Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

II KoBik II

Senior Member

Treść opublikowana przez II KoBik II

  1. Czat jeszcze ogarne bo chorobska mnie roz(pipi)alo i nawet nie sprawdzilem ale konsola chciala zebym do niej gadal wiec chyba dziala. Jest pilocik w kablu do off/on i suwak glosnosci. Komfort Mustangu to cos pieknego 4h ciaglego grania i nie chce sie ich sciagac z glowy
  2. Wpinam w tv lub amplituner. Jesli wpinam w pada to dzwiek jest huyowszy wiec nie polecam. Sluchawki tylko po kablu, zadne bezprzewodowki mnie nie interesuja. Tak jak pisze Starh branding Takstarow ale imo rewelka w tych cenach.
  3. Jack są nawet specjalnie dedykowane dla One. http://www.hyperxgaming.com/pl/headsets/cloud
  4. Po paru testach, werdykt nie mógł być inny. Kingstony HyperX Cloud. Polecam sprawdzić i stestować. Dla mnie ideał, już dawno nie byłem tak zadowolony z dźwięku, jakości odcięcia od świata zewnętrznego i jakości samego mikrofonu. O samej wygodzie nie wspominam. Miazga jednym słowem. Jeśli miałby kupować kiedyś kolejne to chyba tylko HyperX.
  5. II KoBik II odpowiedział(a) na Nsp temat w SpartakuS
    Gurwa mac. Juz troche zimno i jep katar, bol gardla. Jak tu siady robic jak potok z nosa. Eh sloneczko wracaj jednak.
  6. II KoBik II odpowiedział(a) na Nsp temat w SpartakuS
    Patryk jest na bombie. Robi medialny szum wokol siebie. Taka jego rola zeby miec profit. Gurwa proste jak (pipi)enie. A gosc z filmiku ma normalne miesnie. Jak mozna nie umiec odroznic skoksowanych lap od naturalnych? Ja pyerdole. Starczy neta.
  7. II KoBik II odpowiedział(a) na Nsp temat w SpartakuS
    Zaczalas cwiczyc to i miesnie wody nabraly. Cisnij sukcesywnie dalej.
  8. II KoBik II odpowiedział(a) na Nsp temat w SpartakuS
    Jade na pierogach i pieczywie. Diety brak. 3x w tygodniu trening, czasem dwa a i tak kopyta mam wieksze od ciebie bo TY ich nie masz. 44 w kablu xD widzialem te zatluszczone lapy na fotach ze zlotu. Wyjdz.
  9. II KoBik II odpowiedział(a) na Nsp temat w SpartakuS
    Hamuje to ci mozg od chlania.
  10. xD Tak szybko zerkajac na alle to najtanszy. Za 120 calosc pogonie.
  11. najtańszy weapon x za 60zł, wieczny, 75 i deadpool 35 z przesyłką.
  12. sprzedam całość bo mam duble 140zł z wliczoną PPP.
  13. II KoBik II odpowiedział(a) na Ryuk temat w Subforum FIFY
    Podrasowane demo xD Fify..
  14. II KoBik II odpowiedział(a) na Wojtas angol temat w Subforum PESa
    Wreszcie w tym roku Pes daje rade. Ogarna dobre patche i mozna dzialac
  15. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w SpartakuS
    bierę
  16. No głównie chodzi o jakość grania, bo te sonówki to każdemu pękają z niewiadomych przyczyn, a z drugiej strony nie jestem super audiozyebem żeby bulić tysiaka za plastik z napisem ultra premium.
  17. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w SpartakuS
    To chyba tylko sama butelka jest.
  18. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Nie grać non stop w te gierki bo się porzygasz.
  19. Pewnie sygnowane tylko, miałeś/masz P12? dają radę?
  20. będą w fpytkę? znaczy walić sygnę CoD, interere mnie jak grają, ktoś coś?
  21. II KoBik II odpowiedział(a) na Nsp temat w SpartakuS
    Z treningu ponoć najlepiej czerpać przyjemność. Zatem jedyny i słuszny system treningowy jaki mi odpowiada to 3 dniowy split. Zajechanie dużych partii i pompka z CZUCIEM MIĘŚNIOWYM na małe partie. Idealnie. Ciężarki robią ale CZUCIE MIĘŚNIOWE daje taki sam jeśli nie lepszy efekt dla mnie oczywiście.
  22. Dziękówa gdyby kto szukał https://soundcloud.com/djapatox/flipsyde-someday-djapatox
  23. Sluchanie kaset jest jak moczenie w gumie. Czyt. Ciulowo.
  24. Mialem juz podejscie. I co mnie wkurza to brak Hideo w tej grze. Zawsze byly filmiki i poyrbane akcje a tu tego brakuje i tyle. ALE z drugiej strony jest ten gameplay ktory przyciaga. Cos co kiedys mial Splinter Cell bo fabularnie to wiadomo, nuuuuuudy.
  25. Mevek nie ogarnia. Mnie sie gra calkiem dobrze.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.