Skocz do zawartości

FIFA 21 - ULTIMATE TEAM


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

To na czym ja teraz będę zbijał majątek jak nie na kartach treningu? :(

Ale tak fakt faktem to jednak dobra decyzja, od teraz będzie można zawsze wskoczyć do gry, odpalić kilka męczy i wyjść, a nie kombinować co chwilę ustawienia, składy i zastanawiać się co zrovid żeby nie kupować co chwila kart i odnawiać kondycję. Good choice! 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

@Rillas no na pewno nie Premier League na start :p tzn chciałbym napad Saint-Maximin/Richarlison/Bale ale to trzeba liczyć 200-300k za tych panów, hype wybije ceny w kosmos jak zawsze ; dlatego do wyboru mam Ligue 1 (atak z Depayem i Yedderem hehe) albo Serie A (dużo tanich opcji do napadu np Rebic, Muriel, może Osimhen) ; najbardziej bym chciał zacząć od La Ligi (być może Fati w TOTW1?, do tego Felix, Rodrygo, Coutinho) ale chyba wyjdzie na Serie A gdzie celem transferowym będą Lautaro i Lukaku, bo słyszałem że główki wróciły w tej edycji to trzeba mieć do nich kogoś :] 

 

@xMAFIA_PLxMICHAL ten Haland to cię może kosztować ze 100k jak dobrze pójdzie, Can, Zakaria i Klostermann też nie będą tani, bo za dużo youtuberów ich poleca 

 

 

Odnośnik do komentarza

@orion50 trzymaj Wernera conajmniej do premiery gry, ja bym go puścił jak OTW pojawi się w paczkach, zwykłego nie będzie w paczkach = profit 

 

i właśnie w ten sposób trochę przypadkowo ale się wzbogacam, zrobiłem standardowo drużynę z Ligue 1, (Simon, Depay i Ikone dają radę z przodu) zaj.ebista sprawa że dali potężny zastrzyk coinsów w placement meczach w Rivals (70k za 3w-0d-2l) no to od razu pobiegłem kupić Depaya, Kimpembe itd i oni wszyscy już podrożeli do tego stopnia że nie ma ich na rynku bo widełki za niskie EA dało. także brać popularnych piłkarzy (Martial kosztował 40k teraz chodzi po 150k, to samo Saint-Maximin, Bale, Jesus, Davinson Sanchez i reszta meta brygady) i ich sprzedawać jak jest skok ceny to jest metoda na dobre coinsy

 

inny fajny motyw na jaki się czaję to możliwe transfery do 5 pażdziernika - jeśli Depay pójdzie do Barcy to jego karta poszybuje w kosmos, to samo Aouar, O.Dembele i jeszcze paru których cena może pójść w górę jeśli dojdzie do transferu. szczególnie że robią 2 drużyny OTW, jedna 9.10 a druga tydzień później

 

dużo dobrych tipów ma Nick runthefutmarket, gościu ma ogromną wiedzę w tym temacie to polecam posłuchać 

 

 

 

 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pogralem troche w Rivals wczoraj, pierwsze 5 meczy mialem wynic 3-1-1 i dostalems sie do 4 div. dostalem 64k (dostajemy kwote taka jak bysmy zaczynali w 7-8 i szli w gore) za 5 wygranych jest div2 i 120k jak dobrze widzialem na reddit, wiec oplaca sie pomeczyc zeby odrazu dostac maly boost na upgrade drużyny 

Odnośnik do komentarza

dzięki za tip z Rivals, teraz ważne żeby dobrze rozłożyć te 10h grania żeby były zyski jeszcze przed premierą, osobiście cisnę Squad Battles pomieszane z objectives (np paczka 50k za 100finesse goli, do zrobienia na jakimś semi-pro w 3-4 mecze)

 

polecam obadać paczki za te wyzwania, być może da się je pogrindować już teraz na szybko i się obłowić 

 

SBC zostawiam na premierę, ale może zrobię ten Early Access Pack, w którym jest karta 80-84 untradeable i jeden loan pick z TOTW1 na 10meczy

Edytowane przez nero2082
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Martial na PS4 ma widły 160k a pójdzie jeszcze wyżej :p w momencie zmiany widełek skok w górę jest spory, po paru dniach dopiero się normuje

 

wszystkie karty do premiery będą szły w górę, na premierę mały crash (bo otwierane paczki na potęgę) ale jak ludki masowo odbiorą kasę z placement w Rivals to ceny polecą jak rakieta na Marsa (myślę że już w pierwszy weekend premierowy) i potem trzeba pilnować bo rok temu po tygodniu już poleciały mocno w dół, szczególnie te z niższym overallem 80-83

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

Oni jakoś ogłaszają zmiany widełek, czy to tak z dupy i nikt nic nie wie?

Z dupy.

Zrobiłem zadanie ze 100 strzałami finezyjnymi. Wypadł Fabinho, więc warto było. Circa 70k. Niewymienny, ale chętnie pogram. 

Zostawię jeszcze ten link: https://www.futbin.com/priceranges tutaj można śledzić zmiany widełek. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.