Skocz do zawartości

Halo: Reach 1.1 TS NO BLOOM 4v4 (konwent m&a Baka2k11)


waveform

extermination 4v4  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jaki tytuł z serii Halo chcecie turniej?



Rekomendowane odpowiedzi

pstr.jpg

 

Turnieje:

Halo 3 4v4 (MLG) (info o nagrodach wkrótce)

Halo: Reach 4v4 (MLG) (info o nagrodach wkrótce)

 

Lany:

Halo:CE

Halo 2

 

Mam przyjemność zaprosić drużyny na turniej Halo 3 (nie gramy w Halo:Kicz, bo to nie jest Halo tylko jakieś Call of Booty), który odbędzie się we Wrocławiu w dniach 24-25.09.2011 w ramach konwentu mangi i anime Baka2k11. Przewidziane są oczywiście nagrody dla 3 najlepszych team'ów (prawdopodobnie ufundowane przez Microsoft). Gramy na zasadach MLG w systemie Double Elimination w trybach Team Slayer, CTF i być może KotH. Będzie specjalny setup konsol i monitorów specjalnie dla turnieju oraz osobna sala (konwent będzie odbywał się w Zespole Szkół Nr 18 we Wrocławiu, przy ulicy Młodych Techników 58) na potrzeby turnieju. Wpisowe od drużyn wynosi 0zł, ale trzeba opłacić wstęp na teren konwentu (jest cena wejściówki - 35zł za 2 dni, 30zł za sobotę, 20zł za niedzielę... nie ja to ustalam, więc z góry przepraszam ;/ ). Po turnieju gramy custom'y do oporu i może wieczorem idziemy na piwo :)

 

Drużyny mogą zarejstrować się na 2 godziny przed turniejem na miejscu lub wysłać zgłoszenie na email hello@anesthetize.pl (nazwa drużyny, nicki członków). Jeśli macie pytania to piszcie na podany wcześniej email albo gg(1944352)

 

Nie musicie mieć miejsca do spania, bo na konwencie będą sleep roomy, więc weźcie śpiwory i karimaty. Istnieje możliwość przyjechania na dzień przed konwentem (podam więcej informacji wkrótce)

 

 

Pozdrawiam

Waveform (AllGoodInMyHood)

 

Link do tej rozpierduchy na FB - > http://www.facebook....202504009804388

 

 

ps. rozmawiałem z ludźmi online, o skandalu jaki wywołał mój pomysł, ludzie dziwili się itp. więc oznajmiam

 

PDT może grać full opcja wypas i śledzie

 

info dotyczące zniżek -> http://baka.swat.pl/cena-i-znizki

Edytowane przez waveform
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Po pierwsze po co robic turniej w gre, ktora juz jest dead jako gra turniejowa w Polsce od wrzesnia 2010 i NIKT w nia nie gra na swiecie? Ostatni turniej w Halo 3 4v4 byl na Xbox Fun Day 2010 i to bylo zakonczenie pewnej ery. Sam wygralem w Halo 3 ponad kilkanascie turniejow i mialem okazje grac z najlepszymi na swiecie przez internet i powiem szczerze ta gra jest GARBAGE jesli chodzi o gre online w porownaniu do Halo: Reach (netcode w Reach jest bez porownania lepszy niz w Halo 3 i to jest FAKT). Chociaz zagralem tyle meczow, turniejow online i LAN'ow w Halo 3 to chyba bede to Halo wspominal najgorzej ze wszystkich (jesli nie wiesz to gram od poczatku Halo 1 od 2003 roku). Samo Halo: Reach nie jest wcale idealne i ma duzo minusow (bloom i slabe mapy), ale sam gameplay MLG jest naprawde OK jesli wiesz jak grac na wysokim poziomie. Naprawde nie widze sensu robienia turnieju w Halo 3 kiedy ta gra juz dawno odeszla do lamusa, daj jej spokojnie umrzec. Nastepna sprawa z tym, ze PDT nie moze grac w pelnym skladzie (co to w ogole znaczy? 3/4 z nas moze zagrac jesli bedziemy mieli innego 4th?). To jest naprawde :roll: Nie wiem czy byles chociaz na jednym turnieju w Polsce w jakiekolwiek Halo, a bylo ich ponad kilkadziesiat przez te ostatnie lata, ale NIE MOZESZ nikomu zabraniac grania w turnieju tak dlugo jak gra fair play i nie oszukuje. Jak cale Str8 Rippin mieszkalo w jednym domu w Orlando i jezdzili po malych lokalnych turniejach zeby wygrac nedzne $200 to nikt nie mial do nich pretensji, ze wszystko wygrywaja, a ludzie nawet sie cieszyli , ze moga zobaczyc na zywo naprawde dobry team, ktory gra na poziomie MLG Top 8. PDT by i tak pewnie nie zagralo pelnym skladem (jesli w ogole bysmy na ten turniej pojechali, moze jedynie z sentymentu, ze przez tyle czasu nie bylo imprezy LAN'owej), bo Bobek nie zdazy wrocic z Holandii. Zrobisz jak uwazasz, ale dla mnie ten turniej powinien byc DEFINITYWNIE w Halo: Reach, bo to jest obecnie jedyne Halo, ktore teraz sie liczy. Gdy wyjdzie Halo 4 to Reach umrze smiercia naturalna jak kazde kolejne Halo... Tak to dziala jakbys nie wiedzial, bo gdyby tylko "milosc" do gry sie liczyla to do dzisiaj bysmy grali tylko w Halo :CE na polskich turniejach czy nawet na MLG, bo badzmy szczerzy wszystkie inne Halo sa mizerne w porownaniu do oryginalu, ale na tle innych FPS'ow na Xbox'a i tak sa najlepsze.

 

PEACE.

Edytowane przez FiL4
Odnośnik do komentarza

bo Halo 3 jest o niebo lepsze niż Halo Kicz?

 

FIL, nie byłem, bo miałem setki innych rzeczy do roboty, ale pamiętam Cię z czasów #psxpl i zawsze byłeś irytujący. Nie musicie grać w tym turnieju, nikt nie zmusza Was, a jak chcecie to zróbcie sobie 2 teamy i tyle.

Edytowane przez waveform
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

A moze zrobmy turniej w oba Halo (H3 i Reach) jesli bedziemy miec az 2 dni na ten turniej? Jak grac 4fun to juz na calego, a jeszcze czegos takiego chyba w historii naszej sceny nie bylo. Np. pierwszy dzien w Reach 4v4, a drugi w H3 4v4. Wygrywa sklad, ktory bedzie mial najlepsze ratio meczow z obu gier. I w taki sposob wszyscy beda happy panda? :)

Odnośnik do komentarza

Ok, jestem winny wszystkim pełne wytłumaczenie.

 

Powodem dla którego nie chciałem (i nadal nie chcę) aby PDT grało w pełnym składzie jest fakt, że chce widzieć turniej bez większej presji na innych team'ach, chcę widzieć w miare wyrównane mecze. Nie zrozumcie mnie źle, szanuję to że jesteście dobrymi graczami, naprawdę, ale chciałbym aby każdy miał szanse i chciałbym aby turniej nie był podporządkowany czarnemu koniowi jakim niewątpliwie jesteście jako drużyna.

 

 

Kolejną kwestią jest gra w którą gramy. Wybrałem Halo 3 bo czuję do niej silny sentyment i wraz z nadejściem Reach'a wiele osób zapomniało jak bardzo dobra jest ta gra. Nie oszukujmy się, jest lepsza. Gdybym miał te 8 sztuk Halo 2, to gralibyśmy w Halo 2. Reach uciął łeb serii, odrzucił od siebie wielu graczy, w tym mnie. Era Halo 2/3 się skończyła, a przecież to te tytuły właśnie dawały mi i innym najwięcej radochy. Reach jest zbyt losowy w wielu momentach (i nie zaprzeczycie). Ale spoko, pod koniec miesiąca, jeśli dostanę jakieś zgłoszenia i ludzie zaczną więcej o tym rozmawiać, przeprowadzę wśród grających w turnieju wywiad, "w co woleli by grać"

 

 

 

Na zakonczenie dodam, że nadal chcę aby PDT podzieliło się na 2 drużyny i wymieszało z innymi grajkami. Nie miejcie mi tego za złe, ja chcę tylko widzieć że ktoś więcej niż "jedna" drużyna ma szanse na zwycięstwo.

 

To tyle, chciałbym na tym zakończyć polemikę. Nic do Was osobiście nie mam, a te dawne animozje chcę puścić w niepamieć i zobaczyć fajny "rodzinny" turniej, gdzie nie ma jednego kozaka który wy(pipi)ie wszystkich, a jest scenowe granie, a nagrody są czymś bez znaczenia.

 

 

 

ps. słowo do administracji forum, ludzi z PE i PPE... czy tak ku-rwa ciężko jest wrzucić j3banego news'a na stronę? Wysłałem was 2 maile (do Butcha i Rogera), a widać że zlewacie to ciepłym moczem.

Edytowane przez waveform
Odnośnik do komentarza

Trochę mnie tu nie było, witam ponownie ;)

 

Co do turnieju, to po pierwsze, mnie bardziej interesuje h3 niż reach, chciałbym sobie popykać na poziomie w coś co mnie nie wkur$#a :P

 

A to prowadzi do drugiej kwestii: jeśli turniej to bez ograniczeń w stylu "PDT nie może grać", chyba, że robimy lan party. Postawię sprawę tak: przyjechałbym chętnie z Juanem, Lexem i kimś czwartym, ale (nie chcę żeby to brzydko zabrzmiało) pod warunkiem, że PDT może grać normalnie :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jeśli przywieziecie konsole i pady to z pewnością znajdzie się telewizory :) nie chcemy spinek, chcemy fajnego grania w dobry towarzystwie :) temat PDT już jest wyjaśniony Bieniu, więc śmiało wpadajcie na czipsy i jogurt... i weźcie kapcie ;]

 

ps. poza tym zapraszam wieczorem wszystkich na customy w H3, bo przecież trzeba się rozgrzewać nie? :P

Edytowane przez waveform
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...