Jump to content

tata_arek

Użytkownicy
 • Content Count

  134
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  gry, motoryzacja, książki

Recent Profile Visitors

443 profile views
 1. Świetna wiadomość o wykupieniu Bethesdy. Osobiście żadna z ich gier mnie nie interesuje, ale Xbox w dobrej formie wyjdzie wszystkim na dobre.
 2. Hansy się burzą, bo €80 nijak się ma do $70, które zapłacą za gry Boby. Pozostaje liczyć na to, że omawiane tu ceny są tradycyjnie wywindowane przez markety. W końcu w tej generacji sugerowana cena to 289zł, a sam nigdy nie dałem więcej niż 250 na premierę, a nawet to było tylko raz. Zazwyczaj daje radę kupić premiery za 220-230.
 3. 11 mln do końca Q1 2021 to chyba i tak bardzo dużo. Wydaje mi się, że PS4 w takim okresie sprzedało się w jakichś 7-8 mln.
 4. Ok, tylko exy zachęcają do kupienia jednego pudła zamiast drugiego, a większość osób ma 1 konsolę, na którą potem kupuje multiplatformy.
 5. A równoważne PS3 $499, ale internetowi wojownicy nakręcili hejt, więc teraz każdy pamięta 599.
 6. Skąd się nagle wzięła ta opinia, że podstawka jest wymagana? Wiecie, że na każdym zdjęciu marketingowym, gdzie PS4 stało pionowo to też było na podstawce? I co, jakoś nie wybuchało kiedy postawiło się je bez podstawki, prawda? Boki PS5 mają kształt podobny do Xboxa 360, nie widzę z jakiego powodu miałoby się nie dać go normalnie położyć.
 7. Bardzo się cieszę, że PS5 będzie duże. Może w końcu nie będzie zagłuszać odrzutowców. Szkoda tylko, że najpierw zaprojektowali wersję Digital, a potem dokleili do niej napęd . Brałbym pełnoprawną, ale ta asymetria strasznie kole w oczy.
 8. tata_arek

  The Last of Us Part II

  Jeśli liczysz na to, że w temacie dotyczącym gry, z której spoilery wypłynęły 2 dni temu, nie będzie dyskusji na temat tych spoilerów to nie wiem w jakiej rzeczywistości żyjesz.
 9. tata_arek

  The Last of Us Part II

  Śmieszy mnie sprowadzanie krytyki ludzi, którzy zobaczyli spoilery to homofobii czy innej transfobii. Jeśli to jest pierwsza rzecz, która Wam przychodzi do głowy przy krytyce gry to może z Wami jest tu problem?
 10. tata_arek

  The Last of Us Part II

  TLoU nie broni się samym gameplayem. Bez historii gra jest jak najbardziej dobra, ale gameplay nie był powodem, dla którego 10/10 sypały się z rękawa.
 11. tata_arek

  The Last of Us Part II

  Prosiłbym o podesłanie leaków. Już trochę przed oczami mi przeleciało, więc chcę zobaczyć całość.
 12. Szczerze mówiąc nie oglądam każdej analizy DF, ale nie kojarzę jakichś rażących różnic między poszczególnymi platformami. Oczywiście porównujmy jabłka z jabłkami, czyli X1X vs PS4 Pro i PS4 vs X1/X1S. W obu przypadkach słabsze sprzęty mają niższe rozdzielczości, klatkaże, lub jedno i drugie, ale nigdy nie są to dramatyczne różnice. Najczęściej jest to róznica między 1080p a 900p lub 900p a 720p dla sprzętów słabszych, albo 2160p vs 1800p lub 1800p vs 1440p dla mocniejszych, ale wiadomo, są wyjątki, natomiast trzeba pamiętać, że w przypadku obu porównań różnice w mocach GPU to sporo ponad 40%,
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.