Skocz do zawartości

Burnout Paradise


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Bo nie jest najlepszy? :rolleyes: Akurat samochody w BP mam obcykane od "podszewki" wiec wiem co jest dobre ,a co nie. ;)

Co do RR - typowy shit do pojezdzenia od tak sobie przy challengeach ...

 

ttroche juz gry zalieczylem i w moje rece wpadl 25 V16 Revenge. Nie wiem ale o jet najlepsz samochód jaki prowadzilem do tej pory. Świetne trzyma sie drogi przy maksymalnej predkosci i jest bardzo zwrotny, a do tego prawie najszybszy ze wszystkich (takie odnioslem wrazenie). Pozwala mi na przejechanie przez cala mape na booscie bez rozwalki. ;)

 

W jaki sposób mozna zdobyc karbonowe pozniej zlote i na sam koniec platynowe auta?

I tak w ogóle to co oznacza statystyka "dopalacz"(polska wersja)??

Jest to po prostu przyspieszenie samochodu?Czy moze predkosc jaka osiaga za pomoca nitro?

czy moze przyspieszenie podczas uzywania nitro?

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

co sadzicie o 25 V16 Revenge??Moim zdaniem jest on prawie najszybszym samochodem w grze(9/10) a do tego idealnie zbalansowanym: żadnych niepotrzebnych poslizgow przy przyspieszaniu, maksymalna kontrola przy maksymalnej predkosci.A do tego boost rownież na prawie najwyższym poziomie(9/10). Jak narazie dla mnie najlepszy samochód w grze. Mozna by jescze dodac Revenge Racer ale wydaje mi sie ze ma mneiejsza predkosc(minimalnie) ale do tego osiaga wieksza predkosc w booscie. Mimo wsztstko jedak wole 25 V16 Revenge za jego idealne wywarzenie i predkosc moksymalna daje wiecej niz na ta booscie.

a co wy o tym sadzicie?

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Ostatnio miałem przyjemność zorganizowania Burnout Party na 6 osób. Zabawa była przednia. Konkurencje dają radę, nie wystarczy tylko skill, liczy się także szczęście. Mimo wszystko gracz nie mający wcześniej dotyczenia z grami mógłby mieć problemy. Nie spodziewałem się, że ten dodatek będzie aż tak dobry.

 

Mam pytanie. Czy z Burnoutem współpracuje Eye Toy? Nie uśmiecha mi się kupować PlayStation Eye tylko dla jednej gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...