Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ogqozo

Senior Member

Treść opublikowana przez ogqozo

  1. ogqozo odpowiedział(a) na Mordechay temat w Archiwum
    Że się poddadzą.
  2. ogqozo odpowiedział(a) na TeBe temat w Kącik RPG
    Czytam sobie na IGN-ie relacje i powiem, że bardzo fajnie się ten nowy Suikoden zapowiada. Czekam na niego chyba bardziej niż na jakiekolwiek inne RPG. Nowy FF? E tam, kicz;].
  3. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Alternatywa
    Nie, spoko jest. Antony to wokalistka teraz oO Nie wiem, czy wiesz, ale bycie kobietą naprawdę nie czyni cię mniej pedalskim.
  4. ogqozo odpowiedział(a) na Mordechay temat w Archiwum
    Czas na wyspie przestał lecieć normalnie. Podejrzewam, że kiedy Szóstka (albo jej część?) wróci na wyspę, to będzie jakoś tak wyliczone przez matką Faradaya, że wrócą tuż po tym, jak Locke zniknął pod ziemią. Nie wyobrażam sobie, co pozostała czwórka rozbitków miałaby robić, czekając na nich. A właśnie. Podobno Bernard i Rose mieli przetrwać. Czy aby na pewno? Trochę mnie zaczyna zastanawiać, co się z nimi dzieje. Ci co chwila napotykają jakieś zbrojne grupy, a co ze starym małżeństwem, to nie pokażą.
  5. ogqozo odpowiedział(a) na Figaro temat w Region Filmowy
    "The Wire" to najintelgentniejszy serial, jaki zrobiono, ale zbrodnia nie jest tu motywem przewodnim. Chyba nie jest to najlepszy wybór do jazdy ciężarówką. Może daj mu "The Shield".
  6. ogqozo odpowiedział(a) na Mordechay temat w Archiwum
    No tak. Od 3. sezonu jest to być może najważniejsza postać w tym serialu. Bardzo mi się podoba, że niby Ben jest "tym złym", ale co jakiś czas naprawdę można dojść do wniosku, że jest jednak tym dobrym. A później się okazuje, że jednak nie. "Mówiłeś, że Locke nie zobaczył się z tobą". "To prawda, ja zobaczyłem się z nim". Czemu Ben tak się poświęcał, żeby własnoręcznie przemieścić wyspę, skoro tylko wszystko zepsuł w ten sposób? To był błąd czy jakiś jego tajemny plan? Z jednej strony to czarny charakter i manipulator, z drugiej - postać tragiczna. Wydawało mu się, że jest wybrańcem wyspy, że przeznaczono mu dowodzenie Innymi, a później okazało się, że jednak miłość Innych, Jacoba i wyspy na pstrym koniu jeździ. Zabili mu córkę. Ciekaw jestem, jak będzie ta postać wyglądać ostatecznie, na koniec serialu.
  7. ogqozo odpowiedział(a) na Mordechay temat w Archiwum
    A nie urodziła się w Essex? Mówiła, że była na wyspie jako dziecko, to chyba przyjechała z rodzicami, co nie? Przecie na wyspie się nie da dziecka urodzić, bo się umiera.
  8. ogqozo odpowiedział(a) na Mordechay temat w Archiwum
    Ale to właśnie są informacje z bieżących odcinków. Nie wiem, czemu niektórzy je spoilerują. Może w ogóle zakryjcie, że Artz wybuchnął. Co innego wycieki z nieemitowanych jeszcze odcinków. Tego tu w ogóle nie powinno być.
  9. ogqozo odpowiedział(a) na Mordechay temat w Archiwum
    Ben kiedyś mówił o jej pochodzeniu, i raczej jej rodzice się tak nie nazywali. Już bardziej prawdopodobne jest dla mnie, że Miles to dziecko dr Changa, chociaż w to też wątpię.
  10. ogqozo odpowiedział(a) na Figaro temat w Region Filmowy
    Seriale kryminalne? "The Wire", może "Rodzina Soprano"? Nie są to kryminały czystej maści, no ale wybitne rzeczy.
  11. ogqozo odpowiedział(a) na Mordechay temat w Archiwum
    Są dwie linie wydarzeń. Wydarzenia poza wyspą lecą chronologicznie. Jack zgolił brodę, Locke nie żyje, gdzieś tam pani Hawking ma jego ciało schowane. A na wyspie co chwila się zmienia czas, więc trudno powiedzieć, czy wcześniej, czy później;]. No co ty, to jest tajne;]. Ale jakiś przeciek się czasem trafi, nie wiem, szukaj.
  12. ogqozo odpowiedział(a) na Mordechay temat w Archiwum
    Locke w trumnie wygląda na tyle samo lat, co miał teraz Wiadomo, że trochę działał poza wyspą, zanim umarł - gadał z Szóstką, Benem. Więc bardzo możliwe, że wyrzuciło go w ten sam czas (i miejsce?), co poprzednio Bena. Zobaczymy to pewnie w następnym odcinku.
  13. ogqozo odpowiedział(a) na Mordechay temat w Archiwum
    Nie no, to, co powiedziała Charlotte - że Dan ją ostrzegał, że umrze na wyspie - dowodzi, że przeszłości jednak faktycznie nie można zmienić. Ale tak ogólnie, to ten serial zrobił już tyle w kwestii ożywiania zmarłych, że Jezu. Charlie, Ana-Lucia, Libby, ojciec Jacka. To ja ich opłakiwałem, a oni se elegancko dalej grają w serialu. Co to ma być?
  14. ogqozo odpowiedział(a) na Diabeu temat w UNDERGROUND
    Poszukuję albumów zespołu Sleater-Kinney o tytułach "The Hot Rock" oraz "One Beat" w dobrej jakości. Help.
  15. ogqozo odpowiedział(a) na Mordechay temat w Archiwum
    Gwarantuję ci, że mózgi Amerykanów są tak samo pojemne jak innych narodów. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale pochodzisz z kraju, w którym ćwierć obywateli ogląda "M jak Miłość". Nie każdy ma czas i chęci co tydzień śledzić uważnie jedną historię przez 5 lat, ja to rozumiem. "The Wire" oglądało 10 razy mniej ludzi niż "Lost". "Mad Men" - 5 razy mniej. Nie jest tak źle.
  16. ogqozo odpowiedział(a) na Mordechay temat w Archiwum
    Wydaje mi się, że tunel czasoprzestrzenny, bo ile już w tym serialu było aluzji do tego.
  17. ogqozo odpowiedział(a) na Mordechay temat w Archiwum
    ABC stara się coś z tym robić, żeby ułatwić przeciętnemu widzowi śledzenie serialu. Przed nowymi odcinkami lecą powtórki starych, z napisami na dole, które tłumaczą, kto jest kim i skąd się wziął. Do tego jest "Lost: Untangled", o tym samym celu: http://www.youtube.com/watch?v=uMzdOCrQ-eY
  18. ogqozo odpowiedział(a) na Soban temat w Nintendo DS
    Jak ktoś ma zaległości w Dragon Questach, to polecam poczekać jeszcze trochę na piątkę, dużo bardziej nowoczesna, dużo ciekawszy scenariusz.
  19. ogqozo odpowiedział(a) na Mordechay temat w Archiwum
    Wygląda na to, że serial po okresie "szalonym" wróci do tradycyjnej formuły, z ciągłą chronologią i flashami jednej postaci. Czy podróże w czasie dobiegną jednak końca? Na pewno nie, za mało wiemy. Z drugiej strony - jeśli błyski na wyspie miałyby trwać, to za chwilę wszyscy tam wykitują. Jak to się rozwiąże? Mam nadzieję, że jakoś pomysłowo i z sensem.
  20. ogqozo odpowiedział(a) na Mordechay temat w Archiwum
    W zeszłym sezonie 5. odcinek był rewelacyjny, a teraz co? Mam powoli wrażenie, że 5. sezon będzie najsłabszy w tym serialu . W ostatnim mają wrócić do serialu nastawionego na postaci, nie na fantastykę, a teraz - w sumie nikt nie łapie, co się dzieje. 5. odcinek nie zaskakuje niczym nowym, bo wiemy, co się ma wydarzyć. Wydaje się, że to odcinek nastawiony na tych, którzy za czymś nie nadążali - teraz mamy dla nich trochę dodatkowych wyjaśnień w sprawie dymka, Jacoba, pani Hawking. Co chwila "zaskoczenia", które są zaskakujące tylko dla bohaterów. Jedyny wyrazisty wątek - to wątek religijny, który trwa od dłuższego czasu, a teraz został już wyraźnie wypowiedziany. Niezbyt mi się to podoba, bo wcześniej takie rzeczy były w tym serialu mniej transparentne. No ale teraz już jest ustawione tło, można ruszać. Nie mam pojęcia, co się będzie teraz działo. Ani na wyspie, ani w Los Angeles. Mam nadzieję, że scenarzyści mają pojęcie. Podobno 5. sezon był najdłużej pisany i najstarnniej przygotowywany, ale na razie tego nie widać.
  21. No raczej oczywiste, że "emulacja" przez jakiś sprzęt zeżre więcej prądu, niż oryginalny kartridż. Acekard się chyba reklamuje tym, że żre "prawie tyle samo" energii.
  22. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Region Filmowy
    Lepsze niż oryginał.
  23. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Region Filmowy
    Możliwe, robią go od dłuższego czasu. Ale to, co nakręcili, to w Niemczech.
  24. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Region Filmowy
    Nie trzeba było długo czekać, by wyciekł również prawdziwy, kinowy zwiastun: http://www.joblo.com/video/joblo/player.ph...eo=basterdstrlr
  25. ogqozo opublikował(a) temat w Region Filmowy
    Jeśli każdy widział "Benjamina Buttona", to nowy film Tarantino zobaczy więcej niż każdy. Pojawił się pierwszy dłuższy materiał filmowy, więc można dyskutować, mimo że do premiery jeszcze kilka miesięcy. http://filmowelowy.blox.pl/2009/02/Brad-Pi...iebny-dran.html Klikajcie w zwiastun.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.