-
Battlefield 6
Moje najlepsze chwile z serią battlefield to bad company 2 na xbox 360 i battlefield 4 na ps4. Później bardzo szybko odpadałem od kolejnych edycji. Do tego stopnia że myślałem że to już nie dla mnie… Jednak beta mnie przekonała, wróciły wspomnienia. Wciągnęłem się bardzo szybo. I teraz gram sobie w tą 6. Ogień płonie na nowo. To niesamowite że po tylu latach bawię się tak dobrze jak w BF4. Gram tylko podbój. Kilka rund dziennie i to mi wystarcza. zawsze coś się dzieje. Kille wpadają, punkty lecą. Fajne akcje. Dźwięk na słuchawkach ryje beret. Jestem bardzo zadowolony 🥳
-
Battlefield 6
Największy minus to te krzyki babek, których pełno. Nie pasuje mi to do klimatu tej bitwy. Grałem parę h na XSX - podbój i jest super. Serio po ostatnich grach z serii Battlefield nie spodziewałem się że do tego dojdzie. Król wrócił. Jeszcze to intro w którym jest mowa jakby o walce CODa z Battlefield ;)
- Kingdom Come: Deliverance II
- Kingdom Come: Deliverance II
- Kingdom Come: Deliverance II
-
modjo zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
- Kingdom Come: Deliverance II
- Kingdom Come: Deliverance II
- Kingdom Come: Deliverance II
- Kingdom Come: Deliverance II
-
Alan Wake II
Jedyna słuszna opcja dla tej gry to granie w ciemności i słuchawki na uszach
-
Alan Wake II
Też wymiękłem. Mimo, że kilka tytułów rozgrzebanych i nieskończonych (Zelda, Starfield, dodatek cyberpunka) to kupiłem Alana i czekam już na jutrzejszy wieczór kiedy ze słuchawkami na uszach przy świetle z kominka spokojnie zanurzę się znowu w ten świat. Do pierwszej części mam duży sentyment. Także myśle, że nie pożałuję zakupu.
-
STARFIELD
Moje wrażenia, weterana: Skyrim, Fallout 3, New vegas, 4 są jak najbardziej pozytywne. Po pierwszym szoku i mieszanych odczuciach, jest coraz lepiej. Mam tylko kilka h na liczniku, ale bawię się świetnie i coraz bardziej wciąga. Na niedoróbki staram się nie zwracać uwagi (nie takie rzeczy już w grach od Bethesdy widziałem) gra nadrabia to innymi elementami.
- STARFIELD
- STARFIELD
-
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
No właśnie są widoczne. Szkoda, że nie jest to dynamiczne pokazywanie tych serduszek np. tylko w walce..