Skocz do zawartości

Burnout Paradise


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

jaki ja byłem głupi ze przez tak dlugi czas olewalem ta gierke :), wczoraj kupilem ultimate box PL za 50zl , i niemoge sie oderwac! ,samo jezdzenie po miescie w poszukiwaniu billboardow , skoczni itp ,jest na maksa rajcujace.Jak narazie gierka ma same plusy, no moze poza jednym malym minusikiem, za brak wyznaczenia najlepszej mozliwej trasy na mapie ,podczas wyscigów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Mam mianowicie problem z burnoutem i freebourn. Podczas włączania gry internet działa normalnie, otwiera się strona criterion etc. itp. Kiedy zakładam własną grę tez jest ok, ale jak chcę gdzieś dołączyć (znajduje serwery) to wywala błąd że nie można odnaleźć serwerów BO paradise. Dodatkowo jest komunikat w konsoli że odłączono od punktu dostępu i wypisano z psn, dodam jeszcze że połączenie wifi jak to się dzieje zanika w laptopie.

Odnośnik do komentarza

Jako, że z tymi dodatkami do gier dostępnych na PSN jest różnie to mam pytanie: czy dodatek ten za 69 zł zwany Complete DLC Edition (Big Surf Island, Cops and Robber, Party i Toy and Legendary cars) będzie działać z Burnoutem Ultimate Box PL? Mam ochotę kupić ponownie grę i właśnie ten dodatek i szkoda wywalić tyle kasy jeśli nie będzie to działać.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Ja się cieszę z takiego BP jakim jest. Otwarte miasto w tej produkcji po prostu mnie zmiażdżylo, mogłem kilka godzin jeżdzić bez żadnego celu. Paradise dla mnie jest grą tej generacji, żadne Uncharted, GoW itd. tylko BP.

Fajnie że w nowym NFS będzie free-roam i mam nadzieje że BP2 nie zrezygnuje z tego patentu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

A ja mam pytanie: nie mam teraz dostępu do PSN i chcialem sie zapytac czy na naszym PSS jest jeszcze dostępna ta wersja: gra + wszysciutenkie dodatki czy już jej nie ma? Jesli tak to w jakiej cenie. Ew. jakie inne wersje burnouta są na PSS? I jeszcze jedno jak mam Ultimate Box PL i ok. 90% gry to jesli sciagne burnouta z PSN to bede musial wszystko od nowa odblokowywać czy samochody zostaną?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...