Jump to content


mucika

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Katowice
 1. 20 marca wygasa mój abonament z Erą, niestety sieć nie zaoferowała mi nic rewelacyjnego, dlatego postanowiłem przenieść numer. Dotychczas nie miałem styczności z żadnym dotykowym telefonem, używałem SE C702 i ogólnie byłem zadowolony. Wydaję mi się, że każdy Android będzie dla mnie rewelacją i szokiem nie mam więc za dużych wymagań - typowe internetowe rzeczy, czasem jakaś gra, film, zdjęcie. Zastanawiałem się nad ofertą LongPlay Internet 59 (łącznie ok 89 zł miesięcznie), a do tego i tu pierwszy dylemat: HTC Desire - 499 zł HTC Desire HD - 649 zł HTC Desire Z - 649 zł HTC Legend - 99 zł Reszta (m.in. Motorole) raczej odpada. Już na tym etapie mam problem. Cena za Desire i w porównaniu z HD i Z jest za duża, myślałem więc, czy po prostu kupić najdroższy z tej stawki HD (który nie odpowiada mi, jest za duży), sprzedać i kupić zwykłego Desire lub Ztkę? Boję się tylko, że będę miał problemy ze sprzedażą i kupnem Desire w normalnej cenie nie z Orange. Zastanawiałem się też nad Legend, jak wspomniałem, jestem telefonowym laikiem, może więc po prostu ten telefon mi wystarczy? Czy jest między nim a np. Desire aż taka różnica? Druga sieć to Orange, oni oferują przy abonamencie 99 zł Htc Desire za 1 zł, oferta ta jest gorsza od tej z Play (brak 2gb internetu w cenie, mniej minut,brak stanu darmowego), ale zaoszczędziłbym na telefonie. Słyszałem jednak, że Orange ingeruje w Desire, łącznie ze zmianą pudełka czy to prawda?
 2. Total Life to solowy projekt, bardzo sympatycznego z resztą, Kevina Dorii, z wydawanego przez Kranky - Growing. http://www.mediafire.com/?3c1s21wh1i7dgdp
 3. W klimacie "Pikniku pod Wiszącą Skałą" ?
 4. mucika

  Jazz

  Mógłbym prosić o coś Old Time Relijun i Silver Daggers ? i coś w stylu Woodpeckers from Mars Faith No More ( ).
 5. Jakieś noir z narracją pozaekranową ?
 6. mucika

  Jazz

  Exploding Customer jest świetne, mogę prosić o więcej w tym stylu ?
 7. mucika

  poszukuje...

  Bardzo proszę o : Ramleh - "Be Careful What You Wish For"
 8. mucika

  poszukuje...

  Coś w stylu różowej płyty Borisa poproszę.
 9. O, dzięki za Diebold. Orientujesz się kto to wydał?
 10. Shellac 4.05 Klub WZ (Wrocław) http://www.lastfm.pl/event/525953
 11. Pat Garrett i Billy Kid - dziś 22:50 TCM
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.