Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

nero2082

Użytkownicy
  • Dołączył

Treść opublikowana przez nero2082

  1. bardzo mnie ciekawi ten Crash, bo loadingi na PS4 (to samo było z CTR) to był powód puszczenia tej gry na olx po tygodniu no i zarąbiście że jest Bugsnax na premierę =)
  2. dzwonią tylko żeby wcisnąć dodatkową gwarancję
  3. nero2082 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    słabo grywalna na której platformie?
  4. zależy czy sobie życzą (pipi)burzę czy nie =) ale wczytywałyby się oczywiście szybciej xD
  5. te crossgeny liche dość, no nic czekam na rozgrywkę z Demons i Spideya
  6. trzeba się będzie przestawić na ten brak loadingów :p
  7. masz na myśli grę twórców najlepszego platformera na PSVR? https://www.metacritic.com/game/playstation-4/astro-bot-rescue-mission nawet nie lubię specjalnie platformówek, a zagrywałem się w to oporowo
  8. zaczyna się wysyp materiałów
  9. dzięki za info z tym Destruction, super opcja do pogrania coś multi
  10. nero2082 odpowiedział(a) na MEVEK temat w PS5
    Playstation Polska w komentarzach potwierdza brak dubbingu, tylko napisy PL
  11. jeżeli twój "net" ogranicza się do polskiego pudelka i niusów od Gruchy i Łęckiej to gg
  12. jednak poszedłem w Garetha, liczę że odpali z 2x IFy chociaż :p ale najlepiej w tym teamie hula Rodrigo, jest tak przegięty że to nawet nie jest śmieszne. swoją drogą miałem przez chwilę De Gea - odwzorowali go idealnie bo ma słaby handling i puszcza placki między nogami itp. także wyleciał z hukiem :p teraz tylko dokupić Fabinho i Saint Maximina i można coś pograć
  13. jak co roku wyczyściłem wszystkie możliwe SBC, skutek? bez wielkich trafów, IF Theo Hernandez, 2x OTW Ake, Neuer, Gnabry, Rodri, Diego Carlos, Kounde, 2x discard IFy = ale 500k na koncie wbite także solidnie z rozpędu wziąłem się jeszcze za OTW Thiago Silve i OTW Diogo Iote, no i patrzę na te OTW, ten Bale kusi :] (ale Havertz za tydzień to jest pewniak na IFy więc się waham jeszcze)
  14. w fifce ma być widoczna faktura materiału koszulki ale to nie poziom 2K jednak co do tego trailera NBA, to są ślady raytracingu przy odbiciach na parkiecie, ale zastanawiają te dropy fps przy pokazaniu trybun, zabrakło mocy?
  15. 2K dowiozło grafikę <3
  16. spóźniłeś się o 1 dzień bo wczoraj były dostępne, dzisiaj nic śledź stronkę lowcygier.pl szybko wrzucają info jeśli coś będzie
  17. no i po co to komu? do 19.11 konsola będzie calkiem odarta z tajemnic, będziesz wiedział nawet ile stron ma instrukcja, unboxingów będzie tryliard, czy to jest takie super? nie do końca nie wiem jak wy ale dla mnie częścią zabawy na launch jest odpakowywanie nowej zabawki i odkrywanie wszystkiego na własną rękę
  18. esencja krindżu :p ale coś tam musiało się dziać z padem że typ taki podniecony
  19. Martial na PS4 ma widły 160k a pójdzie jeszcze wyżej :p w momencie zmiany widełek skok w górę jest spory, po paru dniach dopiero się normuje wszystkie karty do premiery będą szły w górę, na premierę mały crash (bo otwierane paczki na potęgę) ale jak ludki masowo odbiorą kasę z placement w Rivals to ceny polecą jak rakieta na Marsa (myślę że już w pierwszy weekend premierowy) i potem trzeba pilnować bo rok temu po tygodniu już poleciały mocno w dół, szczególnie te z niższym overallem 80-83
  20. poczekać aż EA zmieni, takich graczy jest sporo na rynku i muszą podbić widły wyżej, oczywiście cena tych kart zwariuje jak to zrobią :p
  21. dzięki za tip z Rivals, teraz ważne żeby dobrze rozłożyć te 10h grania żeby były zyski jeszcze przed premierą, osobiście cisnę Squad Battles pomieszane z objectives (np paczka 50k za 100finesse goli, do zrobienia na jakimś semi-pro w 3-4 mecze) polecam obadać paczki za te wyzwania, być może da się je pogrindować już teraz na szybko i się obłowić SBC zostawiam na premierę, ale może zrobię ten Early Access Pack, w którym jest karta 80-84 untradeable i jeden loan pick z TOTW1 na 10meczy
  22. @orion50 trzymaj Wernera conajmniej do premiery gry, ja bym go puścił jak OTW pojawi się w paczkach, zwykłego nie będzie w paczkach = profit i właśnie w ten sposób trochę przypadkowo ale się wzbogacam, zrobiłem standardowo drużynę z Ligue 1, (Simon, Depay i Ikone dają radę z przodu) zaj.ebista sprawa że dali potężny zastrzyk coinsów w placement meczach w Rivals (70k za 3w-0d-2l) no to od razu pobiegłem kupić Depaya, Kimpembe itd i oni wszyscy już podrożeli do tego stopnia że nie ma ich na rynku bo widełki za niskie EA dało. także brać popularnych piłkarzy (Martial kosztował 40k teraz chodzi po 150k, to samo Saint-Maximin, Bale, Jesus, Davinson Sanchez i reszta meta brygady) i ich sprzedawać jak jest skok ceny to jest metoda na dobre coinsy inny fajny motyw na jaki się czaję to możliwe transfery do 5 pażdziernika - jeśli Depay pójdzie do Barcy to jego karta poszybuje w kosmos, to samo Aouar, O.Dembele i jeszcze paru których cena może pójść w górę jeśli dojdzie do transferu. szczególnie że robią 2 drużyny OTW, jedna 9.10 a druga tydzień później dużo dobrych tipów ma Nick runthefutmarket, gościu ma ogromną wiedzę w tym temacie to polecam posłuchać
  23. nero2082 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Subforum FIFY
    ta część to będzie straszny balas, nie gra się w to za ciekawie, taka FIFA 20,5, gameplayowo nowości naprawdę garstka - kilka nowych skilli, cieszynek, a reszta to zabawa suwakami typu "ok to teraz damy mocniejszy pressing CPU" "główki będą teraz wchodzić, a strzały z dystansu nic" itp itd. oczywiście sam feeling jest inny bo waga piłkarzy jakby inna i kolizje jakby inaczej liczone, bardzo się liczy fizycznosć grajków bo bez żadngo przycisku mogą odebrać piłkę po prostu będąc dobrze ustawionym... feeling inny ale nie ma mowy o uczeniu się gry od nowa. zresztą na poziomie legendary CPU odwala takie raczysko że aż oczy przecierałem, cpu robi akcje jak 12letni youtuber z dragbackami, ball rollami i szukaniu gwarantów z mega ping pongiem przed polem karnym, w sumie dobra zapowiedź tego co czeka później w online =) cała para poszła jak zawsze w FUT - promowany mocno tryb coop, jakieś modyfikacje własnego stadionu, wyzwania społecznościowe, EA wie że tu jest piniondz to FUT zawsze będzie dopieszczany ale grając w to mam wrażenie że to było już robione na odwal, nie wiem może na nextgenie chociaż oprawa będzie mocna, bo na razie w to gram tak z braku laku, chciałbym żeby ta wersja ngen miała coś więcej niż cieszynka selfie i 2 nowe triki na krzyż
  24. kończę co mam zaczęte (Spidey) ale to już takie intro do nextgena, a jak dobrze pójdzie to kontynuowanie progresu będzie dosłowne, tzn o ile sejwy będą działać w np Valhalli zacznę ją na PS4 a skończę na 5 na początek wjedzie DS ale zaraz po nim pastgenowy Cyberpunk :] grania mi starczy do końca roku na pewno
  25. główki wróciły :p

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.