Skocz do zawartości

TVN player


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś w ITI zepnie du.pę, to będzie.

 

O ile wiem TVN jedzie na Silverlight tak jak Onet VOD, to technologia MS-owa. Być może kwestie licencyjne, a być może brak chęci zrobienia wersji tego oprogramowania na PS 3 ;)

nie sadze. Na androida jest tvn player i dziala i to bez silverlight'a.

iti sie nie chce i tyle

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Gość Wściekły Pies

nie no miałem nadzieje że jakieś filmy będzie można czasem obejrzeć.

 

edit:

"Skarbnica seriali, programów i filmów stoi otworem, macie zamiar korzystać?" - za ppe.pl

 

więc może jakieś filmy tam będą:)

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza

Doczekaliśmy się. W końcu można sobie obejrzeć na PS3 przygody Woli i Tysia :rofl2: Potestowałem na szybko i widzę że jest dużo materiału, pewnie nie wszystko, ale to co najfajniejsze jest. Nawigacja jest na krzyżaku, trzeba się chwilkę przyzwyczaić. Jakość obrazu okej, widziałem duży wybór jakości od "słaba" do "HD". To ostatnie wygląda jak 480p z YouTube więc da się oglądać. Wszystko chodzi ładnie i szybko jak iPla. Fanem TVNu nie jestem, z przykrością obserwuję postępujący spadek jakości (co mnie boli najbardziej w przypadku TVN24), ale obiektywnie patrząc jest kilka programów które można bez żenady obejrzeć, oprócz Kuby i Kuchennych Rewolucji mógłbym polecić Legendy PRLu i Inny punkt widzenia.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

czy ktos może mi powiedzieć, czy ma problemy z tvn player?

 

od kilku dni pada mi odtwarzanie kontentu z tvn player'a i nie wiem czy jest to wina po stronie ITI, konsoli czy mojego routera, który podejrzewam o jakieś nieprawidłowe działania;

 

często też mam problem z przyłączeniem się do jakiejkolwiek rozgrywki online, więc może to być kwestia łącza, ale jeśli parę osób potwierdzi mi, że wszystko u nich ok, to przynajmniej wyeliminuje problem po stronie dostawcy usługi;

 

też Wam wywala problemy ze skryptami w playerze? ja mam często buga z javą, a ostatnio nawet wesoło: w serialu Lekarze nie mogę przeskoczyć z odcinka trzeciego na czwarty, ale jak przewinę w drugą stronę (czyli z odc 3 na odc 2, z 2 na 1, z odc pierwszego na ostatni itd malejąco...) to mogę się do niego dostać; makabra jakaś:)

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Zrobię małe wykopy ;)

Dzisiaj pojawiła się w końcu nowa wersja tvn playera - teraz po prostu Player.

Szkoda tylko, że to jakiś żart niesmaczny, który nie miał prawa przejść przez jakąkolwiek kontrolę jakości.

Jego funkcjonalność jest zdecydowanie niższa od wcześniejszej aplikacji opartej na przeglądarce... ale to akurat najmniejszy problem.

 

Szybkość wczytywania się ikon i ogólnie działanie menu to kpina. Obecny PS Store w swoich najgorszych chwilach działał 10x szybciej. Ten nowy player jest poprostu niezdatny do użytku. Jakby tego było mało gorsze jest też samo odtwarzanie. Wcześniej video szło przez systemowy odtwarzacz.. teraz przez ich wynalazek.

W efekcie mamy nienaturalne i zbyt ciemne barwy i mniejszą płynność.

Dodatkowo co jakiś czas (5-10 minut) podczas odtwarzania materiału obraz zawiesza się na 5-10 sekund (dźwięk słychać normalnie).

Jakby tego było mało nawet przewijanie jest zbugowane. Często jak cofamy video obraz skacząco przewija się np 5s do tyłu, po czym automatycznie nawet kilkanaście sekund do przodu i nie idzie z tym nic zrobić aż samo się nie "uspokoi".

 

Gratulacje dla autorów tej aplikacji. Zamienili całkiem sprawnie działający system na nieużywalne (pipi). Przy okazji zepsucie wszsytkiego zajęło im kilka miesięcy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Hej działa Wam TVN player, czyli tzw. player coś tam? Po ostatniej za(pipi)istej je.banej aktualizacji aż 234KB wpakowali reklamy w czasie programów i przed nimi. Ch.uj z tym, ale to (pipi) zaczęło się wieszać. Lecą reklamy, jedna, potem druga, a trzecia jak się załaduje to idzie w przyspieszonym tempie, tak samo potem program/serial zaraz po niej. Macie tak samo? Nie pomaga odinstalowanie i zainstalowanie ponownie tego syfu. Było super, ale musieli spier.dolić to akutalizacją, żeby skur.wiałe reklamy wpakować. Mam tak już od ponad tygodnia, bardzo rzadko da się cokolwiek obejrzeć. Jak wyłączę całkowicie program to reklamy znowu idą normalnym tempem, ale po trzeciej znowu zapie.przają, albo jak uda się, że przelecą to na reklamie w środku serialu się wszystko partoli.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...