"Jedyna rzecz, którz totalnie posysa to tła, są paskudne. Ale nie to jest najważniejsze w tej grze."
Przesadzasz... Grałem na GC i jakoś nie czułem "obrzydzenia". Co prawda były tylko 3 areny, ale i tak prezentowały się dobrze. Najgorsze tła to były w SFEX2 i SF3 (3rd Strike). Osobiście uważam że najlepsze tła w SF4 to: "Afryka" i "Chiny"