Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pak jest dobry,czyli średni i nic poza tym,był bardzo dobry w latach 70 jak go wynaleźli,teraz ma za dużo przestarzałych form witamin w sobie(między innymi dlatego tyle tabletek trzeba tego łykać-11)i są lepsze środki multiwitaminowe.Nitro to BCAA i EAA,żaden szał za taka kasę.

Nie każde BCAA ma taki sam skład, a ten w Nitro jest bardzo dobra. Druga strona to cena, seria Animal zawsze była droga.

 

PS. Nie ten temat, jak coś to kontynuujmy rozmowę w odpowiednim.

Odnośnik do komentarza

Ćwiczę swoim własnym planem, nie zależy mi na wyglądaniu jak Burneika, chodzę na siłownię bo to lubię :P Zgadza się zaniedbuje nogi bo nienawidzę na nie ćwiczyć, a zakwasy przy prawie codziennej grze w kosza i bieganiu to coś strasznego. Za plecy muszę się zabrać na porządnie.

 

No patrz, a Burneika pewnie chodzi na siłownie bo mu rodzice kazali. Zresztą nawet nie musisz pisać, że Ci nie zależy, kiedy spojrzeć na efekty Twojej 3 letniej pracy, to rekord w mc i siadzie masz jak kobieta. Albo zmyśliłeś je na szybko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Odniosę się jeszcze do wyników Szadena : fakt, nie ma rewelacji, no ale też nie wpadajmy w ton jak na sfd. Każdy ma swoje priorytety, a mówienie, że właściwie to tylko nogi i plecy się liczą, to już wpadanie w skrajność. Mają może największy wpływ na siłę, a nie każdemu aż tak na niej zależy. Piszesz Litwin, że klata jest na pokaz : no ok, a co nie jest ? Mało wśród ćwiczących to trójboiści, którzy mają wyje.bane na obwody, każdy bardziej lub mniej świadomie chce dobrze wyglądać.

Odnośnik do komentarza

Kazub ma podejscie do cwiczen jak typowy blokers - masa & sila!!!!!!1111!!!!1JEDEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Litwin z tymi nogami i plecami to tez pocisnales. Ja myslalem, ze wszystko jest rownie wazne w kulturystyce. Chyba, ze Ty jakas inna dyscypline uprawiasz (ale chyba nie skoro foty pokazujesz).

Odnośnik do komentarza

Foty pokazuje bo jest tutaj taki temat,nie ćwiczę typowej kulturystyki,bo to sport dla narcyzów,ćwiczę głównie dla zdrowia,siły na co dzień i sprawności,nie wiem o co tyle halo,napisałem ze plecy i nogi są najważniejsze,bo plecy 3mają pion,na nogach chodzisz co nie znaczy że reszta jest nie ważna,jest,ale te dwie partie się wybijają.Po za tym bierze się to może stąd że dość mam oglądania mutantów,z dużą łapą,dobrą klatą a z nogi jakby wyszedł z więzienia(nie mogę ich ćwiczyć bo.....i tutaj każdy sobie wpisuje milion kontuzji) i płaskimi plecami.To tak jakbym napisał,że w organizmie człowieka serce jest najważniejsze i tak jest,co nie znaczy ze bez reszty można żyć,tylko serce odgrywa kluczową rolę.

Odnośnik do komentarza

Odniosę się jeszcze do wyników Szadena : fakt, nie ma rewelacji, no ale też nie wpadajmy w ton jak na sfd. Każdy ma swoje priorytety, a mówienie, że właściwie to tylko nogi i plecy się liczą, to już wpadanie w skrajność. Mają może największy wpływ na siłę, a nie każdemu aż tak na niej zależy. Piszesz Litwin, że klata jest na pokaz : no ok, a co nie jest ? Mało wśród ćwiczących to trójboiści, którzy mają wyje.bane na obwody, każdy bardziej lub mniej świadomie chce dobrze wyglądać.

 

No ok, ale Szaden sam właśnie napisał, że chce zacząć cykl na 'siłę' więc o co chodzi ? Chciał siły, więc odpowiedzi były takie a nie inne. Nie można polecić w takim wypadku odpuszczenia nóg.

Odnośnik do komentarza

Otyła to jest osoba która waży 130 kg przy wzroście 180(piszę o tłuszczu a nie masie mięśniowej),a nie 78 kg do 168 cm jak ja.Do tego taka uwaga z twoich ust to hipokryzja,bo sam też zbyt wycięty nie jesteś,ale jeżeli to poddajesz pod wątpienie to mogę specjalnie dla ciebie nagrać filmik i wrzucić na YT.

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Juz miales faze podoba - wyskoczyles z tekstem, ze ja niby chcialem powiedziec, ze slabo wygladasz jak na 10 lat cwiczen. Teraz strasznie sie obruszyles, bo powiedzialem, ze jestes otyly. Masz kompleksy ewidentnie. Do tego jeszcze gloryfikujesz sterydy. Latwo dodac 1 do 1. Ponadto najciezsze chwile w zyciu nie zlamaly Twojego silnego meskiego charakteru, ale wytkniecie Ci otylosci juz tak. Jeszsze filmiki chce nagrywac - drugi masa. Zrzuc te boczki to nie bede mowil, ze jestes otyly, ale to nie rozwiaze prawdziwego problemu :(

 

 

:sorcerer:

 

a tak serio to Ty doslownie wszystko bierzesz do siebie, ostatni raz sie do Ciebie zwracam

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...