Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

netflix-logo-small.png

 

 

To jest ogólny temat o wspaniałej platformie jaką jest Netflix. Można tutaj dyskutować np. o braku 3 sezonu Peaky Blinders.

 

 

Fajnie, że w końcu zawitał w Polszy oficjalnie i dużo nowego contentu dodano.

 

 

edit: literówka w tytule, prosz o poprawienie xd

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Używałem darmowego miesiąca i naoglądałem się w ch.uj co mnie interesowało potem olalem. Oferta jest nie warta miesięcznej subskrypcji, moim głównym problemem jest to, że różne duże stacje mają własne seriale i nigdzie indziej ich nie dadzą do streamingu i tak chciałbym mieć pod jedną opłatą seriale od AMC, HBO czy Netflixa co w obecnej formie rynkowej jest nie wykonalne i pewnie nigdy nie będzie, ale fajnie jakby kiedyś powstał taki spotify serialowy i wszyscy radosnie by trzepali kasę (no w przypadku spotify to tylko oni tam trzepią kase, ale wiecie o co chodzi).

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

W ostatnich tygodniach dodano dużo filmów. Obecnie polski Netflix to 1500 pozycji (filmy, seriale, dokumenty). W Europie jesteśmy na drugim miejscu pod względem dodawanych materiałów.

 

Polecam śledzić, obecnie codziennie dodawana są nowe filmy lub tłumaczenia.

https://www.nflix.pl/

http://upflix.pl/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no ok, ale jak widzę serial o babie, to już wiem, że mnie będzie chu.j strzelał przy oglądaniu. 

 

 

DO NOT TRIGGER BLUBER

 

spokojnie, 95% zenskich charakterów w serialach to maksymalnie wku,rwiające role (najgorsze w tym były walking dead oraz breaking bad) 

Odnośnik do komentarza

Ja płace abonament od sierpnia. Oglądam mało ale raz czy dwa razy w tygodniu obejrzę sobie jakiś film czy odcinek serialu. Dla takiego janusza serialowego jak ja to świetna usługa bo dużo rzeczy nie oglądałem. Nie łykam wszystkich seriali jak masorz czy inni tutaj użytkownicy i kilka starszych seriali nadrabiam właśnie z żoną na netfliksie. Dla hardcora co ogląda wszystko godne obejrzenia w okresie premiery tak to nieopłacalne dla mnie bardzo opłacalne :) Nawet anime sindbad obejrzałem z przyjemnością a widze że tam więcej animek to może cos jeszcze obejrze :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja właśnie się regnąłem. Jestem zdziwiony ile rzeczy ma polski dubbing/lektora. Nie wiem, jak wygląda podział na regiony, ale zazwyczaj jest język angielski/niemiecki/polski.

Yeti: Top Gear nie widzę, ale są Pogromcy Mitów, jak Cię to interesuje:)

 

PS Jeszcze teraz odpalam na PC i widzę, że mogę kontynuować, to co oglądałem na TV.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Widzę trochę polskich rzeczy: jakies dokumenty o polskich fabrykach, trudnym transporcie wielkich rzeczy, czy kilka polskich filmów (np. Galerianki, czy kilka staroci z Bogusławem Linda). Tyle, ze wszystkie polskie produkcje mają jedną gwiazdkę - najsłabsze oceny. Czy te filmy widzą np. w stanach?:)

Mi brakuje właśnie kategorii "polskie produkcje".

A z dziwniejszych rzeczy są stare filmy, jak np Czarnoksiężnik z krainy Ozz z 1939 roku (ale w kolorze), czy kilka innych, przedwojennych filmów.

A wiadomo kiedy robią updejt filmów? Coś jak czekało sie na środę i gierki w plusie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.