Treść opublikowana przez Litwin81
-
Battlefield 3 - online
Kurde ta gra stała się jeszcze bardziej nie grywalna,po tym jak znikają odgłosy.Ja nie wiem co patch to jakaś wpadka,no i już 5 giga samych patchy.
-
Battlefield 3 - online
Dla mnie Bugfield 3 to jest już od dawna,przed chwilą przeczytałem że Frostbite 2.0 jest zrobiony z myślą o nowych konsolach,więc mam obawy co do nowego Battlefielda.
-
Battlefield 3 - online
Mogą być lagi,ostatnio napisy po killu wpadały mi z sekundowym opóźnieniem,z takim samym też ludzie ginęli.
-
Battlefield 3 - online
Ja bym się robotem przyczaił na kanałach w rushu koło kontenerów,jakby Amtrac wyjechał to wtedy bym go ścignął i palnikiem rozpalił.
-
Battlefield 3 - online
btw od kiedy lvl jest wyznacznikiem skilla? Praktycznie od zawsze,pomijając lamy,które po pewnym czasie i tak awansują na orła,bo nie da się inaczej.
-
Battlefield 3 - online
Jest się czym jarać,raz że na metro(gdzie jak się skampi to nie można wejść) a dwa że mieli u siebie 4 sierżantów.
-
Battlefield 3 - online
Ale z was krejzole.
-
Battlefield 3 - online
No to faktycznie tak brzmi.
-
Battlefield 3 - online
A po co ty się tłumaczysz czemu masz nowych znajomych?To chyba lepiej dla twojego skilla,ze grasz z różnymi.
-
Battlefield 3 - online
O znam tych panów.Po prostu,skończyło się pilnowanie swoich tyłów,bo mieliście przeciwko sobie inną zgraną ekipę i norma że po doopie.
-
Battlefield 3 - online
Ja bym sobie darował,lepiej na nowego MOH poczekać,ale martwi mnie ze on też na Frostbite 2 śmiga.
-
Battlefield 3 - online
Widocznie K2Andreas kampił lepiej od ciebie Kampienie to styl gry a nie wina patchów,jak ktoś stawia na otwartą walkę to biega.
-
Battlefield 3 - online
Camperstwem wszystkich się irytuje.
-
Battlefield 3 - online
Oni mają za flagi,pobicie stewardów i rasistowskie hasła,u nas jedynie za szarpaniny.
-
Battlefield 3 - online
Tu nie wiem jakby postąpił na miejscu Smudy.
-
Battlefield 3 - online
Nie rozumiem co masz do Szczęsnego interwencji?Wyszedł i skosił,przeliczył się i z kulturą bez pyskowania zszedł,we wcześniejszych meczach pokazał klasę.
-
Battlefield 3 - online
Widać ten dach miał coś na rzeczy,skoro nasi do 90 minuty poginali a ruscy,znani z dobrej kondychy padli po 70 minutach.Grecy mogli czuć się w takim parnym powietrzu lepiej,bo mają podobny klimat,więc naszym sił starczyło na jedną połowę.Nie podzielam zdania Denielskiego,dla mnie Błaszczykowski od długiego czasu to Polski Roberto Carlos,a Szczęsny i Lewandowski to klasa światowa,jeszcze ze 3 takich i mamy nie złą pakę.
-
Battlefield 3 - online
No spore ramy tolerancji,zwłaszcza pod określeniami:"dzikusy","motłoch","bydło" Ja nie udaję ze nie lubię rusków i niemców,ale do bicia musiałoby się wydarzyć coś więcej,jak np. pobicie stewarda przez byłego żołnierza specnazu.
-
Awaryjność PS3
Mi padła po 4 miechach bo geje w PRAM wymienili tylko pastę.Ja uszkodzoną sprzedałem za ok. 200 zeta,ale słyszałem że niektórzy wyciągali po 300.
-
Battlefield 3 - online
Toć ja tylko HC,normal do latania,po za tym ak i m14 zawsze było mocne.
-
Battlefield 3 - online
To ja więcej z kamery nagrałem hen czasu temu.Szczególnie zabicie snajpera z muszki(jakieś 400-500 metrów),którego nie było prawie widać (5:01) http://www.youtube.com/watch?v=6VAVWFzs2GY&feature=plcp
-
Battlefield 3 - online
Wyczynem to by było jakby kolo tam wleciał nawalać wrogów a nie tylko tak polatać,tylko po co,podczas walki nie ma szans,sztuką to jest pod ostrzałem tak latać nad "A" by przejąc flagę i przeżyć.
-
Battlefield 3 - online
A co z nich wynika?
-
Battlefield 3 - online
Nie wiem bo tyram od 2 tygodni fizycznie by zarobić na życie. Ten nowy nóż coś daje oprócz wyglądu?Tzn. czy wchodzi w 100% czy zabiera więcej hp podczas cięcia.
-
Battlefield 3 - online
Na Xboxie poszli nawet o krok dalej: jak jest mozliwosc wypalic na Verbatimie za 1PLN, to czemu z niej nie skorzystac? W koncu nagrywarki w pelni legalne sa- jakby nie chcieli, zeby ludzie plyty nagrywali, to by ich zabronili To samo z Windowsami z bazaru itd.- to tez pewnie wszystko legalne, a jak ktos placi 0,25% ceny, to nie jest zlodziejem, tylko git kolesiem, a cala reszta to frajerzy, zgadza sie? Robta to chceta, kazdy niech za siebie decyduje. Ja tylko mam nadzieje, ze te pazerne łajzy zabiora swoje łapska od uzywek- zabranianie/utrudnianie obrotu nimi to jest dopiero skur.wysynstwo... No nie,mnie zganił za głupie porównanie a sam postawił znak = pomiędzy dzieleniem konta a piractwem.Kodeks cywilny chyba definiuje kary za piractwo,co do składkowiczów to wątpię.