Skocz do zawartości

Blokada regionalna


easye

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - dawno nic mnie tak nie wkurzylo.

Nie spieszyło mi sie, ze sciagnieciem mapek do GOW 2 i teraz ich w ogole nie moge sciagnac przez blokade regionalna.

Mam konto na USA.

Sciagnalem program Hide IP - zalogowalem sie na xbox.com i wpisalem kod. Poszlo - paczka zostala odblokowana na mojej konsoli.

 

 

Przy okazji skorzystalem takze z poradnika Vertana http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=1851.

 

Juz bylem prawie szczesliwy, gdy przy 99% wyswietla komunikata, ze mapy nie moga byc pobrane. Daje na xbox.com Add to Queue i nadal jest to samo. Moze ktos ma jeszcze jakis pomysl ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Być może nowy dash także będzie komplikował sprawę i stara metoda już nie łapie.

 

Po prostu fantastycznie, pan Mirski chyba będzie rozdawał mapki ale wgrane na nowych dyskach :f

 

EDIT!!!

 

Mam drugie girsy bo ze staruszkiem musimy się dzielić a tak nie będzie już kłopotu no i:

 

Mam wersję z kodem na mapki, fota: 83473076dj9.th.jpgthpix.gif

 

oczywiście wyskakuje, że nie można pobrać z bieżącej lokalizacji

Edytowane przez il capitano
Odnośnik do komentarza

Sprobuje jeszcze zalozyc konto gdzies w stanach, o ile znajde cos takiego i jeszcze raz przetestuje, no ale dash chyba wprowadzil dodatkowe zabezpieczenie <_<

To co oni robia to jest taki bezsens. Niech jeszcze zablokuja zdrapki na Live, to 2 dnia pojde i przerobie konsole.

Odnośnik do komentarza

Zaczekaj - zakladalem konto na relaksie (szwedzki VPN) - zaloze jeszcze gdzie indziej i dam znac - zaraz zaczynam walczyc.

 

http://flashvpn.com - nie widze nigdzie mozliwosci Trialu, chociaz jest w menu, a to by sie nam przydalo, skoro mamy konta na USA :(

Bez kitu - przez takie problemy czlowiek sie zaczyna zastanawiac, czy nie lepiej im pokazac Fucka i przerobic konsoli.

 

EDIT: ktos zna jakas darmowa strone, gdzie mozna zalozyc VPN chcociaz na pare minut na Stany za darmo ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dajcie znac, jak ktos znajdzie darmowy trial na VPN na stany - moze sie uda...

 

EDIT

Udało się ! Tak jak myślałem - wystarczą dobre ustawienia na serwer VPN w Stanach !

 

Postępujemy tak jak w poradniku Vertana http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=1851 jedyna roznica to ustawienia do sieci VPN

 

W nazwę HOSTA wpisujemy 67.228.105.171

account number: 7vpn.cn1 Password: www.7vpn.cn

 

Radze sie spieszyc - ciezko znalesc dostep do prywatnych tuneli.

 

Inne, ktorych nie testowalem - ale moze dzialaja:

72.21.50.74 US

75.126.32.187 US

 

WAŻNE

Pamietajcie, ze jak chcecie wklepac kod przez xbox.com i uzywa programu Hide Ip, to musi wyczyscic pliki Cookie przegladarki. A - i majac konto USA, ustawilem w programie, zeby zamienial mi adres sieciowy wlasnie na odpowiednik USA

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

zrobiłem jak wyżej i dalej wyskakuje "zakończenie pobierania nie było możliwe spróbuj później. Punkty użyte w tej transakcji zostały już odjęte od salda i nie zostaną odjęte ponownie"

 

zrobiłem wszystko jak kiedyś żeby zassać mapki do gow 1 tylko że użyłem teraz

W nazwę HOSTA wpisujemy 67.228.105.171

account number: 7vpn.cn1 Password: www.7vpn.cn

 

i nic . Czy to przez to że mam konto na UK ??? i czy jest inny sposób

Odnośnik do komentarza
zrobiłem jak wyżej i dalej wyskakuje "zakończenie pobierania nie było możliwe spróbuj później. Punkty użyte w tej transakcji zostały już odjęte od salda i nie zostaną odjęte ponownie"

 

zrobiłem wszystko jak kiedyś żeby zassać mapki do gow 1 tylko że użyłem teraz

W nazwę HOSTA wpisujemy 67.228.105.171

account number: 7vpn.cn1 Password: www.7vpn.cn

 

i nic . Czy to przez to że mam konto na UK ??? i czy jest inny sposób

Ciezko powiedziec, ale bardzo mozliwe, gdyz ja nie moglem ukonczyc sciagania przez VPN'a szwedzkiego.

Nie martw sie - mapy masz w historii sciagan - mozesz kliknac tam "dodaj do kolejki" jeszcze raz i znowu zacznie Ci pobierac od 96%. Na Twoim miejscu w takim razie poszukalbym adresow IP i loginow do jakiejs sieci prywatnej w UK i powinno pojsc.

Odnośnik do komentarza

Mi też udało sie już sciągnąc mapki !

 

Jak ma sie konto zarejstrowane na USA to trzeba wbić na te namiary sieci VPN -

w nazwę hosta wpisujemy 75.126.32.187

account number: 7vpn.cn1 Password: www.7vpn.cn

 

i z poziomu konsoli normalnie mapy pobieramy.

 

Na konto Uk

 

wchodzimy na ta stronke www.worldvpn.net i sie zarejstrowac po czym wejsc na dane sieci VPN ktore dostaniemy na maila.

potem juz tylko sciagac :)

 

NO to tyle problem sciagania rozwiazany :)

 

Chyba blokada jest na linii usa/europa

 

Edytowane przez zaqwsx
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...