Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Litwin81

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Litwin81

  1. ale dlaczego mamy zakladac cos takiego?? To moze zalozmy tez, ze inzynier idzie ze spawarka i mina przeciwpancerna Przeciez normalne, ze jak pisze o malych mapach, to oczywiste jest, ze snajper biega z PDW. Jak biega z PDW to już nie snajper Snajper (od ang. snipe – strzelać z ukrycia) – strzelec wyborowy, który działa poza polem walki, by eliminować z góry określone cele. Poza precyzyjnym strzelaniem snajper musi posiadać odpowiednie cechy psychofizyczne, predysponujące go do długotrwałego oczekiwania na możliwość wykonania misji. Strzelec wyborowy – żołnierz lub członek innej uzbrojonej formacji wyszkolony w precyzyjnym strzelaniu na dużą odległość, obserwacji i maskowaniu. Uzbrojenie strzelca wyborowego stanowi karabin wyborowy, specjalnie wyselekcjonowana broń wyposażona w celownik optyczny, noktowizor lub inny celownik umożliwiający celne strzelanie na duże odległości. Zadaniem strzelca wyborowego na polu walki jest eliminowanie ważnych celów pojawiających się w krótkim czasie. Mogą nimi być strzelcy wyborowi wroga, łącznicy, obsługa broni ciężkiej (karabiny maszynowe, działa, moździerze), załogi pojazdów pancernych uszkodzonych na polu walki, dowódcy.
  2. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    K2 na bank nie miał asysty,dlatego ludzie się szybko zrażali bo gra była trudna w multi.
  3. To nie to samo,bo piszemy o klasach działających osobno,a ty napisałeś o snajperze dającym cynk że ktoś idzie i reszcie ekipy go wpierającej Jakby wyskoczyło 12 snajperów na 12 inżynierów,to nie wiem czy by im czujniki pomogły,zakładając ze szliby ze snajperkami a nie np.bronią automatyczną.
  4. Inżynier rozwali każdy pojazd,ma spora siłę ognia na siłę żywą,do tego może użyć SMAW przeciwko nim,czy to mapa pod pojazdy czy pod piechotę,to wymiata.Trzeba rzucić granat rzuci,nie doleci to pośle SMAW(precyzyjniejsze od tuby pod M16),MTAR lub AKS to moc,nie widzę słabych stron,nawet w rushu może wysłać robota by podłożył bombę.
  5. Cziter,niech gra na klawiaturze
  6. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    Skasuj profile i zapisz sobie ich loginy na kartkę,no chyba ze masz gry i chcesz mu je dać,to pozmieniaj hasła na kontach.
  7. Ja polecam zagrać ludziom w MOH Frontline z tego dodatku do MOH na PS3,myślałem ze to ja jestem tak dobry teraz,jaka obłuda,stare gry nadal potrafią powalić trudnością,no i nie ma checkpointów.
  8. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    Kabotynowi angielskie żarcie żyły zapycha i dlatego tak się spina,poza tym każdy snajper jest camperem,on nie ma biegać,tylko spotować i zdejmować z dystansu.Ja w Bf3 grałem 1400 h,ratio miałem lepsze od ciebie mimo iż zawsze grałem sam,a beta Bf4 bardziej mi się podobała niż cała gra Bf3.
  9. Lepiej niech Star Wars na silniku Frostbite wyjdzie.Co do lvl to ja rzadko wbijałem więcej niż 1 dziennie,dla mnie to mega minus tej części.
  10. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    Pamiętam jak tommi pisał że każdy kto używa igły jest kamperem czy noobem,jakoś tak
  11. Tanio,ale i tak 2 razy drożej No i bez premiuma nie opłaca się każdego dodatku z osobna kupować.
  12. Na origin BF4 na PC jest za 77 zeta,zaczynam się zastanawiać nad graniem na konsolach next gen.
  13. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    To samo jest teraz. Czasem wywalę całą serię z SAIGI i nic, pacjent biegnie dalej i mnie kładzie. Kolega Dziabar pokazał to na swoim kanale YT: Miałem to już od BC2,wkurzało to gdy się kosiło a typ przebiegał po tobie.
  14. ehehehe, porada miesiaca w koncu konsol w piatek bedzie tyle, ze bedzie mogl sobie przejsc po sklepach, popatrzec gdzie maja jakie (skąd) i spokojnie wyszukac wlasciwy egzemplarz a poza tym: 1) po pierwsze to tylko niepotwierdzone plotki 2) po drugie ponoc te chinskie trafily do stanow, a europa ma dostac sprzet made in japan Przypomnę jak minie ci stójka z powodu PS4 i przez przypadek padnie
  15. Pamiętaj by nie brać PS4 z Chin,chodzą ploty ze studenci zatrudnieni na linii sabotowali sporo egzemplarzy dając gorszej jakości pastę w ramach sprzeciwu za stawkę godzinową.
  16. Litwin81 odpowiedział(a) na Janush temat w Call Of Duty
    Ilona notorycznie się zagrywa,pamiętam jak razem w COD4 graliśmy.
  17. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    czyli swoim kadettem nigdy nie jezdziles komfortowo bo to nie byl max co auto moze dac :x Dziwna logika Adi, dałeś przykład gry w której multiplayer nie jest taki ważny więc cena PC z powodu piracenia jest niska, cena na PSNie - kosmos. A moze EA rozumie polski rynek i dlatego ceny na pudelkach/origin maja normalne dostosowane do polskich cen i jak gra Ci sie nie spodoba mozna oddac w ciagu paru dni i odzyskac kasę a na psn sony ich zmusza do grabieży? W kadecie mogę kupić używkę i nikt nie nazwie mnie złodziejem,czyli porównanie z poopy.Poza tym posiadając PS4 system jest ujednolicony,wszyscy mają takie same osiągi,świadomie nie chcę ich psuć,skoro w grach grafa to podstawa.Dla tych co kupili PS4,sprawdźcie skąd jest konsola,jak z Chin to wg. PPE mogła być sabotowana przez ludzi ją składających,najpewniejsza wydaje się wyprodukowana w Japonii.
  18. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    Napisałem komfortowo czyli na max ustawieniach,znam ludzi co wymieniają części co pół roku by być na topie.Ale możliwości i cena to jedna,druga sprawa to exy $ony,po prostu mnie robią a dla samego BF-a nie będę kasy na PC wydawał.
  19. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    PC-ta to mam do neta a gram na konsoli,nie stać mnie by raz w roku modernizować pieca by komfortowo grać.Na zachodzi nawet jakby gry były po 100 euro,to przy ich zarobkach to jest pikuś.
  20. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    Tylko w stosunku do zarobków to chciałbym mieć grę za 70 zeta nówkę,wtedy nawet bym nie rozważał składki.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.