Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Rogue


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez. Dlatego boje sie tego listopada, to sa 2 gry na raz :confused:

 

Końcówka roku przeistoczy mnie w rasowego noł lajfa :D 

2x AC do ogrania w pierwszej kolejności :D (platyny przy AC to oczywista oczywistość :D)

O GTA nie wypominam bo tam juz w ogóle się boje co się będzie działo :D 

A trzeba jakoś do roboty chodzić i egzystować :) - nie wiem jak to będzie :) Ale ... lubię takie sytuacje :) 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zrozumiale, choc Rogue wydaje sie pewniejszym zakupem w tym roku niz Unity.

 

Choc fan taki jak ja i tak wezmie i to i to. Mozecie mnie nazywac rakiem branzy, ale na mnie ta seria zarabia jak ta lala.

 

A ze dalej nie mam na czym grac na PS4 to chyba pierwsze wezme Rogue, a potem nextgenowe Unity jak uporaja sie z frameratem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Postanowilem, ze Rogue bede ogrywal przed Unity (wiecie, lepiej najpierw ograc pastgenowa wersje a potem nextgenowa). Dodatkowo cyrki z Unity mowia, ze troche cierpliwosci zaoszczedzi frustracji glitchami, lepiej poczekac az troche gre zalataja. A ze Blag Flag byl na tyle udanym asasynem, ze nie mam go dosc i chetnie ogram wiecej. Dodatkowo gra zbiera solidne oceny. W koncu AC od Ubisoft Sofia na poziomie.

 

Jezeli chcecie cos wiedziec o Rogue to pytajcie, postaram sie opowiedziec ;)

 

In the meantime...

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No panowie powiem krotko - jest zaje.biscie.

 

To gra zdecydownie dla tych, ktorzy lubili Black Flag. To doslownie jest Black Flag 2. Z ta roznica, ze bohater jest nowy, klimaty nie sa pirackie, a powiedzialbym zeglarskie (piratow juz w tych czasach po prostu nie ma). Ale to przede wszystkim gra dla tych, ktorzy ograli wspomniana wczesniej czworke ale tez i trojke. To ile postaci pojawia sie w samej pierwszej sekwencji mnie zdumialo. Assassin's Creed Rogue zegna sie z generacja PS3/X360 w bardzo dobrym stylu. Oczywiscie, ze gra zostala wydana by wiecej zarobic na marce w tym roku, ale tez sprawia wrazenia zrobionej naprawde dla fanow. I tez oni powinni w nia zagrac. Sceptycy nie znajda tu nic nowego i beda narzekac na to samo co w przypadku AC IV. Co jest zrozumiale, bo w Rogue gra sie IDENTYCZNIE jak w Assassin's Creed IV: Black Flag. Roznice sa drobniusienkie, wrecz trudno zauwazalne.

 

A poczatek gry tylko potwierdza to, ze jest to tytul przeznaczony dla osob zaznajomionych z seria, a przede wszystkim z BF. Rusza z kopyta, jest ciekawie, a w Review in progress na IGN redaktor pisze, ze to najbardziej zroznicowany Asasyn w calej serii. I to chyba sie sprawdzi, bo singiel mi sie rozkreca i zapowiada sporo wycieczek rollercoasterem. 

 

Na obecna chwile - polecam!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...