Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

Mają mają :D ja nawet jak wygram to ta gra mnie wku**ia , tak co któryś mecz zawieszki , lagi opóźnienia itd, przeważnie w tych najważniejszych meczach o awans czy utrzymanie :D . A po 2 to z tymi podaniami itd to ja już po pierwszych 15-20min mniej więcej mogę się domyślić czy wygram czy nie bo widzę jak komp steruje moimi graczami (ustawianie się itd) i jakie podania wybiera itd mam na ręczne zmienianie graczy więc widzę co jeden mecz moi gracze wyprawiają a w nastepnym 100% różnicy. Ale to wszystko to jest pikuś na który aż tak nie zwracam uwagi najgorszy w tej grze jest SĘDZIA to co gwizda i daje kartki a co nie to to jest MAGIA 90% wślizgów w piłkę to faul dla niego a muśnięcie gracza którego się nawet nie zauważy to kartka :D no błagam...

Odnośnik do komentarza

No myślałem, że tylko u mnie z tymi podaniami coś się pochrzaniło... Wychodzę z kontrą 2 na 1, wystarczy podać do partnera z przodu i w piz..pipi-du podanie idzie do kolegi z tyłu... A sędziowanie to już lekkie przegięcie, idę bark w bark, nie używam żadnego przycisku i faul. Szkoda, że sędzia nie reaguje na to jak to mój napastnik dostaje wslizg od tyłu w polu karnym przeciwnika. Żeby to były jakieś sporadyczne akcje, ale tak się dzieje praktycznie co dziennie... A jak chcę zakończyć grę, bo akurat grałem Karierę to wchodzę w Sezony, by zaliczyć trochę punktów do rankingu. Zazwyczaj po 2-3 meczach jestem pewny zwiechy na arenie.

Odnośnik do komentarza

Heh ja akurat dziś z 2 ligi w UT udało mi się wygrać mistrzostwo i w 2 lidze i w 1 lidze przy 7-1-1 (1liga) więc poszło fajnie, tak jak pisałem już te podania itd to pół biedy najgorsze jest te sędziowanie. Sam dzisiaj wysłałem pare wiadomości do ludzi co z nimi wygrałem że wynik jest niesprawiedliwy i że zasługiwali na zwycięstwo gdyż widziałem co sędzia i jego gracze niekontrolowani przez niego wyprawiają i po wygranej ta gra wkurza =/

Odnośnik do komentarza

Lol, przecież wyszukiwarka działa świetnie, znalezienie meczu na "ręcznych" to kwestia kilku sekund. No ale co ja tam wiem, rozegrałem dopiero 100 meczy na manualu i zawsze muszę czekać pół godziny na przeciwnika. Niech to! :confused:

 

No na Xie nie działa świetnie, chyba, że coś pozmieniali ostatnio (nie wiem, bo od 1,5 tygodnia nie grałem online). Szukanie ok 22 przez kilka dni z rzędu kończyło się fiaskiem, po przełączeniu na dowolne znajdowałem partnera do gry bez większych problemów (tylko, że z moim manualem granie z gośćmi grajacymi na asystach, kończyło się zwykle tekstem "jesteś najsłabszym gościem z jakim w życiu grałem", chciałem z sobą skończyć).

 

Zgadzam się, że sędziowanie w tej gierce, to śmiech na sali. Na jakieś 7 karnych jakie przeciwko mnie podyktowano 100% wyglądało tak, że walczyłem bark w bark, bez wciskania żadnego klawisza, przeciwnik nawet się nie musiał wywracać, wystarczyło, że się zachwiał i sędzia wskazywał na wapno. Za to wykaszanie moich napastników przed polem karnym, kiedy wychodzą 1-1, to najlepszym wypadku odgwizdanie faulu i pokiwanie palcem napastnikowi. W środku pola żółtka za to sypią się regularnie i to za to samo, za co są dyktowane karniaki. Nie jest to ozdobą każdego meczu, ale jest to częste

Odnośnik do komentarza

Nadal nic z magicznymi minutami nie zrobili. 40-45 i 80-90 minuta to niemal pewne bramki. Dzisiaj brachol u mnie był, mówiłem mu trochę o tej fifie, powiedziałem o "magicznych minutach" i akurat w meczu, który grałem miałem tego idealny przykład. Mecz wyrównany, prowadzę 2:0, cały czas się męczymy (ja i przeciwnik) i nagle 81. minuta, gość strzela i się posypało, skończyło się na 4:2 dla mnie. No to jest przesada, w znacznej większości meczów tak mam, że w tych minutach padają bramki. Nie jest to spowodowane kondycją, zmianami formacji, zmianami stylu gry, tylko po prostu w tym momencie znacznie większa jest szansa, że nam wejdzie.

 

A poza tym - ten nowy patch niby poprawia błędy w wymawianiu nazwisk w polskiej wersji (a że mam X360, to muszę grać na PL) - ja przedtem nie uświadczyłem, żeby powiedział inne nazwisko, za to teraz po patchu non stop coś takiego ma miejsce - nagle się okazało, że mam w drużynie w UT według Szpaka zupełnie inny skład, rzucał randomowymi nazwiskami.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Nadal nic z magicznymi minutami nie zrobili. 40-45 i 80-90 minuta to niemal pewne bramki. Dzisiaj brachol u mnie był, mówiłem mu trochę o tej fifie, powiedziałem o "magicznych minutach" i akurat w meczu, który grałem miałem tego idealny przykład. Mecz wyrównany, prowadzę 2:0, cały czas się męczymy (ja i przeciwnik) i nagle 81. minuta, gość strzela i się posypało, skończyło się na 4:2 dla mnie. No to jest przesada, w znacznej większości meczów tak mam, że w tych minutach padają bramki. Nie jest to spowodowane kondycją, zmianami formacji, zmianami stylu gry, tylko po prostu w tym momencie znacznie większa jest szansa, że nam wejdzie.

 

A poza tym - ten nowy patch niby poprawia błędy w wymawianiu nazwisk w polskiej wersji (a że mam X360, to muszę grać na PL) - ja przedtem nie uświadczyłem, żeby powiedział inne nazwisko, za to teraz po patchu non stop coś takiego ma miejsce - nagle się okazało, że mam w drużynie w UT według Szpaka zupełnie inny skład, rzucał randomowymi nazwiskami.

Dokładnie, ja mam tak w trybie kariery, 80 minuta i konsola głupieje nagle rzuca się z takim presingiem, że hey :). Ale trzeba to wykorzystać bo zazwyczaj z tyłu dużo miejsca zostaje heheh

Odnośnik do komentarza

Mam dwa szybkie pytania:

 

- utworzyłem swoją gwiazdę w trybie kariery (zawodnik) [z utworzoną game face], jak ją dodać do składu na stałe? To znaczy, by moja gwiazda mogła być także do użytku w pojedynczym meczu, czy w karierze (trener). W FIFA 12 wystarczyło przenieść w edycjach składów zawodnika do innego składu, a tu na liście zawodników (w edycji składów/transferach) nie widzę mojej gwiazdy.

- da się jakoś zmienić karnację stworzonej gwiazdy (z użyciem game face)? W 12 o ile pamiętam była opcja karnacji dostępna po dodaniu twarzy, tutaj w 13 jest to zablokowane. A karnacja dopierana jest na podstawie zdjęcia, jak będzie za ciemne to zrobi z nas Afroamerykanina.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Mam dwa szybkie pytania:

 

- utworzyłem swoją gwiazdę w trybie kariery (zawodnik), jak ją dodać do składu na stałe? To znaczy, by moja gwiazda mogła być także do użytku w pojedynczym meczu, czy w karierze (trener). W FIFA 12 wystarczyło przenieść w edycjach składów zawodnika do innego składu, a tu na liście zawodników (w edycji składów/transferach) nie widzę mojej gwiazdy.

- da się jakoś zmienić karnację stworzonej gwiazdy (z użyciem game face)? W 12 o ile pamiętam była opcja karnacji dostępna po dodaniu twarzy, tutaj w 13 jest to zablokowane. A karnacja dopierana jest na podstawie zdjęcia, jak będzie za ciemne to zrobi z nas Afroamerykanina.

 

Na oba pytania odp jest jedna : nie idzie niestety kolego :(

Odnośnik do komentarza

Gra tu ktoś regularnie w tryb kariery? Macie tak że co jakiś czas zawodnik jest niezadowolony i chce odejść? Ja tak miałem kilka razy, pojawiały się szablony tych komunikatów, ze 3 razy chyba po jakimś czasie dawałem nowy kontrakt (bo niektóre faktycznie były niskie) i potem zawodnik był zadowolony i mówił że zostaje, czasem też sam zmienił zdanie. Dziś z kolei, klub sam mi wytransferował Neymara do Realu za 98,5 mln Euro (22 lata, overall 92). Dziwne jest to że sam wytransferował a ja dostałem tylko info że jest sprzedany, nie miałem żadnej oferty do zaakceptowania/odrzucenia jak zazwyczaj mam. Przed transferem pojawiały się szablony o tym że piłkarz się nie zaaklimatyzował mimo że grał u mnie 2,5 roku ;o no i w styczniowym okienku, dostałem info od zarządu że go sprzedali.

 

Gra chyba losowo wybiera te szablony rozmów, przynajmniej w części sytuacji, niektóre pasują ale niektóre nie, ale te dotyczące odejścia są zbyt częste i irytujące.

Odnośnik do komentarza

A który grasz sezon? Ja jestem w połowie drugiego i jeszcze nie miałem takiej sytuacji żeby piłkarz odszedł nie informując mnie. Ale również kilka razy musiałem podpisywać nowy kontrakt, więc podwyższałem gażę i zostawali.

A co do online sezonów- też często macie żółtą piłkę w pełnym słońcu? :)

 

Trzeci sezon w połowie. Ale nie o to chodzi że nie poinformował mnie, bo jak napisałem są te szablony "konwersacji" z menedżerem, tylko że został sprzedany przez zarząd klubu i to oni dali mi info o sprzedaży. Sam piłkarz w końcu stwierdził że odchodzi i potem dostałem tą wiadomość że zarząd zdecydował go sprzedać za 98,5 mln. Szkoda, ale przynajmniej pobiłem rekord transferowy :D

Odnośnik do komentarza

Takie banialuki są w każdej Fifie. Czasem myślę- skoro rozgrywka/gameplay jest na takim fachowym, realistycznym poziomie (szczególnie w tym roku, ja nie wiem co oni mogą wymyśleć w przyszłym), to czemu wreszcie twórcy nie skupią się w pełni na dopieszczeniu tak ważnych szczegółów jak te pie.rdoły o których rozmawiamy co roku? Może tym Fifa14 powinna się reklamować?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...