Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

II KoBik II

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez II KoBik II

  1. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    I błąd bo mogliby zarobić - tak jak Blizz zarobił na Diablo 3. Jaki rejdż mikrosyfowych w minusach xDd
  2. II KoBik II odpowiedział(a) na Pawel_S5 temat w Kącik RPG
    Już dawno nie grałem w coś co ma krzaczki, czepiąc przy tym fun. Czekam na premierę bo zapowiada się kozak tytuł. Graficznie na Pro to bajeczka.
  3. Ciezko zrobic dobre zdjecie tej konsoli. W rzeczywistosci wyglada ladniej. Chodzi cicho. Od razu testowalem U4 bo na poprzedniej odpalal sie odrzutowiec przy tej gierce. Teraz cisza. Nagrzewanie, standardowe. W tym temacie nie zmienilo sie za duzo wzgledem podstawki PS4. Ogolnie polecam. Staruski juz Mordor z dopalonymi efektami daje rade a o dziwo skoncze sobie ponownie bo swego czasu zaliczylem na X1. Padzik w sumie taki sam. Zmiany jakie mozna zauwazyc to lepszy plastik na galach, trajgerach i krzyzaku.
  4. Ja ebie jak Mordor tak wyglada na dopasionej Pro to boje sie Horizon.
  5. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    idźcie do graczdariego, on wie i ma lepiej
  6. Aż Bartuś musiał minusa pocisnąć bo mu konsolka wyje xD Wszędzie tyle samo konsol na paletach a Graczdarii o 500 sztukach pisze na Polskę xDDdd
  7. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Śliczna to nie jest. Sorry za jakość ale to tylko srajfon.
  8. No ja tez juz wracam z Prosiakiem. Nawet Sasza byl w Saturnie
  9. Gurwa nie wiem. Znajomi juz palcem wytykajo xD nie bralbym ale bialas mi poszedl za kobelek plus kilka smieci na OLX i sie uzbieralo z dupy w zasadzie wiec biore
  10. Ojaa pisalem juz ze mialem 4 sztuki PS4 i kazda po czasie wchodzila na wyzsze obroty. Taki urok. Kup sobie Xboksa. To samo Balon. Zamiast grac to siedza z miernikiem halasu, ja yebe "gracze" xD Sam za chwile jade po swoja wiec tez napisze co i jak.
  11. Wsadz se ja w pudelko, zamuruj w sciane i graj w cyfrowki zeby jej juz nie widziec i nie slyszec. Problem rozwiazany.
  12. Racjonalnie nigdy w tym temacie nie myslalem. Zawsze spontan i zakupy z dupy. opinie innych tez w (pipi)e.
  13. Teraz jest inny target. Jak wychodzilo PS4 to dopiero byly dramy pod sklepami. Wiem bo sam bralem udzial w ludobojstwie xD
  14. Saturn pisze ze konsoli zamowili, maja lezec na polkach. Biegu na setke nie bedzie. Ffffffuuuuuuuuck
  15. II KoBik II odpowiedział(a) na jaszczoor temat w Mobile
    Bo nawet glupie Zedge nie dziala i pewnie tez kradzione dzwonki tam majom. Ah ten apol.
  16. Co tam ma urywac. Jak gierka dla mnie srednia na strzal byla. I sugerowanie sie porownaniem na jutubie xDDdd
  17. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Mass Effect
    Hype train jak ciul. Chyba do tego czasu oblece podstawki na x360.
  18. Jak bedzie zasilacz wewnatrz to zawsze konsola bedzie glosna. Mialem 4 rozne PS4 i kazda po jakims czasie/apdejcie/nie wiem z jakiego powodu, wyla przy wymagajacej grze. PS3 rowniez potrafilo wejsc na glosniejsze obroty. Najcichsza konsola to byl xbox 360 i xbox one a teraz nawet eska Microsoftu jest ciiiiiiichutka. A jest jechana dziennie przez Girsy 4. Takze Sony nie umie i huy.
  19. II KoBik II odpowiedział(a) na jaszczoor temat w Mobile
    wchodzisz do itunes, kategoria 'dzwonki', wpisujesz tytul piosenki, klikasz pobierz i masz. Nie wiem co w tym trudnego. no chyba, że chcesz ukraść to wtedy sie musisz bardziej napracować Pyerdolnij sie w cymbal ze bede placil za 30 sekund dzwonka. Ale spoko i tak mam defaulta.
  20. Przyłożę, cegiełkę do Ficusia bo moją mamę pożegnałem w 2009, więc ciężko mówić o braku czegokolwiek po wyprowadzce. Bo nic już nie takie jak dawniej. Nie wspominając o nadchodzących świętach, które zawsze w domu były czymś wyjątkowym.
  21. Mówio, że Amazon się obesrał ze wszystkich konsol, nie ma co liczyć na kolejny rzut przed świętami. Liczę, że Polscy gracze, mają na ten sprzęt wywalone tak jak 90% tego forum. Bo drugi raz biegać nie będę xD
  22. II KoBik II odpowiedział(a) na jaszczoor temat w Mobile
    Tak z dupy trochę ale mega beczka z Apla, że aby zmienić dzwonek w telefonie, trzeba się z tym pyerdolić jak w epoce, w sumie nie wiem, żaden inny system nie był pod tym względem tak zyebany.
  23. Custom srastom ale modelu walki to ja raczej nie zniese w tej grze. Jakby jeszcze bronila sie fabula to bym sie skusil ale tu oba aspekty to dno kompletne imo.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.