Jump to content

Blue

Użytkownicy
 • Content Count

  603
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

229 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

709 profile views
 1. Pomyliło Ci się RT z Rudiokiem.
 2. Może kiedyś bank mi pozwoli takiego przytulić. Ehh.
 3. Zawsze lubiłem (ale nie uwielbiałem) Gwinta, zarówno w Wiedźmienie jak i w osobnej grze. Dlatego pytam o fabułę, bo ona zapewne byłaby dla mnie tu najważniejsza.
 4. Ej koledzy, arhn mówił, że gra ma jedną z lepszych fabuł ostatnich lat. Co wy na to? Bo nie wiem czy opłaca mi się poświęcić na tę grą 30h.
 5. Blue

  Cyberpunk 2077

  Rozi, spokojnie to był żart - mam nadzieję, że załapałeś. Wiedźmak miał duże problemy optymalizacyjne po swoim wydaniu, no ale w końcu dopracowali go bardzo mocno. Miejmy nadzieję, że przy Cyberpunku będzie dużo lepiej.
 6. Co dokładnie jest Twoje? Polska wolna od żydostwa? Ale nie tak na poważnie, czegoś się tak tych żydów uczepił. Przecież jest ich w Polsce mniej niż Świadków Jehowy.
 7. Blue

  Cyberpunk 2077

  Jak to? Przecież na moim 2080ti Wiedzmiń chodzi w 4k/60 fpsów przy ultra. O co Ci chodzi? Tak szczerze, to kogo obchodzi co było wczoraj. Teraz są na szczycie.
 8. Blue

  Cyberpunk 2077

  Ostatnie co we mnie tętni, to narodowa duma. Trzeba być jednak ślepym, by nie zauważyć która gra jest najbardziej oczekiwana i najwyżej oceniana po E3. Oczywiście, gra może mieć mnóstwo problemów ale muszę przyznać, że dawno nie fapowałem do artworków z gry. Mniam.
 9. Jak ja się bałem Apocalypsa. Ten jego dziwny design i moce, które dostosowywały się do mocy Xmenów. Czułem ogromny niepokój jak z nim walczyli...
 10. Blue

  Cyberpunk 2077

  Na 90% ten trailer nie będzie występował w grze jako cutscenka. W grze ta akcja zapewne będzie wyglądać inaczej, szczególnie, że twórcy często powtarzają jak bardzo liczy się wczucie w postać i obserwowanie świata z FPP. Po za tym, Redzi bardzo często wypuszczali do poprzednich gier VGA nie na silniku gierki.
 11. Blue

  Chernobyl (2019) HBO

  No tak, ale tak naprawdę takich zagorzałych SJW jest garstka. Dzięki twiterrowi znależli się na świeczniku. Większość populacji o lewicowych poglądach mocno cringuje czytajac posty tych atencyjnych dziwek.
 12. Blue

  Chernobyl (2019) HBO

  Powinni zrobić serial o apartheidzie, ale w Palestynie. Oho, ale by się działo.
 13. Blue

  Chernobyl (2019) HBO

  Jedna głupia na całym twiterze. Chociaż można by odbić piłeczkę, że to nie jest jej kultura, niech więc spie&dala, rasistka jedna. Nie dla Cultural Appropriation!
 14. Blue

  Pieprzenie

  On jest bardzo spoko gościem. Ma kupę kasy, własną firmę, nie bierze właściwie nic od swojego agenta ( a proponowano mu bardzo grube dolary za udział w Big Bang Theory) bo ma po dziurki w nosie bycia za kamerą. No ustawił się w życiu i robi to co lubi. Chciałbym tak ale jeszcze trochę mi brakuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.