Jump to content

Szatanek

Użytkownicy
 • Content Count

  232
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

116 Exclusive Sony

About Szatanek

 • Birthday 06/06/1948

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

3038 profile views
 1. (pipi)isko dostało zdechłym kotem xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 2. Powoli kończę Taniec ( z 200 stron zostało ), co ja (pipi) po przeczytaniu zrobię ze swoim życiem ?????????????? Czego grubcio nie wypuszcza już Wichrów ? Co się kuźwa dzieje do (pipi)a pana ?
 3. Nie będzie Kamiennego Serca ? Hehehehhehehehhehehehehehehehe, jakie to są pojebusy xDDDDDDDDDDDDDDDDDD Rozdziały w Uczcie i Nawałnicy o tym zwichrowały mi głowę. Z weselem to były największe zaskoczenia. Czego Myrcella jest taka stara a nowe postaci wyglądają jak modele ? Zmora większości seriali. Hotah w książce to był bambus ? Obara zbyt delikatnie wygląda, co to ten Yezzan ?
 4. Szatanek

  Sunset Overdrive

  Odnoszę wrażenie, że gra ma spore problemy z utrzymaniem i tak przeciętnych 30 klatek przy ostrej zadymie.
 5. Szatanek

  Siatkówka

  We Wro zwichą straszyło.
 6. Szatanek

  Smutne pizdy

  : (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
 7. Leci na Foxie pierwszy odcinek. Zrezygnowałem po 30 minutach. Nawet ciężko określić dlaczego, brak magnesu i przerysowane postaci, jakieś to takie "teatralne". Za duże zaległości serialowe by się akurat w to coś "wdrażać".
 8. Szatanek

  Behemoth

  Nadal się zarywa siuśki na naszywki Behe ?
 9. Szatanek

  Chipsy

  Wczoraj na noc odupiłem Crunchips Ossstra papryka.150g, dobre ale do teraz coś mnie mdli. To nie pierwsza taka akcja z Crunchipsami. Chemiczne, ciężkie gówno, z np. Laysami nie mam takich problemów. Nie tykam już tego radioaktywnego szwabskiego wyrobu.
 10. Mam około 1500 książeczek pięknych i przetrwałem z nimi już 2 przeprowadzki. Koszmar, ale warto się przemęczyć. Dom bez książek jest zombiaczkiem
 11. Moja sztuka dzisiaj gruchła, ale żyje. Poleciała z pół metra xD Nadal chodzi pięknie cichutko
 12. Szatanek

  SLIPKNOT

  O Stone sour, a jako Slipknot kupsztal nie do zniesienia dla mnie. Nie ma tam już osoby która by pociągnęła ten zespół.
 13. Szatanek

  Suikoden

  Oj w FFX te pasy były naprawdę pokaźne. Tutaj na szczęście mniejsze.Czyli wersja ntsc np. SII nie ma pasów ? PS : Plusik, jutro bo nie mogę
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.