Jump to content


MAJOCHEY_PL

Użytkownicy
 • Content Count

  2316
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

381 Wybraniec

About MAJOCHEY_PL

 • Birthday 01/23/1975

Informacje o profilu

 • Płeć:
  nie powiem
 • Skąd:
  ...
 • Zainteresowania:
  Brak.
 • PSN ID:
  MAJOCHEY_PL

Recent Profile Visitors

2952 profile views
 1. Zarowno Ukryci, jak i Klątwa mają znacząco dużo plusów, więc kolejność dowolna. Na pewno będziesz dobrze się dobrze bawić.
 2. MAJOCHEY_PL

  Dwa pedały

  No patrz, a ja ze Śląska jestem i po alejkach częstochowskich za(pipi),biście mi się jeździ. I głowa wysoko jakoś tak... ale zapomniałem, że to jest forum liderów opinii zły rower kupiłem i znowu jestem przegrywem, jak po zakupie Dzięki za info, następnym razem zapytam
 3. MAJOCHEY_PL

  Dwa pedały

  Płaski bieżnik całkowicie, bo to rower typowo miejski. Fajnie, lekko (wbrew pozorom) się jeździ. Poza asfaltem już gorzej, bo rama sztywna, bez teleskopów, ale siodło mocno podsprężynowane i wygodne.
 4. MAJOCHEY_PL

  Dwa pedały

  Nowy nabytek do miejskiej dżungli: Plumbike cruiser na 3 calowych oponach.
 5. MAJOCHEY_PL

  Days Gone

  To są userzy psxextreme idący za liderem opinii @_Be_ bojący się słownej reprymendy.
 6. MAJOCHEY_PL

  Days Gone

  Naprawa motoru , bełty do kuszy itd
 7. MAJOCHEY_PL

  Metro Exodus

  https://youtu.be/E0OYyQMM-DU https://youtu.be/E0OYyQMM-DU ale ten kawałek "robił" podczas sesji...
 8. Wredny, mieliśmy pograć, ale pogonilem toto, więc wiesz. Od tygodni nie mogłem się zmusić do włączenia tej gry. Przesyt trybem BR? Chyba tak.
 9. Ja rzygałem tymi wszystkimi asasynami i originsa wziąłem z lekką dozą niepew(pipi)wności, ale grało mi się dobrze i to był pierwszy Assas którego z chęcią skończyłem, tak, ze śmiało bierz. Bajek fajny chop.
 10. No, mrówa tattoo na łydzie do dziś rulez.
 11. Zależy na co się nastawiasz i czego oczekujesz brateńku. Ja po ciężkim i klaustrofobicznym Metro Exodus chętnie pykam sobie totalnie relaxacyjnie w fcnd. To jest to samo, co w "piątce", tyle, że jeszcze bardziej kolorowo i lajtowo. Dalej fajnie się szybuje w kombinezonie, skacze z helikoptera, (doszedł o_0 skok wiary wiesz zapewne ocb jak ograłeś), fajnie się popyla po tych górach i lasach. Nie oczekując wodotrysków można bawić się dobrze. Generalnie gra chodzi, jak dobrze nasmarowane maszyna - bez jakichkolwiek zacięć, chrupnięć itp. No i grafika... tu jest rewelacyjnie. A poza tym w jakiej innej grze upolujesz z łuku coś takiego?
 12. MAJOCHEY_PL

  Pizza

  Takie czasy. czy ktoś by wziął do gęby zdeformowanego wacka?
 13. Nie wiem, dlaczego nie dostałem kodu do trójkołowego jednorożca...
 14. MAJOCHEY_PL

  Metro Exodus

  Gra skończona. Ostatni etap mocno zbliżony do stylu poprzednich odsłon, ale Zakończenie miałem złe, czyli Koncówa wygenerowała mi sporo błędów i musiałem kilka razy wczytywać czekpointa. Generalnie gra bardzo dobra, dla mnie, jako znafcy prozy - tadam! mocne 8,5/10.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.