Jump to content

Blue

Użytkownicy
 • Content Count

  642
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

237 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

768 profile views
 1. Eeee... dlaczego Ty tego nie wiesz?
 2. Aktorzy nie mają w kontraktach zakazu konkurencji w DC.
 3. No niedawno odkryłem tą perełeczke na Netflixie. Zapuściłem sobie pierwszy ep i mówię do siebie, że ktoś zrobił pretensjonalne quaziDB (pipi) i kosi kasę na nostalgii... ale wyłączyć jakoś nie mogłem. No i czym dalej w las tym lepiej. Nawet nie wiedziałem, jak potrzebny mi był taki bezpretensonalny, dobrze wykonany shounen w którym najważniejsze są efektowne walki i ten znany feeling z DB, gdzie cały czas zastanawiasz się jak bardzo za(pipi)isty jest kolejny fighter. Praise the Sun!!!
 4. No i ten trailer... jest dobry, zaskakująco dobry. No i po co było takie (pipi) a nie zwiastun pokazywać wcześniej?
 5. Pomyliło Ci się RT z Rudiokiem.
 6. Może kiedyś bank mi pozwoli takiego przytulić. Ehh.
 7. Zawsze lubiłem (ale nie uwielbiałem) Gwinta, zarówno w Wiedźmienie jak i w osobnej grze. Dlatego pytam o fabułę, bo ona zapewne byłaby dla mnie tu najważniejsza.
 8. Ej koledzy, arhn mówił, że gra ma jedną z lepszych fabuł ostatnich lat. Co wy na to? Bo nie wiem czy opłaca mi się poświęcić na tę grą 30h.
 9. Blue

  Cyberpunk 2077

  Rozi, spokojnie to był żart - mam nadzieję, że załapałeś. Wiedźmak miał duże problemy optymalizacyjne po swoim wydaniu, no ale w końcu dopracowali go bardzo mocno. Miejmy nadzieję, że przy Cyberpunku będzie dużo lepiej.
 10. Co dokładnie jest Twoje? Polska wolna od żydostwa? Ale nie tak na poważnie, czegoś się tak tych żydów uczepił. Przecież jest ich w Polsce mniej niż Świadków Jehowy.
 11. Blue

  Cyberpunk 2077

  Jak to? Przecież na moim 2080ti Wiedzmiń chodzi w 4k/60 fpsów przy ultra. O co Ci chodzi? Tak szczerze, to kogo obchodzi co było wczoraj. Teraz są na szczycie.
 12. Blue

  Cyberpunk 2077

  Ostatnie co we mnie tętni, to narodowa duma. Trzeba być jednak ślepym, by nie zauważyć która gra jest najbardziej oczekiwana i najwyżej oceniana po E3. Oczywiście, gra może mieć mnóstwo problemów ale muszę przyznać, że dawno nie fapowałem do artworków z gry. Mniam.
 13. Jak ja się bałem Apocalypsa. Ten jego dziwny design i moce, które dostosowywały się do mocy Xmenów. Czułem ogromny niepokój jak z nim walczyli...
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.