Skocz do zawartości

Sniper Elite v2


diolek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisaj na psn wyladowalo demo gry. Co tu duzo mowic, dla fanow realiow drugiej wojny swiatowej pozycja obowiazkowa.zapowiada sie kawal gry, z mocnym klimatem.

Premiera juz 8 maja , u nas oczywiscie w wersji PL ,co sie chwali:-) .

Kto nie gral w demo,polecam obczaic.

 

Rodzimy sniper ghost warrior 2 bedzie mial duzego konkurenta.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Demko fajne, pełniaka biorę obowiązkowo jak zejdzie z ceny. Jedynka była super, na kompie przeszedłem ją wiele razy. Ta seria trochę pachnie małym budżetem, ale samo strzelanie daje radę, klimacik jest i myślę że pełna wersja zapewni kilka godzin dobrej zabawy. Kill cam miecie, rozwalił mnie strzał w jądra ;)

Odnośnik do komentarza

Co tu duzo mowic, dla fanow realiow drugiej wojny swiatowej pozycja obowiazkowa.zapowiada sie kawal gry, z mocnym klimatem.

 

Realizm, klimat? A ja się pytam gdzie są "hakienkrojce" :D ? Poebało ich już z ta polityczną poprawnością :negative: . Co ta za gra o II WŚ bez swastyk?

A co do samej gry to zwiastuny były lepsze niż sama gra. Po odstrzeleniu pierwszego szwaba reszta widzi nas przez sciany chyba ze sobie odczekamy dłuższą chwilę. tylko ze względu na posuchę w powyższym temacie łyknę i to jak stanieje co dość szybko nastąpi. Na bezrybiu i rak ryba. Szkoda a taki byłem napalony że chciałem na premierę brać :confused:

Odnośnik do komentarza

Co tu duzo mowic, dla fanow realiow drugiej wojny swiatowej pozycja obowiazkowa.zapowiada sie kawal gry, z mocnym klimatem.

 

Realizm, klimat? A ja się pytam gdzie są "hakienkrojce" :D ? Poebało ich już z ta polityczną poprawnością :negative: . Co ta za gra o II WŚ bez swastyk?

A co do samej gry to zwiastuny były lepsze niż sama gra. Po odstrzeleniu pierwszego szwaba reszta widzi nas przez sciany chyba ze sobie odczekamy dłuższą chwilę. tylko ze względu na posuchę w powyższym temacie łyknę i to jak stanieje co dość szybko nastąpi. Na bezrybiu i rak ryba. Szkoda a taki byłem napalony że chciałem na premierę brać :confused:

 

Slowo realia a realizm, maja sie tak samo do siebie jak bialy a czarny:-)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ograłem demo sniper elite v2 i szczerze to nie widzę wielkiego skoku względem poprzedniczki. poprawiono trochę tło, ogień, wybuchy i oprócz znanego z Mortal Kombat trybu X-ray nie ma nic nowego. Miasto to samo, fabuła ta sama, nawet lokacje mają być podobne. Nie rozumiem czemu wyrzucono kompas z ze wskaźnikiem "widoczności". Teraz to ja za cholerę nie wiem czy mnie widać czy nie. Podczas grania w jedynkę ubolewałem nad brakiem opcji kamuflażu. Dla snajpera to jest wręcz obowiązkowa pozycja. Animacja postaci również nie została poprawiona.

Jak dla mnie jest to zwyczajny wyłudzacz kasy. Zamiast kupować Sniper Elite V2 wolę odpalić ponownie Sniper Elite na PS2. Mam tu praktycznie to samo i w cale nie w złej jakości.

Edytowane przez Farmer87
Odnośnik do komentarza

Ograłem demo sniper elite v2 i szczerze to nie widzę wielkiego skoku względem poprzedniczki.

wiesz... ja nie gralem w poprzednia czesc, a ta wydaje sie nad wyraz dobra.

do tego uwielbiam klimaty skaradanki, zaskoczenia oraz siepienia przez okular lunety snajperki - cud, miod i delicje!!!

poza tym sam napisales, ze to wciaz ten sam charakter rozgrywki z lekkimi spojlerami.

dla mnie obiawiazkowa pozycja.

________________________

widze, ze P0rtal zadzialal ;)

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Gra pekla w 6 godzin na poziomie trudnosci Veteran, za duzo tu walk na bliski dystans a za malo snajperskich akcji. Demo jak na ironie to byl jeden z 2 najlepszych momentow w grze.

 

Nie polecam kupna na premiere.

 

No to teraz bardzo mnie zmartwiles. Liczyłem na minimum 10-12h kampanii,a tu taki zonk

 

No cóż poczekam jak stanieje o połowę

Odnośnik do komentarza

Jest w koncu wersja z napisami pl czy nie? Bo na niektorych sklepach online jak np muve jest napisane pl, a w niektorych ze tylko angielski.

 

z tego co się orientuje to na pc jest po polsku(napisy),a na konsolach po ENG

 

wynika to z tego ze są dwaj różni wydawcy. pc wersję wydaje LEM a konsolowa Techland

Odnośnik do komentarza

A jak tam Bansai co-op? zamierzam kupić 2 egzemplarze gry jak mocno stanieje gra i pograć z kobitą, warto dla co-opa kupić? grałem w demówe i był klimat niezły

 

W coopa nie gralem a gry juz nie mam wiec nie pomoge niestety. Demo to jedyny kawalek w tej grze ktory sprawial mi jakakolwiek frajde, potem juz nie czujemy sie jak snajper tylko jak bohater call of duty ze snajperka.

Odnośnik do komentarza

Gra pekla w 6 godzin na poziomie trudnosci Veteran, za duzo tu walk na bliski dystans a za malo snajperskich akcji. Demo jak na ironie to byl jeden z 2 najlepszych momentow w grze.

 

Nie polecam kupna na premiere.

naprawde chcialbym dodac cos od siebie, lecz jednak nie dzis, nie w tym temacie.

Snaiper Elite V2 - to poprostu dobry sredniak 6+/10

nie polecam (zawiodlem sie).

ide sie napic...

_________________ :down:

 

Co - oP ?

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...