Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

marak1

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Fatalne info dla nowego klubu.
  2. Śmiechy , chichy , a Kucharczyczkiem interesuję się zespół ze wschodu - Kucharski ( jego menager) potwierdził info.
  3. Może nie mieć wyjścia - mimo deklaracji , że w Polsce zagra tylko w Wiśle. Za 1,5 roku mistrzostwa świata, gdzieś grać musi.
  4. marak1 odpowiedział(a) na malin1976 temat w Kącik Sportowy
    Krychowiaka jeszcze bym nie skreślał, z jego podejściem do ciężkiej pracy może się jeszcze odkuć w PSG.
  5. marak1 odpowiedział(a) na malin1976 temat w Kącik Sportowy
    Draxler ostatnio mocno krytykowany , nie wróżę mu kariery w psg.
  6. Fakt , pogoda na północy jaka jest widzą wszyscy, natomiast gra lider ( vice) z ostatnim zespołem ekstraklasy - myślę , że jakieś brameczki wpadną.
  7. Dziś też może paść sporo bramek w Gdańsku.
  8. marak1 odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Barca ponownie wygra, przez ostatnie 2 tygodnie za dużo się nie zmieniło.
  9. Rado jest przez Ekstraklasę ukształtowany - jego umiejętności przez lata szły w kierunku konkurencji w naszej lidze. Chiny miały być emeryturą. Nie pykło, shit happens. Ocena całej ligi przez pryzmat jednego Radovica mija się z celem. Są przykłady odwrotne - nie będę smencił o Lewym czy Szczęsnym, ale przykład Traore z Lechii ( zanim wszedł inwestor) świadczy o tym , że nasza Ekstraklasa ma potencjał.
  10. W meczu Legii z Lechem delegat PZPN pozował do zdjęć z Legionistami. Na każdym zdjęciu pokazując L z paluchów. Także tego.
  11. Ja podbijam swoje pytanie zanim przypadnie jak masa poprzednich.
  12. Hej, posiadałem wersje Wiedźmina 3 w formie slotu (taką konsole kupiłem- ,myślałem że to jest normalna wersja ), zauważyłem , że nie da ściągnąć DLC itd... Uznałem , że zakupię sobie na PSS nową , normalną wersje. I tu zrodził się problem- konsola traktuje te gry jak dwie różne aplikacje z osobnymi zapisami gier... Znacie jakiś "myk" na przeniesienie zapisanych stanów do nowszej wersji wiedźmina? Dodam, że grałem na swoim koncie w obie wersje.
  13. marak1 odpowiedział(a) na _mike temat w Xbox 360
    zakupiłem parę dni temu na ultimie, całkiem zadowolony jestem. przyjemnie, dynamicznie, i o dziwo się nie nudzi. sporo bosów o różnych animacjach (może nie najlepszej jakości...), prosta jak drut fabuła, która mimo wszstko wciąga, no i co-op w każdej chwili ktoś może dołączyć do naszej gry, lub my możemy odwiedzić innych graczy. jak na 79 zł to dla mnie bomba.
  14. marak1 odpowiedział(a) na raven_raven temat w Online
    Panie, daj Pan zdrapke! (ostatnie achivy do zrobienia w GoW 2)
  15. marak1 odpowiedział(a) na Gooral temat w Xbox 360
    panowie prosiłbym o mała radę z waszej strony: która wersja językowa jest lepsza? czy polska wersja jest na miarę baldura 2? czy angielska wersja jest zrozumiała( angielski znam nie najgorzej? co poradzicie?

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.