Jump to content

JeDaj

Użytkownicy
 • Content Count

  129
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Stara się

About JeDaj

 • Birthday 12/05/1980

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mój też się nie wyłącza. Wydaje mi się, że zależy to od samego dysku. Albo obudowy. Gdyż ja mam dysk ssd w obudowie kupionej za 40zl. Jakiś natec czy coś takiego. Ogólnie dysk działa poprawnie, ale po wyłączeniu konsoli dioda na nim swieci się non stop.
 2. Z tego co wiem, to konwersja golda do GOU w stosunku 1:1 (ile masz golda tyle otrzymujesz GPU) jest możliwa tylko raz na danym koncie. Dlatego większość osób kupuje na jak najdłuższy czas golda jaki może. Po tym czasie oczywiście możesz kupić golda, ale zostanie on przekonwertowany na GPU zgodnie z przelicznikiem, który znajdziesz w jednym z pierwszych postów. Jak coś to poczekaj na kogoś jeszcze, co dorzuci coś więcej do swojej wypowiedzi a nie tylko jedną linijkę. Edit: przeczytałem pierwszy post. Wyglada na to, że powinno to zadziałać. Musiało się to zmienić niedawno. Nie śledzę tematy
 3. Nie. Konwersja jest jednorazowa. Jeśli raz skorzystasz z tej promocji drugi raz już tego nie zrobisz. Dlatego dobij golda ile możesz (maks 3 lata) i dopiero wtedy dokup GPU.
 4. A gdzie ten cave? Jak narazie to widzę kącik obok lodówki
 5. Chyba nie potrzebuję tego dolby atmos, ale i tak kupiłem. Ehhh Czy to zadziała także z bardzo starymi słuchawkami po optyku? Mam stare TB X41 jeszcze z czasów X360. Na One działały pięknie, do sexa kupiłem spliter z hdmi na hdmi+optyk, ale jeszcze nie przyszedł. Da to radę z takim combo?
 6. JeDaj

  Gears Tactics

  Granat w dziurę to sztandarowy myk w gearsach. Od pierwszej części. Wygląda że mocno postarali się oddać świat gears.
 7. Wsteczna gier z x360 to emulacja. Także emulacja Live. Nie dziwne, że wrzuca wszystko na stare śmieci. Niestety. Nie kojarzę przypadku, aby jakaś gra z x360 miała to inaczej zrobione.
 8. Chyba koledzy nie grali w WaW na x360 modowane lobby to plaga. Jeśli uda Ci się trafić normalne to cud. Ale to tylko te starsze. W nowszych aż tak źle nie jest.
 9. To gigabit to jakaś kosmiczna prędkość? Jeśli dysk nie ma 20 lat to spokojnie wyciąga 100MB/s. A gigabit nie poleci wiele więcej (jeśli w ogóle).
 10. Są w chmurze. Nic nie musisz robić.
 11. JeDaj

  Marketplace

  Dzięki @maciekww28, poszło. Od razu też kupiłem dodatki do Forzy Horizon 3 bo znikają po weekendzie. Nie było problemu, czekać nie musiałem.
 12. JeDaj

  Marketplace

  @maciekww28niestety, ale nadal mi to nie chce przejść. Ciągle informacja o złym regionie. Nieważne. Poszło. Kombinacja tego zenvpn oraz aplikacji xbox na telefonie.
 13. JeDaj

  Marketplace

  Kupiłem właśnie sobie zdrapki na Turcję. Jaki jest teraz sposób żeby to dodać? Przez apkę nie idzie. Jakiś sprawdzony VPN?
 14. @nikt @Hendrix OK, rozumiem. Wszędzie były takie podniety o samolotach $ony, że myślałem, że to wszystko zatowarowanie na dzień premiery/pierwszy tydzień. Dzięki za wyjaśnienie
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.