Skocz do zawartości

ireniqs

Nintendo Classic Mini

Rekomendowane odpowiedzi

Nintendo planuje na lato 2018 wypuścić nowe rzuty mini nesa :) 

jakby ktos jeszcze planowal kupic ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytanie, na jak długo? :) W końcu Nintendo zauważyło, ile kasy poszło do januszy, a mogło do nich? Tylko niech tym razem zrobią trochę więcej, a nie 5 minut i towar wyprzedany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ładnie, na miniNESie wyszło firmware z miniSNESa. I można grać na miniNESie w gierki te, co są na miniSnesie. Źródło wololo.net

Edytowane przez grzybiarz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem jak mam wgrać cheaty do romów. Mam np. do Super Mario Bros. Kod "SXIOPO" jest na nieskończoność żyć, ale jak wpisuję po przecinku to w czasie gry nie mam żadnego wyboru. A jak chcę przez program dodać, to mi wywala błąd i program się zamyka.
Inny problem, to nie mogę odpalić gier z Atari 2600, a chciałem na tym miniNESie mieć wszystko, w co grałem w ośmiobitowej oprawie.

http://www.gamegenie.com/cheats/gamegenie/nes/super_mario_bros.html - tutaj stronka z czitami. W sumie do Contry też by się przydało, bo nawet nie wiem, czy po latach pomoże kod na 30 żyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odpali po wgraniu modułu retro arch. A i nes odpali te sprzęty: gba, SNES, genesis, a nawet n64 - ale bardziej to działa jako ciekawostka. W sumie minines miał problem z emulacja snesa, emulator od Nintendo widać działa lepiej.

Ps. Ej, nikt tu nie używa cheatow w hakchi?:/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta