Skocz do zawartości

Ghost in the Shell (2015)


Salwador

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze serii Arise nie obejrzałem, leżą odcinki na dysku ale jakoś się nie mogę za to zabrać. Po części wynika to z designu Motoko i tego,że od czasów Solid State Society liczyłem,że wypuszczą trzeci sezon S.A.C. A w zamian stworzyli kolejną interpretację uniwersum Masamune Shirow.

Cóż przed nową kinówką trzeba będzie jednak się wyrobić i nadrobić zaległość z Arise.

 

Zresztą jeśli chodzi o cyberpunkowe anime to tegoroczne lato jest całkiem niezłe. Dostaniemy kinówki GitS i Psycho-Pass. Na tą drugą zdecydowanie bardziej czekam jak na GitSa,który z tego co widzę,będzie rozwinięciem Arise. Za to Psycho-Pass rokuje bardzo dobrze, wraca Kougami czyli już jest duży plus.Brakowało mi gościa w drugim sezonie.

Odnośnik do komentarza

Też miałem podobne obawy przed seansem ale szybko zostałem "nawrócony". Zresztą skrobnąłem drobną reckę. Zerknij może cię przekona do Arise

http://www.psxextreme.info/topic/38762-ostatnio-widzia%C5%82emwidzia%C5%82am/page-446?do=findComment&comment=3348967

Ja już zabieram się za poszerzoną wersję.

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

Nie dość, że manga wychodzi to jeszcze wpadł teaser nowego GitS, który jest wynikiem współpracy reżysera obu sezonów SAC oraz twórcy animacji Appleseed. 

Tylko czemu to wygląda jak intro gierek z psx-a? Przebolałbym 3D gdyby to wyglądało przyzwoicie. Ale z ostatecznym przemyśleniem wstrzymam się do pełnego trailera.

I jeszcze uj wie o co tu chodzi bo fabuła podobno dziać ma się w LA w 2045. Czort wie czy to będzie kontynuacja, reboot albo co.

Wiadomo tylko tyle, że w 2020 na Netflixie.

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...