Skocz do zawartości

Dead Space 2


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Maka a czego się spodziewałeś?

 

Latarki zamiast piły, że Isaac będzie używał? Że będziemy grać Marcusem Fenixem? Czy co bo nie za bardzo rozumiem.

 

Graficznie jedynka to nadal dobry tytuł, dwójka pewnie ulegnie paru szlifom i to wszystko.

Jeżeli chodzi o gameplay (btw to nie jest pierwszy z dwójki) było wiadomo od początku, że będzie wyglądał tak samo.

 

Plus, minus nowe bronie. Nowe levele, ciąg dalszy fabuły itd.

Więcej akcji zgodnie z obietnicą.

 

Nikt tu nie zapowiadał rewolucji. Bo taka w przypadku DS nie jest potrzebna.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Latarke mamy w Plasma Cuterze :P

 

Nie. Chodzimi bardzie o cos takiego: idziesz korytarzem, a dark ambientowa muzyka cichutko przygrywa w tle, co chwile slyszysz szepty i szmery (sadze, ze po jedynce dla Issaca cos w glowce zostalo), ale nie byle jakie dzwieki tylko dynamiczne. Slyszysz dokladnie jak cos sie rusza za twoimi plecami. Powoli przemieszcza sie z lewej strony na prawa. Odwracasz sie i widzisz ze mala grupka cial zostala lekko ruszona. Idziesz do przodu i nagle zaczynaja gasnac swiata. Zaczyna sie ucieczka, bo widzisz, ze za toba jest 10 nerkomofrow. Chce klimaciku i dynamiki :3

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Powiem Wam,że co do otoczenia zajeżdża mi tu DS1.

Pojawiły się rzeźby tajemniczego "Znaku" necromorfów no i cała ta kaplica.

 

A co do samego DS2 to w trakcie walki nie chce rozbić szyby bo nie uśmiecha mi się jazda po podłodze i szukanie czerwonego guzika gdzieś nad szybą w trakcie jazdy.

 

Efekty są miodne,necromorfy - cycuśmarmolada (zwłaszcza ten żygający jakimś kwasem no i te "dzieci")

 

Ta gra bedzie po prostu Za - Je - Bi - Sta.

Już mówiłem : jeśli jedynka podbiła nasze serca swoim stylem to druga część może być tylko lepsza ;))))

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

 Mam nadzieję ,że będzie mniej strzelanki i schematów. Niestety większość horrorów wpada w tą pułapkę. DS im dalej tym stawał się coraz większą strzelanką i głupie schematy stawały się coraz bardziej widoczne ( wielka sala- wyskoczą , wykonanie celu - wyskoczą, powrót- wyskoczą ) przez co zatracił trochę na klimacie. O długim budowaniu napięcia w dalszych rozdziałach, czy mniej walki na rzecz horror eksploracji można zapomnieć ( przeciwnik gdzieś od połowy gry wyskakuje co chwile ). Szkoda, gracze coraz bardziej narzekają na takie wypychanie gry walką z braku pomysłów ( ostatnio Alan Wake ) a twórcy dalej swoje. Podsumowując DS byłby dla mnie grą na 10 czy 9/ 9+ gdyby nie w połowie ordynarne już przeobrażanie się gry w strzelankę z masą schematów. shy4 jeśli DS2 jeszcze będzie większą strzelanką to już definitywnie odpuszczam,  trzeba przed kupnem sprawdzić gdzieś DS2. 

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...