Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko, co musicie wiedzieć o PlayStation Plus na PS4
 


YouTube'owy kanał PlayStationAccess przygotował materiał wideo, który zgrabnie podsumowuje dotychczas ujawnione informacje na temat działania usługi PlayStation Plus na next-genie Sony.

Wiemy już, iż PS Plus wymagane będzie, by brać udział w sieciowych bataliach, a sama subskrypcja płynnie przejdzie z PS3 na PlayStation 4. Oczywiście usługa wciąż zapewniała będzie dostęp do darmowych gier, ekskluzywnej zawartości i konkretnych zniżek.

 

Aktualizacje Playstation Plus:

 

W ostatnią środę miesiąca - info.

W pierwszą środę miesiąca - gry.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Co do DC w wersji ps+ :

Gdy w trakcie wczorajszej konferencji Sony z ust pracownika firmy padła informacja na temat tego jak wyglądać będzie PlayStation Plus na PS4, mało kto uwierzył, że na starcie otrzymamy pełną wersję gry DriveClub. Jedną z ważniejszych informacji jest ta, że nie będzie to zwykła, dostępna w sklepach edycja, a specjalna - przygotowana pod PlayStation Plus. Jakiś haczyk musiał być, prawda?

 

Teraz wiemy już jak będzie wyglądała ta "specjalna" edycja gry. Jeśli chodzi o mechanikę i zawartość w kwestii trybów gry i mnogości opcji, to tutaj nic nie zostanie nam zabrane. Po prostu w "darmowej" wersji gry otrzymamy mniej samochodów i mniej tras będzie dostępne. Tryb kariery, wyścigi w sieci, wszystkie społecznościowe elementy gry będę dostępne od razu.

 

Evolution Studios nie chciało zdradzić czy otrzymamy możliwość dokupienia pakietu, który odblokowałby kompletną grę, ale podejrzewać możemy, że tak właśnie się stanie. Idealnie nie jest, ale lepiej mieć grę przy zakupie konsoli niż jej nie mieć, prawda?

http://www.ps3site.pl/wiemy-jak-bedzie-wygladac-zawartosc-driveclub-w-playstation-plus/156567

Edytowane przez Karas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja w sumie zapytam, bo jednak pojawiło się coś co dotyczy Plusa na Ps4.
W nowym "Extrimie", czytam iż Ps4 dostanie w ramach abonamentu, DriveCluba, specjalną edycję Ps+...What?
Co za "specjalna wersja ps+"? Martwi mnie że to coś okrojone z mikropłatnościami.
Coś chyba ten "plus" będzie się różnił od tego co znamy, a i jak sobie przypomnę ostatnie problemy z Uncharted3 (mam w pudełku jak coś), to trochę spadła mi opinia o Plusie. Ale tylko trochę, bo i tak oferta jest całkiem niezła:). Nie rozumiem też skąd te narzekania na płatny online, skoro jeżeli jesteś posiadaczem PlayStation, to po prostu musisz mieć Plusa.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

troche suchych faktow z niedawnego gamescom

 
Cena PS Plus po premierze PS4 dalej będzie wynosić € 49.99 / £ 39.99 / 195zł 
Sony wprowadzi miesieczna subskrypcje w cenie € 6.99 / £ 5.99  w Polsce zapewne 20 zl więcej informacji poznamy wkrótce.
Każdy kto zakupi PS4, dostanie 14 dni darmowego PS Plus
1GB na wirtualnym dysku dla PS4 w usludze PS Plus
Co miesieczne darmowe gry na PS4 w ramach abonamentu - na początku będą to DRIVECLUB PlayStation Plus Edition i RESOGUN
Posiadacze PS4 także będą dostawać rabaty na gry oraz wcześniejszy dostęp do wersji beta
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Mnie tam się udało, próbujcie na Chromie, na Operze jest problem z zalogowaniem.

A ceny niby 62 złote od sztuki, ale dla Plusowiczów za free.

W sumie to nie wiem, czemu to dodaję, jak pleja może kupię za rok ;), a teraz co miesiąc będę wchodził na ten źle zoptymalizowany sklepik i pobierał wszystko jak leci. No, ale dziś na kolację kanapki z cebulą :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...