Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

Mi na razie gra raz zawiesiła konsolę, choć mam czasami chwilowe freeze gry. Choć najbardziej mnie wkurza zmienna szybkość gry i automatyczne zmiany kamery, często mam właśnie tak że jeden mecz jest wolny by rozgrywając kolejny był fajny i szybki z kamerą mam to samo raz jest blisko zawodników a następny mecz w dość dużym oddaleniu.

Odnośnik do komentarza

Witam. Nie wiem czy był już poruszany ten problem w Fifie, ale po prostu jest on masakryczny,a przynajmniej ja go mam w swojej wersji... Dodam,że Fife kupiłem przedpremierowo w psn. Otóż chodzi o to,że za każdym razem jak gram online to nie zależnie jaki klub wybiorę, i z jakiej ligi on jest to w każdej drużynie, czy klubie wszyscy zawodnicy mają statystyki ogólne 85. Każdy po kolei, nie ważne czy jest to Real,Barca,Chelsea,Manchester czy Pogoń Szczecin. Zawsze każdy zawodnik ma osiagi 85... Nie wiecie może o co chodzi i jak ten problem rozwiązać... dzięki

Odnośnik do komentarza

Po prostu graj w sezony, bo widocznie źle trafiłeś i grasz w Interactive World Cup. Tam wszystkie drużyny mają dokładnie takie same statystyki, żeby było sprawiedliwie, żeby każdy mógł grać drużyną, której kibicuje. W normalnych sezonach będziesz miał wszystko w porządku.

 

Aaaaa. nie skumałem,że tak może być. Już myślałęm,że to jakaś wada w mojej fifie jest... Heh. dzieki za rozwianie moich wątpliwości.. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei przynajmniej raz dziennie mam w swojej druzynie zawodnikow chelsea (niezaleznie od tego jaka wybralem druzyne).

Oprocz tego bardzo czesto nie moge znalezc przeciwnika. W obu przypadkach musze jeszcze raz wlaczyc gre.

Zal.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do posiadaczy najnowszej części tasiemca EA. Wczoraj grałem na kopii zapasowej u kumpla komputerowca. Jako fan latynoskich reprezentacji, byłem podjarany możliwością pyknięcia Boliwią, Paragwajem czy Wenezuelą. Jak zagrałem Wenezuelą i Paragwajem to mina mi zrzedła...Nie ma licencji na nazwiska!!! W tej cudownej grze gdzie zawsze licencja to podstawa i każda drużyna której znalazła się w rosterze musiała być w pełni licencjonowana. Boliwia nie ma z kolei herbu reprezentacji, WTF? Czy w oryginalnej wersji gry też tak jest? Czy nazwiska piłkarzy można edytować w opcjach, bo nie znalazłem nigdzie takiej możliwości? Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez ciwa22
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do posiadaczy najnowszej części tasiemca EA. Wczoraj grałem na kopii zapasowej u kumpla komputerowca. Jako fan latynoskich reprezentacji, byłem podjarany możliwością pyknięcia Boliwią, Paragwajem czy Wenezuelą. Jak zagrałem Wenezuelą i Paragwajem to mina mi zrzedła...Nie ma licencji na nazwiska!!! W tej cudownej grze gdzie zawsze licencja to podstawa i każda drużyna której znalazła się w rosterze musiała być w pełni licencjonowana. Boliwia nie ma z kolei herbu reprezentacji, WTF? Czy w oryginalnej wersji gry też tak jest? Czy nazwiska piłkarzy można edytować w opcjach, bo nie znalazłem nigdzie takiej możliwości? Z góry dzięki za odpowiedź.

Na oryginale jest nawet rep. Ukrainy ;)

Odnośnik do komentarza

SLuchajcie, może mi ktoś kto się orientuie pomóc?

 

MIanowicie chodzi o to że, awansowałemdo 2ligi nie wiele zabrakło mi do 1 i nagle się jakby od uczył grać nic mi nie idzie zupełnie. I chcę coś zmienić.

 

I mam pytanie czy wiecie co zrobic żeby np. 8 pilkarzy nie przekraczalo mojej polowy zeby zrobic coś na wzór dwoch linni obrony i zeby sie nie rozchodzili. Bo czesto gramzludzmi co wlasnie tak bronia calym zespolem a w ataku atakuja 6 graczami.

 

 

Sorry za błędy itp. ale pisze z telefonu a coś mi ekran dotykowy szwankuje

Odnośnik do komentarza

Pewnie bawią się paskami odbioru i pressingu, plus strzałakami "zaangażowania" (mało, średnio, dużo). Zakładam, że pressing i agresia jest na minimum, więc siłą rzeczy nie wybiegają do atakujących, tylko trzymają pozycję. Pobaw się tymi suwakami

 

A ja mam pytanie, co do przypisania taktyki pod skrót (no bo oczywiście online inaczej się nie da). Czy jak włączę ją na samym początku meczu, to będzie aktywna do samego końca?

I żeby się upewnić, taktyka online jest ustawiona jako defaultowa dla danej drużyny, czy też taka, jak ją ustawimy w "edytuj drużynę"?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...