Treść opublikowana przez ogqozo
-
Mastodon
Dzięki za wspomnienie o tym zespole. Nie wiem, jak to możliwe, że nigdy ich nie słuchałem. Uwielbiam Dinosaur Jr. i wydawało mi się, że Mascis dalej śpiewa solowo. Co do Mastodona - jakby ktoś natrafił w internecie na singla "Oblivion" (w dobrej jakości), to dajcie znać. Bo singiel gdzieś tam jest na płytce wydany.
-
Oskary 2009
Niby Oscary bez niespodzianek, ale 6 kategorii wytypowałem źle. Jednak nie było chyba ani jednego przypadku, żeby jakiś zupełny outsider wygrał, albo przegrał pozorny pewniak. Nuda. Jestem pewien, że od jutra pół polskiego internetu zacznie jeździć po "Slumdogu";]. Cieszy mnie też zwycięstwo Penna, bo przecież najśmieszniejsi ludzie w internecie to prawicowcy, i na pewno pojawi się wiele zabawnych teorii o gejowskim lobby, które rządzi światem. To powinny być pozytywne skutki tej gali.
- Mastodon
-
patent, który psuje Wam całą grę...
O właśnie. Dla mnie FPS jest do niczego, jak nie można sobie w nim ustawić sterowania jak w Goldeneye. Pewnie można to uznać za błąd, ale pad do N64 był chyba jedynym, który nie dyskryminował leworęcznych, a nawet jakby ich faworyzował;]. Czasem zagram w coś na pececie z tego gatunku, ale na dłużej pogram tylko wtedy, jak mogę swobodnie celować lewą i sterować prawą.
-
Oskary 2009
Shoutbox mode on! Na razie tyle się wydarzyło, że wygrała Penelope Cruz. Drugie wydarzenie będzie na koniec - Penn czy Rourke. Nie sądzę, żeby jakieś inne kategorie mogły zaskoczyć.
-
Mastodon
Czy ja powiedziałem, że był wirtuozem? Nie. Że był za(pipi)isty. To co innego, a wręcz przeciwieństwa. Zresztą nie o to chodzi. W każdym razie Grohl był dużo lepszym perkusistą, niż teraz jest frontmenem. Ale jak ktoś potrafi jako tako frontmenić, to prędzej czy później znudzi się graniem na bębnach. Bębniarz nikogo nie obchodzi, wokalista każdego. Nie słyszałem nigdy o wokaliście, który przeszedł na perkusję, a odwrotnie to masa przykładów jest.
- Mastodon
-
Oskary 2009
Zdecydowanie najlepszy montaż w tamtym roku to miał "Balast", a nie jakiś "Slumdog".
-
Mastodon
Jak ktoś się zastanawia, jak brzmią instrumenty w dobrej jakości, to na stronie zespołu pojawiła się instrumentalna wersja pierwszego kawałka w dobrym VBR. http://download.wbr.com/mastodon/crackthes...01-Oblivion.mp3 Niestety, trochę potwierdza on obawy, że nie ma już powodów do zachwytów nad perkusją. Brann nie jest typowym perkusistą siedzącym z tyłu, w tym kawałku momentami śpiewa, poza tym jest najbardziej kreatywnym kolesiem z zespołu i mam wrażenie, że niedługo zacznie robić coś własnego, jak Dave Grohl niegdyś. Nikt nie chce być perkusistą, jeśli umie robić coś jeszcze.
-
Poleć coś w stylu...
Pierwsze, co mi przychodzi do głowy:
-
Oskary 2009
Akademia jest raczej zachwycona "Slumdogiem", jak niczym w tym stuleciu. Jak nie wygra (film i Boyle), to będzie sensacja.
-
Oskary 2009
Przecież napisał, że nie widział nominowanych filmów, ale podobała mu się Winslet w "Drodze do szczęścia". To, że na wybór akademików nie wpływa tylko sama gra w wybranej roli, a również całokształ kariery, to chyba wiadomo, więc oni też też na to będą patrzyć.
-
Oskary 2009
Mówienie, kto zasługuje na Oscara spośród nominowanych, jest bez sensu. Skoro już wyrażam własną opinię, to czemu mam się zatrzymywać w 5 filmach, które ktoś wybrał za mnie? A kto wygra? Streep nie i Van Sant raczej też nie, najprawdopodobniej będą na 3. miejscu. Zwycięstwo Penna ze względu na to, że jest bardziej lubiany - bardzo możliwe, ale to nie jedyny czynnik. Na "Okuribito" nie typuję tylko dlatego, że nie jest tak popularne jak "Walc z Bashirem", choć na pewno się liczy.
-
Porcys
Goście z Porcysa mają swój oryginalny gust. Niepokrywający się z moim. Inteligencja czytelników na forum też mi się nie pokrywa. Czasem zajrzę z ciekawości.
-
Weasel Walter
Czemu ta płyta zajmuje 170 MB.
-
Primera Division
Barca przegrała, no cóż, zdarza się. Mówili, że kryzysu nie będzie, ale musiał się przytrafić. Przewaga dalej jest duża, ale teraz Real ma jakieś teoretyczne szanse, wygrał 9. mecz z rzędu i gra coraz lepiej. 6 goli w pierwszej połowie, to jest wyczyn na miarę najlepszych meczów Barcy w tym sezonie. Kto wygra ligę, to jest raczej ustalone, więc pewnie oba zespoły są teraz skupione na Lidze Mistrzów. Mimo wszystko lepiej grać w LM, mając za sobą 6-1, niż porażkę.
-
Mastodon
Im więcej słucham, tym bardziej mi się podoba. To coś innego, niż poprzednie albumy - ale to może dobrze, do starszych zawsze można wrócić. Tylko że, kurde, naprawdę boli że nie mogę tego wygrzebać w dobrej jakości. Mam nadzieję, że zmieni się to na dniach.
-
Mastodon
Ja nie wiem, czy mi się podoba. Trudno ocenić przy takiej jakości, męczy słuchanie. Nie słyszę w ogóle perkusji - nie wiem, czy jest tak marna, czy to produkcja płyty, czy tylko jakość ripa, to jest jeszcze do oceny. Ale wygląda na to, że Dailor już tak nie zachwyci, jak zwykł to robić.
- Mastodon
- Mastodon
- Mastodon
-
Poleć coś w stylu...
Jako klasę, masz na myśli "Klasę" czy "Naszą Klasę" czy tą "Klasę" z lat 80. czy co?
-
Ostatnio widziałem/widziałam...
Tak myślałem, że się odezwie bibliotekarz.
-
Ostatnio widziałem/widziałam...
Więc jeśli nie pracuję w muzeum, to nie miałem prawa ich oglądać? O fak. Mam nadzieję, że mi policja nie wbije na chatę tera.
-
Lost sezon 5 [spoilery]
Wygląda jak jakiś kolega Sayida, tak pomyślałem na początku. Może był jakiś podobny w retrospekcjach Irakijczyka.