Jump to content

MAJOCHEY_PL

Użytkownicy
 • Content Count

  2602
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

MAJOCHEY_PL last won the day on September 10

MAJOCHEY_PL had the most liked content!

Community Reputation

546 Wybraniec

About MAJOCHEY_PL

 • Birthday 01/23/1975

Informacje o profilu

 • Płeć:
  kobieta
 • Skąd:
  ...
 • Zainteresowania:
  Brak.
 • PSN ID:
  MAJOCHEY_PL

Recent Profile Visitors

3373 profile views
 1. MAJOCHEY_PL

  Death Stranding

  Wszyscy to przerabiali i nie ma. Btw jakoś wogóle nie mam chęci używać pojazdów w tej grze. Wolę wózki ciągnąć
 2. MAJOCHEY_PL

  Death Stranding

  Jak tą pogodę deszcz sprawdzić na mapie?
 3. MAJOCHEY_PL

  Death Stranding

  Generalnie twórca gry założył sobie, że sama droga do celu będzie kwintesencją gameplayu i zrobił to perfekcyjnie. Troszkę zamota jest przy ładowaniu większej ilości surowca, przetwarzaniu itp. Ale kiedy wyruszasz, planujesz przeprawę, zastanawiasz się nad sprzętem, plus balans pomiędzy zabieranym oporządzeniem, a towarem do odbiorców to już jest mega miodnie. Szedłem do stacji a tu teren różnorodny. Białe szczyty w tle, stromizna, kręte wąwozy. Idąc od drugiej strony pewnie były by inne okoliczności przyrody. Fajny patent, że generalnie nie pokonuje się / przynajmniej na etapie, gdzie jestem/ skrajnie duźych odległości. Ot, kilometr, czasem trzy, przez co gra dodaje realizmu.
 4. Dokładnie to wczoraj miałem. Btw. Jak ta gra się pięknie rozwija, ile zawartości dochodzi - serce rośnie. A samo giercowanie - poezjo ty moja! Wczoraj wieczorkiem po pracy chciałem pyknąć kilka szbkich meczyków przed dead strandind i pach! ds włączyłem po pierwszej w nocy. Pytanko: w realistycznym tylko jedna mapa mi się włącza Azhir Cave z trybem nocnym. Próba podjęta ok 10 razy. Tak ma być?
 5. MAJOCHEY_PL

  Death Stranding

  Ale od piąchy/kopniaka mogą zdechnąć.
 6. Będzie, bo to jego klimaty.
 7. Standard. Później już jest gorzej. Rzyg. Dokładnie. Tu różne są gusta. Tak. Do czasu, aż w połowie gry zaczęło mnie wywalać do menu konsoli. Dokładnie w połowie długiej misji nie zapisując stanu. Cztery podejścia + przeinstalowanie gry i to samo. Nawet darmowy pass na full dodatki nie pomógł. Ja podziękuję.
 8. MAJOCHEY_PL

  Death Stranding

  Oj, siedzi w głowie gierka. Cały czas myślami wracam w biurze do łączenia tych regionów i odbudowy dróg nowej hameryki...
 9. MAJOCHEY_PL

  Death Stranding

  Dokładnie w tym miejscu jestem. Zejście z duuużej góry, ale u mnie bez kaptura się obyło
 10. MAJOCHEY_PL

  Death Stranding

  Naprawdę?! Od jebanych dwóch godzin próbuję wrzucić płytkę z modern warfare I chuj , nie da rady.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.