Jump to content

Blokada regionalna

easye

Recommended Posts

Witam - dawno nic mnie tak nie wkurzylo.

Nie spieszyło mi sie, ze sciagnieciem mapek do GOW 2 i teraz ich w ogole nie moge sciagnac przez blokade regionalna.

Mam konto na USA.

Sciagnalem program Hide IP - zalogowalem sie na xbox.com i wpisalem kod. Poszlo - paczka zostala odblokowana na mojej konsoli.

Przy okazji skorzystalem takze z poradnika Vertana http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=1851.

Juz bylem prawie szczesliwy, gdy przy 99% wyswietla komunikata, ze mapy nie moga byc pobrane. Daje na xbox.com Add to Queue i nadal jest to samo. Moze ktos ma jeszcze jakis pomysl ?

• Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Być może nowy dash także będzie komplikował sprawę i stara metoda już nie łapie.

Po prostu fantastycznie, pan Mirski chyba będzie rozdawał mapki ale wgrane na nowych dyskach :f

EDIT!!!

Mam drugie girsy bo ze staruszkiem musimy się dzielić a tak nie będzie już kłopotu no i:

Mam wersję z kodem na mapki, fota: 83473076dj9.th.jpgthpix.gif

oczywiście wyskakuje, że nie można pobrać z bieżącej lokalizacji

Edited by il capitano

Zaczekaj - zakladalem konto na relaksie (szwedzki VPN) - zaloze jeszcze gdzie indziej i dam znac - zaraz zaczynam walczyc.

http://flashvpn.com - nie widze nigdzie mozliwosci Trialu, chociaz jest w menu, a to by sie nam przydalo, skoro mamy konta na USA :(

Bez kitu - przez takie problemy czlowiek sie zaczyna zastanawiac, czy nie lepiej im pokazac Fucka i przerobic konsoli.

EDIT: ktos zna jakas darmowa strone, gdzie mozna zalozyc VPN chcociaz na pare minut na Stany za darmo ?

Edited by easye

Dajcie znac, jak ktos znajdzie darmowy trial na VPN na stany - moze sie uda...

EDIT

Udało się ! Tak jak myślałem - wystarczą dobre ustawienia na serwer VPN w Stanach !

Postępujemy tak jak w poradniku Vertana http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=1851 jedyna roznica to ustawienia do sieci VPN

W nazwę HOSTA wpisujemy 67.228.105.171

account number: 7vpn.cn1 Password: www.7vpn.cn

Radze sie spieszyc - ciezko znalesc dostep do prywatnych tuneli.

Inne, ktorych nie testowalem - ale moze dzialaja:

72.21.50.74 US

75.126.32.187 US

WAŻNE

Pamietajcie, ze jak chcecie wklepac kod przez xbox.com i uzywa programu Hide Ip, to musi wyczyscic pliki Cookie przegladarki. A - i majac konto USA, ustawilem w programie, zeby zamienial mi adres sieciowy wlasnie na odpowiednik USA

Edited by easye

zrobiłem jak wyżej i dalej wyskakuje "zakończenie pobierania nie było możliwe spróbuj później. Punkty użyte w tej transakcji zostały już odjęte od salda i nie zostaną odjęte ponownie"

zrobiłem wszystko jak kiedyś żeby zassać mapki do gow 1 tylko że użyłem teraz

i nic . Czy to przez to że mam konto na UK ??? i czy jest inny sposób

zrobiłem jak wyżej i dalej wyskakuje "zakończenie pobierania nie było możliwe spróbuj później. Punkty użyte w tej transakcji zostały już odjęte od salda i nie zostaną odjęte ponownie"

zrobiłem wszystko jak kiedyś żeby zassać mapki do gow 1 tylko że użyłem teraz

i nic . Czy to przez to że mam konto na UK ??? i czy jest inny sposób

Ciezko powiedziec, ale bardzo mozliwe, gdyz ja nie moglem ukonczyc sciagania przez VPN'a szwedzkiego.

Nie martw sie - mapy masz w historii sciagan - mozesz kliknac tam "dodaj do kolejki" jeszcze raz i znowu zacznie Ci pobierac od 96%. Na Twoim miejscu w takim razie poszukalbym adresow IP i loginow do jakiejs sieci prywatnej w UK i powinno pojsc.

Mi też udało sie już sciągnąc mapki !

Jak ma sie konto zarejstrowane na USA to trzeba wbić na te namiary sieci VPN -

w nazwę hosta wpisujemy 75.126.32.187

i z poziomu konsoli normalnie mapy pobieramy.

Na konto Uk

wchodzimy na ta stronke www.worldvpn.net i sie zarejstrowac po czym wejsc na dane sieci VPN ktore dostaniemy na maila.

potem juz tylko sciagac :)

NO to tyle problem sciagania rozwiazany :)

Chyba blokada jest na linii usa/europa

Edited by zaqwsx