Skocz do zawartości

Wizard / Czarodziej - Strategia


RajuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Wizard

 

 

Mój aktualny build: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/wizard#WiXROm!aXf!bbbbaZ

 

Dużo testowałem różne buildy i chwilowo na grę solo ten mi najbardziej odpowiada. Z pewnością zmienię go jeszcze diametralnie zanim dotrę do Inferno. Do coopa dodaje natomiast więcej czarów obszarowych (AoE). Jakie jest wasze doświadczenie z gry tą klasą?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobrze, je.bne ci referat, bo widze ze screen ludziom nie wystarczy.

 

pierwsza czarka na hc padla na azmodanie (28 lvl), ale wtedy kompletnie nie wiedzialem co i jak. nie znalem skillow, ogolnie to mialem ja dla zabawy. nie uzywalem arcane armora, jakis dziwny prototyp w ogole jesli chodzi o kombinacie skilli.

 

druga level nadrobilem w jeden dzien z nudow, ale teraz sie troche ogarnalem. sprawdzilem wszystkie skille i na razie gram defensywnie:

 

http://us.battle.net/d3/en/calculator/wizard#bcXYOQ!aXf!baaZaZ

 

ogolnie jest wiecej zabawy na hc, zwlaszcza na public games, gdzie ludzie padaja jak kawki przez glupoty. jedni sie kloca i padaja, inni obwiniaja lagi zaraz po smierci, a czasem innych wspolgraczy. ciekawie jest, zwlaszcza na nightmare teraz, smierc zbiera zniwo czesciej, wiec gra jest znacznie ciekawsza, niz na softcore.

 

jak ktos ma ochote na hc to pw.

Odnośnik do komentarza
ciekawie jest, zwlaszcza na nightmare teraz, smierc zbiera zniwo czesciej
zginąć wcześniej niż na hell przez coś innego niż 30007 to trzeba być naprawdę zdolnym.

 

 

no i tak jak wspominał Kazuun - not impressive at all; sam grałem WD na hc i nightmare można było skończyć jedną ręką. Baa, nawet można pokusić się o stwierdzenie, że zginąć w tej grze można tylko na inferno albo przez disconnect

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...