Treść opublikowana przez Litwin81
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Ostatnie 2 dni masterowałem M40 i Dao i takich lagów nie widziałem,praktycznie grać się nie da.Już byłem taki wyluzowany,to znowu zacząłem grać w Bf3
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Cały Bf3,ostatnio też tak miałem z czołgiem i heli.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
- OFFTOPIC
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
U mnie kolo na battlelogu ma ponad 1100 m,a ja przy 963 już nic nie widziałem
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield 3 - online
Jak będzie dużo sprzętu to podbój będzie mega grywalny,bo każdy będzie miał swój.
-
PES 2013
PES mi się podoba,ale dzisiaj strzelając Ronaldo piłka przeszła Nuerowi przez rękę,stare demony wracają
- Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
-
Battlefield 3 - online
Tommi chcesz braterstwa to idź do woja
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
To nie sztuka w Bf3,bo rzadko koszę,przegoń te kosy z BC2
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
To chyba rozbijanie jak tyle zgonów
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Coś nie poszło Ukarzycielowi,Kabotynowi i MG.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Dopóki nie trafisz na pilota,który używa działka.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
- Nowe DLC
-
Twoje wspomnienia w PSX Extreme!
Ja pamiętam tylko ostatnią,to był "Nuke"i rysunek bomby atomowej
-
PES 2013
No właśnie coś koleś mi pisał o wersji PS3,ale nie wiem jakby to miało wyglądać,no i zbyt piękne by to było.
-
PES 2013
Ktoś instalował patcha do demka PES2013 z nowymi drużynami?Wytłumaczyłby mi jak to zrobić?
-
Battlefield 3 - online
Teraz to już każdy dobije do 100 lvl
-
Battlefield 3 - online
Ty mi lepiej na gg Łebi odpisz
-
Twoje wspomnienia w PSX Extreme!
Ja pierwszy nr kupiłem gdy był start PS2,bo czaiłem się na zakup jej.Później w wojsku rozjaśniał mi szare jesienne dni i ryłem z wypadów zgredów na miasto przy recenzjach gier Battle pamiętam,tylko często mi pociski nie wchodziły,miałem przez chwilę pierwsze miejsce nawet(gdzieś chyba mam printa jeszcze)ale dostałem bana bo lekko oszukiwałem
-
Battlefield 3 - online
Trzeba walić w kabinę,mnie kolo kiedyś z M1911 ubił w bojowym,śmiech na sali bo szkło mają hartowane.
- Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Dużo osób w ogóle nie patrzy na radar,jak snajpią nie rozkładają czujników to i o kosy łatwo,zresztą snajpić na normalu,gdzie jest kamera to nie porozumienie.Moja dziewczyna uwielbia latać MAV-em i ostatnio 4 durniom zaznaczyła typka,który biegł w ich stronę,oni byli snajperami,ściągnął im 4 blachy,żal.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
A to nie wiem,bo ignora mam.Ja słaby jestem,czasami kogoś trafię Ale ostatnio od KSA dostałem podziękę za wyrównaną walkę w stylu "Dog Fight" a kolesie z tego klanu mają dobrych pilotów.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
- Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
-
Battlefield 3 - online
Nie am nic gorszego niż dostanie kosy po reanimacji