Jump to content

zloto

Użytkownicy
 • Content Count

  567
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

zloto last won the day on May 6 2017

zloto had the most liked content!

Community Reputation

466 Wybraniec

About zloto

 • Birthday 10/07/1994

Kontakt

 • Strona WWW:
  https://www.twitch.tv/krystiianpl

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Miasto noł hał
 • Zainteresowania:
  Kąsole, z wyszczególnieniem:
  kąsole Xbox;
  kąsole Xbox 360;
  Kąsole Xbox One
 • GamerTag:
  KrystiianPL
 • PSN ID:
  KrystiianPL

Recent Profile Visitors

3892 profile views
 1. Że tak pozwolę się zapytać, grałeś już? Jeśli nie to wiesz co masz robić.
 2. Ale dla MS nic się nie zmieni. Od kilku lat tworzą gry na wiele konfiguracji. Horizons 4 możesz odpalić na koksie, jak i również na mitycznym laptopie Yetego z Biedronki i grać bez roślinności, czy to sprawia, że gra jest słaba, albo zacofana technologicznie? Przecież to obok Red Dead 2 najładniejszy open world na X'ie. Co nie znaczy, że nie będzie rozwoju. MS jako jeden z pierwszych rekomenduje do swoich gier na PC dysk SSD.
 3. @czarek250885 Mówisz, że MS boi się ryzykować, a przypomnij sobie takie gry jak Sunset czy Quantum Break. To były duże gierki, AAA, nowe IP, z ciekawymi, często kontrowersyjny pomysłami na siebie. Było jeszcze kilka innych projektów poczas tej generacji, które zebrały moim zdaniem niesłuszny hejt. Gdyby takie ReCore wyszło na platformę Nintendo to było by chwalone pod niebiosa. Ludzie hejtuja bo...tak, ciągle te same frazy powtarzają i zapominają o trochę szerszej perspektywie.
 4. Przecież nikt nie potwierdził, że druga część Hallblade to crossgen. Albo coś mnie ominęło. Proszę o link.
 5. >Zróbcie jakieś nowe IP >Wymieniać sequel HZD i pająka dwa. Ty no nie wiem co tam słabo. Myśl, że w tym narzekaniu chodzi głównie o mentalność ludzi. Za MS wciąż się ciągnie fala hejtu z początku Ona'a. Jest ona mniejsza, ale wciąż są jednostki które krzyczą głośno przy pierwszej lepszej okazji. Ja to mam szczerze w pompce, to problem MS, ale jak widać, nawet zapowiedź fajnych gierek nic nie zmienia bo GRAFICZKA, bo DUŻE EXY(niw czasowe broń Cię Panie Boże Spencer ciulu), bo NOWE IP, bo GRY USŁUGI, bo kamera zła i tak dalej. Wciąż MS ma dużo pracy przed sobą, żeby zmienić nastawienie osób do swojego sprzętu, ale, ale im się to nie uda. Nawet pro konsumenckie ruchy jak gamepass czy słabszy, ale tańszy nextgen są hejtowane. I będą bo to MS.
 6. Przecież było bardzo w porządku. Sporo nowych zapowiedzi, bez zbędnego krindżu i gadania. Jak na randomową zajawkę w środku maja, której normalnie byśmy nie dostali, dla mnie gutgit. Plus widać, że sporo dużych wydawców jeszcze się wstrzymuje ze swoim dużym towarem.
 7. Kto Ci powiedział, że odpuścili? Wszyscy insajderzy trąbią, że Lockhart istnieje i bardzo dobrze. Nextgen za 300$ w dobie kryzysu, to będzie strzał w dziesiątkę.
 8. Skupienie się na gierkach multiplatformowych pokazuje też podejście wydawców. Seria X będzie głównym sprzętem na którym każdy będzie chciał pokazać swój tytuł, bo wiadomo, że będzie się on lepiej prezentował niż na sprzęcie konkurencji. Mówię jak jest, nie mam insaiderskiego info.
 9. Na Amazonie wyciekł. Dostępny ponoć od 4 Maja.
 10. Myślicie, że czemu oba korpa czekają z ogłoszenie ceny? Otóż zdają sobie sprawę, że konsole będą drogie, czekają na ruch konkurencji, aby wiedzieć jak bardzo można wyruchać konsumenta, żeby ten się nie wkurzył. Róbcie screeny, obie konsole będą kosztować tyle samo, CHYBA, ŻE MS pokaże kopyto i będzie sprzedawać X'a poniżej kosztów. W przypadku Sony nie ma co na to liczyć.
 11. Ja się pytam gdzie są moderatorzy. Takie jawne zaśmiecanie tematu wysrywami. Typ powinien już dawno polecieć. @Colin zlituj się proszę.
 12. Wielki fan Halo i strzelanek ogólnie. Ma fajny kontent, do śniadania można obejrzeć, polecam.
 13. Szybsza pamięć ma być priorytetowo wykorzystywana do graficzki. Wolniejsza ma obsługiwać CPU, zadania w tle, system i tak dalej. W sumie całkiem logiczne posunięcie.
 14. zloto

  Halo Infinite

  Mam nadzieje że nie, bo dizajn tych postaci, szczególnie babek właśnie, był straszny. Ale już pal ten dizajn, oni byli w ogóle niepotrzebni tej grze. Tak więc od strony wyrachowania w dizajnie Bungie>343. I właśnie dla tego ludzie cieszą się na powrót starego art designu.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.