Skocz do zawartości

spoilery z ksiazki


Gość kad2

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Hej ludzie...

Jestem jakiś rozdupcony od czasu gdy zdradziecki grubas obwieścił w formie zakamuflowanego nekrologu, że serial wychodzi przed książkę. Wiem, że historia w tych mediach się rozjeżdża, ale ma również wiele wspólnego. Teraz już w ogóle odechciało mi się oglądać serial i czekać na książkę. Byle gimperka będzie na bieżąco, nie będzie już można straszyć typa na libacjach grubymi spojlerami, tyle lat być z Martinem, a ostatecznie zostać zepchniętym na drugi plan, ehhhhhhhhhh. Macie podobnie ? Normalnie na luzaczku będziecie oglądać serial a następnie czytać książkę ? A może odpuszczacie serial w oczekiwaniu na tom i odłączacie w międzyczasie neta ? A może jednak całkowity ban dla leniwej masary i jej licencji ? Czekam na info na gg.

Edytowane przez Tankietka
Odnośnik do komentarza

Hej ludzie...

Jestem jakiś rozdupcony od czasu gdy zdradziecki grubas obwieścił w formie zakamuflowanego nekrologu, że serial wychodzi przed książkę. Wiem, że historia w tych mediach się rozjeżdża, ale ma również wiele wspólnego. Teraz już w ogóle odechciało mi się oglądać serial i czekać na książkę. Byle gimperka będzie na bieżąco, nie będzie już można straszyć typa na libacjach grubymi spojlerami, tyle lat być z Martinem, a ostatecznie zostać zepchniętym na drugi plan, ehhhhhhhhhh. Macie podobnie ? Normalnie na luzaczku będziecie oglądać serial a następnie czytać książkę ? A może odpuszczacie serial w oczekiwaniu na tom i odłączacie w międzyczasie neta ? A może jednak całkowity ban dla leniwej masary i jej licencji ? Czekam na info na gg.

olewam nowy sezon tego sredniego serialu ze wzgledu na mozliwe spoilery

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właściwie to beczka z marudek. Nie mam czasu na opasłe tomiska i kilkanaście ciekawszych pozycji do przeczytania niż bzdety Martina. Typy będą czekać aż stary im z łaski może książeczkę napisze zanim pier.dolnie w kalendarz plus zgrzytać zębami jak to im się tv z papierem rozjeżdża.

 

lmao

 

ja w tym czasie sobie na spokojnie serialik do kolacji pooglądam

Odnośnik do komentarza

Ludzie, którzy nie czytali książek siłą rzeczy nie mają pojęcia, o czym mówią i nie powinni się wypowiadać na ten temat.

 

Jak się zaczęło od książek, to można być trochę wkur.wionym, że uniknięcie spoilerów będzie praktycznie niemożliwe, niezależnie od tego, czy się będzie oglądało sezon 6, czy nie.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

ja już kutasowi nie wierzę :D Szybciej by było jakby zmarł i jakiś inny autor dokończył. W przypadku koła czasu Jordana wyszło idealnie. Tam też koleś przesadzał z laniem wody i rozciągał historie do niepotrzebnych rozmiarów po czym się mu zmarło. Umierając dał notatki z gotowym zakończeniem (jak sobie życzył aby historia smoka odrodzonego się skończyła)  młodemu autorowi i fanowi jego książek (Sanderson). Przy okazji dla niego to była katapulta do sławy i ładnie zamknął wszystkie wątki. W sumie ostatnie tomy pisane przez sandersona czytało mi się lepiej niż 3-4 wcześniejsze pisane przez starego autora. 

Odnośnik do komentarza

Ponoć chce jeszcze wydać jakąś książkę o Targaryanach najpierw, także podejrzewam, że w 2018 o nich, a w 2019 wraz z ostatnim sezonem serialu wyjdą wichry zimy. Potem ostatni tom pewnie dużo szybciej wyjdzie, bo jestem na 99% pewien, że gruby podpisał deala z HBO, że nie wyda książek dopóki serial się nie skończy, bo tak to mają większą oglądalność.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...