego tutaj nie ma dla osoby która ma za sobą "dużą" wersję - wariacja MM, tylko 30 klatek i brak survival mode, trochę lipa, ALE jako, że będzie za darmo już w przyszłym miesiącu, a rozglądam się za Vitą i tak pewnie spędzę nie mało czasu z tym portem. :D
Dzięki, działkowiec.:)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...