Jump to content

Blue

Użytkownicy
 • Content Count

  662
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

244 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

1075 profile views
 1. Blue

  TEKKEN 7

  Sam ku*wa zdechnij Leroy Smith to postać, którą raz zobaczysz i nigdy nie zapomnisz. Design najwyższych lotów, od razu wskakuje na podium najfajniejszych postaci w Tekkenie. Ciekaw jestem jak się nim będzie grało, ale pod względem designu to jest zdecydowanie najlepszy z nowych zawodników w T7
 2. No cóż... Chyba cechą rasy Yody jest to, że przeważnie porusza się bardzo wolno ale w wybranych momentach porusza się bardzo szybko. Trochę jak koty.
 3. Masz rację oran, ale to wszystko m o ż e być. Na razie to dali niedoświadczoną reżyserkę i chyba trochę zawaliła sprawę. Z drugiej strony to Mando powinnien tą Carę Dune puknąć (albo ona jego) i mieć nowy booty call w telefonie.
 4. Eee... najgorszy odcinek. Nadal wspaniały, ale najgorszy z wszystkich. O ile podobało mi się dużo elementów, na czele z potężną Giną Corano, to muszę przyznać, że scenariusz tego odcinka zawalił się dość mocno. Związek emocjonalny Mando z pewną postacią kobiecą nie miał prawa się wydarzyć. Skąd to się wzięło? Gdzie mamy sceny, w których te charaktery się ścierają, gdzie powstaje uczucie? Przyjeżdża chłop do wioski i kobieta, która zobaczyła go pierwszy raz w życiu już po chwili się do niego klei. Wiem, że 30/40 minut to nie dużo, ale dobry reżyser zdołałby przedstawić taką mikro relacje
 5. A ja właśnie myślę właśnie, że to jedna z lepszych scen. Pokazuje, że za hełmem Mandalorianina skryty jest ktoś trochę bardziej skomplikowany od typowego małomównego zabijaki. Koleś ma dumę i silne powiązanie z swoją społecznością, co można wykorzystać. Takie cechy (albo słobości, jak kto to widzi) tworzą ciekawe postacie. Kibicuje.
 6. Jestem pod wrażeniem. Pewnie poświęciłeś tej riposcie więcej czasu i sił umysłowych niż Lucas reżyserii prequeli. ("Yes Mr Lucas, i'm sure this will work!")
 7. xD prequele to filmy poziomu the room, więc jednak nie
 8. Eeee... dlaczego Ty tego nie wiesz?
 9. Aktorzy nie mają w kontraktach zakazu konkurencji w DC.
 10. No niedawno odkryłem tą perełeczke na Netflixie. Zapuściłem sobie pierwszy ep i mówię do siebie, że ktoś zrobił pretensjonalne quaziDB (pipi) i kosi kasę na nostalgii... ale wyłączyć jakoś nie mogłem. No i czym dalej w las tym lepiej. Nawet nie wiedziałem, jak potrzebny mi był taki bezpretensonalny, dobrze wykonany shounen w którym najważniejsze są efektowne walki i ten znany feeling z DB, gdzie cały czas zastanawiasz się jak bardzo za(pipi)isty jest kolejny fighter. Praise the Sun!!!
 11. No i ten trailer... jest dobry, zaskakująco dobry. No i po co było takie (pipi) a nie zwiastun pokazywać wcześniej?
 12. Pomyliło Ci się RT z Rudiokiem.
 13. Może kiedyś bank mi pozwoli takiego przytulić. Ehh.
 14. Zawsze lubiłem (ale nie uwielbiałem) Gwinta, zarówno w Wiedźmienie jak i w osobnej grze. Dlatego pytam o fabułę, bo ona zapewne byłaby dla mnie tu najważniejsza.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.