Skocz do zawartości

spoilery z ksiazki


Gość kad2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czemu, ale coś czuję, że Snow dożyje do końca sagi i w ostatniej scenie będzie stał na Murze/w Winterfell i wypowie nieśmiertelne: "Winter is coming" (jeśli oczywiście Martin dożyje końca serii).

 

Troche chyba nie skoro ostatnia ksiazka nazywa sie "Dream of Spring".

 

Jak dla mnie to wszyscy zdechna, ale White Walkers beda pokonani na wieki wiekow. Martin mowil, ze bedzie "bittersweet".

Odnośnik do komentarza

 Jest w tym cyklu kilka super ciekawostek i małych poszlak (co się stało z Ogarem? Kim jest Trójoka Wrona?) 

 

Pełno jest takich rzeczy. Co z Rickonem, co z Blackfishem, co z Benjenem Starkiem,  kto zabijał w Winterfell ludzi Boltonów.... Martin jest super. A właściwie będzie super jak to wszystko logicznie wyjaśni.

Odnośnik do komentarza

 

ostatnie scena to będzie littlefinger na żelaznym tronie

 

Zbyt oczywiste IMO

 

 

no wiem, ale co poradzę, że kibicuje piterowi? no i serialowej sansie ładnie w czarnym co wcale nie przeszkadza w staniu po tej stronie barykady. istnieje też prawdopodobieństwo, że do king's landing triumfalnie wjedzie rickon na swoim wilkorze razem z armią krwiożerczych kanibali ze skaagos :P.

 

 

 

Jak dla mnie to wszyscy zdechna, ale White Walkers beda pokonani na wieki wiekow. Martin mowil, ze bedzie "bittersweet".

 

plot-twist: the others to wcale nie "ci źli" w tym wielowątkowym konflikcie, stannis zmanipulowany przez mellisandre na nieświadomce sprowadza na westeros zagładę porównywalną do doom of valyria :sorcerer: .

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Martin potwierdził, że jedna z teorii opublikowanych w sieci, ma bardzo dużo wspólnego (lub jest idealnie zgodna) z jego pomysłem na rozwinięcie fabuły cyklu i jego zakończenie.

 

Daję w spoiler - jeśli nie przeczytaliście wszystkich tomów, to podarujcie sobie jak na razie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

z tego co ja czytałem tego newsa to powiedział, że jeden czy dwóch czytelników odgadło zakończenie niemal w 100%, ale nie ma zamiaru zdradzać kto to taki. no, ale podejrzewam, że nerdgasm po przeczytaniu a dream of spring w przypadku tych osób będzie niewyobrażalny :).

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

mówi, że się zobaczy w praniu. plan jest taki, żeby wydać jeszcze dwie ale based martin jak to on na pełnej wyje.bce zastrzega sobie prawo do zmiany tego planu jak mu się tak zachce. trzeba jeszcze wziąć pod uwagę fakt, że jak wyjdzie star citizen to powstawanie kolejnych tomów może rozciągnąć się bardzo w czasie :P.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Szybkie pytanie do tych co czytali wszystkie części. Czy Wex Pyke był widziany przez kogokolwiek gdy ukrywał się na drzewie podczas najazdu na Winterfell? Albo czy był jakiś znak w książkach przed Tańcem ze smokami, że ktoś oprócz wiadomych postaci przeżył najazd? Wkręciło mi się, że ktoś (Bran? Rickon? Luwin?) albo widział na własne oczy jak się ruszają korony drzew albo w jakiejś wizji widział tą postać. Męczy mnie to...

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Gość Beka Wnusiu

Potwierdzono już oficjalnie, że w serialu zrezygnowali z wątku Victariona i  Quentyna?

lul serio? bo nie śledzę losów tej wykastrowanej historii dla upośledzonych, którzy nie ogarną i zapamiętają zbyt wielu postaci

no ku,rva

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza

Może silny belw ohh wait

No już nie przesadzajmy, nie każdy charakter napisany przez Martina jest świętością, której nie można ruszać. Belwas nie jest esencjonalną postacią, nie jest nawet postacią, której śmiercią bym się przejął, spokojnie bez niego można się obejść. Podobnie Brown Ben Plumm, choć ciekawy jestem jak w takim razie będzie wyglądał wątek Tyriona bez niego.  Wątek Quentyna jest niezły, da się lubić tę postać po tym jak dostaje kosza, ale wprowadzanie nowej postaci na 1 sezon- bez sensu.  Niepokoi mnie to skupienie na Dorne w obsadzie, jeśli kosztem tego wytną Conningtona (wątek dynamit), to się zasmucę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...