Jump to content

wojtas011

Użytkownicy
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  wojtas011
 • Steam ID:
  wojtas011

Recent Profile Visitors

191 profile views
 1. Ja to miałem raz niemiłą historie z chmurą xboxa, grałem w remake pierwszych grearsów, byłem w połowie i gra zrobiła z dupy synchronizację i wykasowała mi cały progres. Na windowsie grałem jak coś.
 2. Proszę mi nie orac gearsow, skończyłem dzisiaj dlc i bawiłem się wybornie.
 3. Ja grałem w: Forza 7 (Słabo) Halo 5 (Można grać choć celowanie w chmurze jest mało precyzyjne) Injustice 2 (W singla można pograć) PES 2021 (tak jak wyżej) Rain on Your Parade (indyk, śmiga elegancko)
 4. Jaka przeglądarka? Mi na operze rwalo, na edge mogę grać w miarę komfortowo
 5. Działa dalej źle, sekundowy lag w forzie 7, odpaliłem jeszcze początek kampani w halo 5 i zamroziło mi obraz w cutscence po minucie. Wracam grać w spongeboba na stadii, bo na razie niestety xcloud lata świetlne w tyle. Net to nie problem EDIT testowałem dzisiaj i jest lepiej, nawet byłem w stanie celować w halo xd Input lag jest dalej ale mniejszy, ale nie miałem zrywania połączenia. Testowałem na edge gdzie jest lepiej i operze na której się nie da grać dalej.
 6. dostałem zaproszenie
 7. ciekawe czy się załapie brałem udział w testach od początku
 8. wojtas011

  Awaryjność PS5

  Ale może być tak, że tutaj niektórzy nie słyszą tej częstotliwości. Ja np. słyszę jak alarmy wydają piszczacy dźwięk na parkingach a moja mama tego nie słyszy.
 9. Masz godzinę i czekasz w kolejce aby odpalić grę.
 10. Dwójka miała wylecieć, ale w tym samym miesiącu ogłoszono deal więc została.
 11. W sumie na telefonie po premierze działało nawet spoko, kilka misji w halo nawet przeszedłem, czy w dirta 4 pograłem, ale ostatnio jest coraz gorzej. Na pc jest dramat a myślałem, że z kablem to już będzie poziom innych usług, a premiera ma być na wiosnę.
 12. Odpaliłem na kompie i jest dramat, do stadii i GF Now nie ma podjazdu. Zrywanie połączenia, ogromny inputlag, na razie jedyna zaleta to biblioteka. Ogólnie te same problemy co na telefonie, a myślałem, że to wina wifi. Hype spadł do zera bo przez rok nie zobaczyłem poprawy w wydajności.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.