Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nowego maddena nfl 2010, a psp mam 5.0 m33

odpalam gre a tutaj takie coś:

"The game can not start. (80020148)

 

Pewnie musze zrobic Update ?

Zrobic to normalnie przez neta network update z psp i zachowa mi sie i bede miał np. 6.0 m33? czy co mam zrobic?

 

zrobiłem update i nic

a teraz próbuje tego.

http://www.consolespot.net/forums/psp-help...so-problem.html

Chyba SOny znowu z piratami na PSP

_____________________________________

edytuj posty...

 

wystarczylo zmienic na no umd od m33 lub sony. -C

Odnośnik do komentarza

Jesli ktos ma troche wolnego czasu, psp3000 i w miare dobry aparat z dobrym macro to prosilbym o zrobienie 2 fotek.

1. miejsce przykrecenia 1 śrubki od faceplate [obok kodu kreskowego]

2. miejsce do ktorego przylacza sie kabelek usb i po obu stronach widoczne sa 2 srubki.

 

:* dziekuje

 

edit///

 

a gdyby ktos dodatkowo zmierzyl suwmiarką lebki tych srubek to tez byloby milo;]

Odnośnik do komentarza

Moje psp za miesiąc obchodzi 4 urodziny ;] Nie chce go sprzedawać za duży sentyment ;) To nie chodzi o Fw tylko o to że analog jest pewnie delikatnie przekrzywiony . Trik polega na tym że grywam na psp dosłownie tylko w bijatyki i o ile w guilty gear da się w opcjach wyłączyć działanie analoga tak w tekkenie i street fighterze już nie a że wychodzi tekken 6 chce być przygotowany :D Spróbuje go wyciągnąc dokładniej a co do prostopadłościanu to tak wyciągłem razem z nim (chodzi o ten kwadrat w którym znajduje się analog mniemam ) .

 

p.s. Ile kosztuje wymiana płyty głównej ??

Odnośnik do komentarza

1. Hej czy ten mój problem z ekranikiem może wystąpić później ? W sensie czy jest to wada wrodzona czy można się jej nabawić ? Nie chce mi się oddawać nowej konsoli do gwarancji i oddałbym ją gdy nie będę miał w co grać. Po prostu naściemniałbym że to wczoraj wyskoczyło ?

 

2. Czy jak wgram ChickHena to będę mógł zainstalować Remote Joy Lite ?

http://peb.pl/sony/437260-remotejoy-lite-czyli-obraz-z-psp.html

(Soft - 5.03, psp 3004)

Edytowane przez garam
Odnośnik do komentarza
Jesli ktos ma troche wolnego czasu, psp3000 i w miare dobry aparat z dobrym macro to prosilbym o zrobienie 2 fotek.

1. miejsce przykrecenia 1 śrubki od faceplate [obok kodu kreskowego]

2. miejsce do ktorego przylacza sie kabelek usb i po obu stronach widoczne sa 2 srubki.

 

:* dziekuje

 

edit///

 

a gdyby ktos dodatkowo zmierzyl suwmiarką lebki tych srubek to tez byloby milo;]

 

coati dziadu chcesz jeszcze te zdjecia?

Odnośnik do komentarza
1.Czy jest jakiś program który wyłącza analoga?? Próbowałem go naprawić według tutoriala ale niewiele to dało (nic właściwie) .

2.Czy da się kupić same strzałki (krzyżak) ??

 

Pozdrawiam ;]

 

 

Kolego mi również tutorial niewiele pomógł, a korzystałeś może z pluginu MacroFire? U mnie on dał radę :)

 

Ps.

[connector analoga z mobo]?

 

Co to jest mobo?

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza
Hej mam jeszcze jedno pytanie, która z tych kart WiFi na USB będzie najlepsza do PSP ?

 

Linksys WUSB54GC-EU

Pentagram horNet 6122-12

TP-Link TL-WN422G

TP-Link TL-WN321G

Netgear WG121

 

 

Asmax 411g jest tani, ale za to bardzo funkcjonalny i ma dobry zasięg, sam od takiego zaczynałem (gdyby co mam na sprzedaż, ewentualnie mógłbym się wymienić za jakąś gierkę :) )

 

Odnośnik do komentarza
nom, ten asmax jest dobry i jest najwiecej tutkow jemu dedykowanych.

 

ps. nie polecam sprzetow elektronicznych sygnowanych logiem pentagramu... moze hardwareowo te produkty sa ok, ale juz oprogramowanie i sprzetowe sterowniki to syf w dodatku problematyczny :F

 

 

Mam Cerberusa, ale i tak od razu zmieniłem mu soft'a bo faktycznie robił problemy ^^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...