Jump to content

Recommended Posts

Jak ktoś w ITI zepnie du.pę, to będzie.

 

O ile wiem TVN jedzie na Silverlight tak jak Onet VOD, to technologia MS-owa. Być może kwestie licencyjne, a być może brak chęci zrobienia wersji tego oprogramowania na PS 3 ;)

Link to comment
Guest szpic

Jak ktoś w ITI zepnie du.pę, to będzie.

 

O ile wiem TVN jedzie na Silverlight tak jak Onet VOD, to technologia MS-owa. Być może kwestie licencyjne, a być może brak chęci zrobienia wersji tego oprogramowania na PS 3 ;)

nie sadze. Na androida jest tvn player i dziala i to bez silverlight'a.

iti sie nie chce i tyle

Link to comment
  • 3 months later...

po cichutku....a tu dziś dodali wreszcie tvn player na ps3, miało być do końca wiosny, od niespełna miesiąca jest lato więc się nie wywiązali ale fajnie,że wreszcie jest

Edited by Ficuś
Link to comment
Guest Wściekły Pies

nie no miałem nadzieje że jakieś filmy będzie można czasem obejrzeć.

 

edit:

"Skarbnica seriali, programów i filmów stoi otworem, macie zamiar korzystać?" - za ppe.pl

 

więc może jakieś filmy tam będą:)

Edited by Wściekły Pies
Link to comment

Doczekaliśmy się. W końcu można sobie obejrzeć na PS3 przygody Woli i Tysia :rofl2: Potestowałem na szybko i widzę że jest dużo materiału, pewnie nie wszystko, ale to co najfajniejsze jest. Nawigacja jest na krzyżaku, trzeba się chwilkę przyzwyczaić. Jakość obrazu okej, widziałem duży wybór jakości od "słaba" do "HD". To ostatnie wygląda jak 480p z YouTube więc da się oglądać. Wszystko chodzi ładnie i szybko jak iPla. Fanem TVNu nie jestem, z przykrością obserwuję postępujący spadek jakości (co mnie boli najbardziej w przypadku TVN24), ale obiektywnie patrząc jest kilka programów które można bez żenady obejrzeć, oprócz Kuby i Kuchennych Rewolucji mógłbym polecić Legendy PRLu i Inny punkt widzenia.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

czy ktos może mi powiedzieć, czy ma problemy z tvn player?

 

od kilku dni pada mi odtwarzanie kontentu z tvn player'a i nie wiem czy jest to wina po stronie ITI, konsoli czy mojego routera, który podejrzewam o jakieś nieprawidłowe działania;

 

często też mam problem z przyłączeniem się do jakiejkolwiek rozgrywki online, więc może to być kwestia łącza, ale jeśli parę osób potwierdzi mi, że wszystko u nich ok, to przynajmniej wyeliminuje problem po stronie dostawcy usługi;

 

też Wam wywala problemy ze skryptami w playerze? ja mam często buga z javą, a ostatnio nawet wesoło: w serialu Lekarze nie mogę przeskoczyć z odcinka trzeciego na czwarty, ale jak przewinę w drugą stronę (czyli z odc 3 na odc 2, z 2 na 1, z odc pierwszego na ostatni itd malejąco...) to mogę się do niego dostać; makabra jakaś:)

Link to comment
  • 1 year later...

Zrobię małe wykopy ;)

Dzisiaj pojawiła się w końcu nowa wersja tvn playera - teraz po prostu Player.

Szkoda tylko, że to jakiś żart niesmaczny, który nie miał prawa przejść przez jakąkolwiek kontrolę jakości.

Jego funkcjonalność jest zdecydowanie niższa od wcześniejszej aplikacji opartej na przeglądarce... ale to akurat najmniejszy problem.

 

Szybkość wczytywania się ikon i ogólnie działanie menu to kpina. Obecny PS Store w swoich najgorszych chwilach działał 10x szybciej. Ten nowy player jest poprostu niezdatny do użytku. Jakby tego było mało gorsze jest też samo odtwarzanie. Wcześniej video szło przez systemowy odtwarzacz.. teraz przez ich wynalazek.

W efekcie mamy nienaturalne i zbyt ciemne barwy i mniejszą płynność.

Dodatkowo co jakiś czas (5-10 minut) podczas odtwarzania materiału obraz zawiesza się na 5-10 sekund (dźwięk słychać normalnie).

Jakby tego było mało nawet przewijanie jest zbugowane. Często jak cofamy video obraz skacząco przewija się np 5s do tyłu, po czym automatycznie nawet kilkanaście sekund do przodu i nie idzie z tym nic zrobić aż samo się nie "uspokoi".

 

Gratulacje dla autorów tej aplikacji. Zamienili całkiem sprawnie działający system na nieużywalne (pipi). Przy okazji zepsucie wszsytkiego zajęło im kilka miesięcy.

  • Upvote 1
Link to comment
  • 7 months later...

Hej działa Wam TVN player, czyli tzw. player coś tam? Po ostatniej za(pipi)istej je.banej aktualizacji aż 234KB wpakowali reklamy w czasie programów i przed nimi. Ch.uj z tym, ale to (pipi) zaczęło się wieszać. Lecą reklamy, jedna, potem druga, a trzecia jak się załaduje to idzie w przyspieszonym tempie, tak samo potem program/serial zaraz po niej. Macie tak samo? Nie pomaga odinstalowanie i zainstalowanie ponownie tego syfu. Było super, ale musieli spier.dolić to akutalizacją, żeby skur.wiałe reklamy wpakować. Mam tak już od ponad tygodnia, bardzo rzadko da się cokolwiek obejrzeć. Jak wyłączę całkowicie program to reklamy znowu idą normalnym tempem, ale po trzeciej znowu zapie.przają, albo jak uda się, że przelecą to na reklamie w środku serialu się wszystko partoli.

Edited by Plugawy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...