Skocz do zawartości

Burnout Paradise


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Mam problem z z patchem 1.7 do Burnouta. Ściąga się tragicznie. 25% idzie około godziny a potem wywala jakiś błąd. Łącze mam dość szybkie (6 mega)

Próbowałem już kilka razy i za każdym razem jest to samo, ERROR.

Z updatem z wersji 1.5 do 1.6 nie miałem żadnego problemu.

Burnouta kupiłem w USStore. Miał ktoś już kłopot ze ściągnięciem tego patcha?

Z góry dzięki za info.

Edytowane przez Vril_Dox
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Witam.

Mam problem z z patchem 1.7 do Burnouta. Ściąga się tragicznie. 25% idzie około godziny a potem wywala jakiś błąd. Łącze mam dość szybkie (6 mega)

Próbowałem już kilka razy i za każdym razem jest to samo, ERROR.

Z updatem z wersji 1.5 do 1.6 nie miałem żadnego problemu.

Burnouta kupiłem w USStore. Miał ktoś już kłopot ze ściągnięciem tego patcha?

Z góry dzięki za info.

 

Ja ściągam wszystkie updaty zawsze o 5.00,6.00 rano. Wtedy wszystko śmiga kilka razy szybciej. Nie wiem od czego to dokładnie zależy ale zawsze zdaje egzamin.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za info. To coś u nich musiało być nie tak bo tak jak mówisz o 4 nad ranem ściągnąłem update w kilka minut.

Ale coś zauważyłem. Aktualizacje do wszystkich gier ściągają się wolno a nawet bardzo wolno. Inaczej jest z psstore gdzie wszystko idzie z maxymalną prędkością łącza. Nawet parę dni temu był jakiś bonus od mojego dostawcy i szło po 10 Mega żywego:) ale update do gier i tak był bardzo wolny.

Pozdrawiam i zapraszam kiedyś na wspólną partyjkę.

Odnośnik do komentarza

No to jesteś szczęściarzem ;) Ja poradziłam Ci zgrać Update o wczesnej godzinie a sama mam ten sam problem.

Miałam już kilkadziesiąt procent,gdy wyskoczył mi błąd. Ja mam o tyle gorzej,że muszę ściągać updaty do wszystkich gier. Zmieniliśmy dysk na większy i cała bajka zaczyna się na nowo :)

Dobrze że sejwy można ocalić bo chyba bym się zapłakała.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...