Jump to content

MAJOCHEY_PL

Użytkownicy
 • Content Count

  2692
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

MAJOCHEY_PL last won the day on September 10 2019

MAJOCHEY_PL had the most liked content!

Community Reputation

583 Wybraniec

About MAJOCHEY_PL

 • Birthday 01/23/1975

Informacje o profilu

 • Płeć:
  kobieta
 • Skąd:
  ...
 • Zainteresowania:
  Brak.
 • PSN ID:
  MAJOCHEY_PL

Recent Profile Visitors

3515 profile views
 1. MAJOCHEY_PL

  Odżywianie

  Białko? Odpowiedź jest jedna: bez umiaru. Im więcej wtłoczysz białka, tym mniej zjesz węgli i mniej fatu przyjdzie. Naprawdę.
 2. A ja sobie urlopy poplanowałem pod premiery gier... Jeszcze Tlou2 przesuńta.
 3. MAJOCHEY_PL

  Odżywianie

  Ja lecę od lat tylko na olimpie. Ale z kfd biorę ostatnio białeczko i jest ok. Nigdy zadnych rewolucji w bebechach nie było. Ja tylko z flexów biorę 4flexa , co jux pisalem i naprawde polecam. Dwa, trzy tygodnie i efekty w stawach rewelacyjne,zero luzów. Odnosnie flexa z olimpu raz brslem przez miesiac,ale tu sie wyjątkowo xawiodłem na efektach. Jak nigdy odnosnie tej polskiej firmy.
 4. Prosto od dilera... Na weekendowy spęd będzie, jak znalazł.
 5. Zobaczymy, czy tak dobry, jak mówią...
 6. Zrób se 2 tygodnie totalnej przerwy i codziennie bierz po 2 4flexy.
 7. Oby było brutalnie i krwawo. Mogli by inspirować się klimatem manhunta, a nie gameplayem z detroit bh.
 8. Miałem identyczne odczucia. Na premierę gry, a później dodatków jarałem się okrutnie, ale teraz po tych wszystkich death strandingach...
 9. MAJOCHEY_PL

  Death Stranding

  Kolejny. Wydrukować, wziąść ze wspólnej skrzynki, zabrać z obozu mułów. Nie braknie Ci tego.
 10. MAJOCHEY_PL

  NETFLIX

  E, całość rewelka. Dwa epy w innym klimacie, gotyckim, mrocznym. Ale przeniesienie akcji zmieniło całokształt diametralnie. Inne odczucia, inne światło. Doszły niezłe motywy, oj niezłe.
 11. Tu musi być skład, jak w dayz. Samemu nie widzę tego ogrywać raczej. A mój skład teraz tylko modern warfare...
 12. Trochę Skynetu człowiek pozabijał, to i się wypowie. Jakość wykonania i grafika, to niekurwaśmieszny żart. To poziom gry z 2010 roku. Naprawdę. Może na pc jest lepiej. Sama historia jest nawet, nawet. Elementy rpg wplecione w gameplay prosto i bez kombinowania. Trochę misji pobocznych, ot zbierz przy okazji jakieś lekarstwa w jakimś budynku itp. Jakoś to się klei i nawet chce się po tym postapo świecie chodzić. Małe mapy połączone są korytarzykami trochę na wzór /sry za porównanie, ale dobrze oddaje myśl/ Tlou, ale w mniejszej skali. Są momenty, jak kiedy jeszcze nie dysponujesz odpowiednim orężem i napotykasz na terminatora, nie powiem - emocje chwytają za gardło. Przekradanie się nawet daje radę. Hakowanie - prosta mini gierka, niekiedy zbyt często się powtarza. Wytrychy - klasyka klasyki, tu nic nowego nie weszło. Gunplay mocno gówniany. Mocno, na prawdę, a szkoda, bo to rdzeń rozgrywki. Tą grę ratuje, (albo i nie ratuje) licencja, dźwięk i motyw muzyczny z filmu. Generalnie gra tylko dla fanów, bo klimat "T" jest, oj jest, ale reszta kuleje, jak terminator jebnięty plazmą w pięte. Animacja T nawet fajna - po postrzale maszyna podnosi się z ziemi w charakterystyczny sposób, szuka celu itp. Czy brać? Za niską cenę z trzeciej ręki - jak najbardziej.
 13. MAJOCHEY_PL

  Fallout 76

  Ja ograłem trochę na premierę i nie narzekałem. Teraz na pewno jest lepiej. Za 3 dyszki można brać, poza tym
 14. Terminator Resistance. Póki co początek, ale to się raczej nie zmieni: Technicznie i graficznie padaka. W 2008 to był by hit. Reszta spoko. Fajna exploracja, szczelanie z shotguna i innych takich. Wabiki na roboty, bomby rurowe. Sam nie wiem.
 15. Klapki są mistrzem pierwszego planu. Zaraz obok krzesła.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.