Skocz do zawartości

Godspeed You! Black Emperor


Gość Grzehoo

Rekomendowane odpowiedzi

Albo te Zyjon jest tak marny, albo ja już nie mam cierpliwości do tego typu racuchów. Trzynaście minut, z czego dwie dałoby się wyciągnąć znośne. Naprawdę nie chce mi się przesłuchiwać tego po raz trzeci czy czwarty, próbując w tym wyszukać jakiegoś pier'dolnięcia fajnego.

Jakbym był jakimś zawieszonym w czasoprzestrzeni ułomem, to pewnie by mnie to oczarowało, ale wolę w te 13 minut przesłuchać trzy kawałki jakiejś napier'dalanki niż oczekiwać aż się skończy jeden metny kawałek.

 

Nuda.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Fajne to jest, znaczy się dosyć długie kawałki i atmosfera melancholij. Jak zapuści się pare tracków i uwali na łóżko, to można słuchać, wyciszyć się trochę, ale nie wyobrażam sobie żeby słuchać tego przy dziennych obowiązkach, albo w każdej innej sytuacji, która absorbuje całą uwagę, bo ta muzyka wymaga skupienia.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja często zapodaje sobie zapętloną 'Infinity' GY!BE - kurde jak słysze 'the car's on fire.... and there's no driver at the wheel' (The Dead Flag Blues) to momentalnie się rozluźniam i zapadam w kanape - miazga.

 

reszta płyciwek tez suty szczypie(w ogóle East Hastings z Infinity to w 28 dni później było, o ile sie nie myle).

Pewnie last.fm'owi statsiarze sie wku.rwiają, że to takie długie jest i się kiepsko nabija :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
setlista z rygi: Broken Chords Can Sing a Little, Sit In the Middle of Three Galloping Dogs, Stumble Then Rise On Some Awkward Morning, Movie (Never Made), 13 Angels Standing Guard 'Round the Side of Your Bed, Long March Rocket or Doomed Airliner, Blown-out Joy From Heaven's Mercied Hole, For Wanda + 2 bisy: Storm, Static.

 

A ja (pipi) nie moge jechac :(((((((((((((((((((((((

Odnośnik do komentarza

no jest beka na szałtboksie tego ewentu :P

 

btw grają dwa nowe utwory na koncertach teraz:

 

A Silver Mt Zion Live at Debaser on 2008-10-01

 

grają m.in. nowy kawałek: There is a Light

 

http://www.archive.org/details/asmz2008-10...uso.ck21.flac16

 

A Silver Mt Zion Live at Voxhall on 2008-04-02

 

tutaj rugi nowy kawałek: Metal Bird

 

http://www.archive.org/details/asmz2008-04-02.aud.flac16

 

ogólem w linkach powyżej są wiadomości o jakości tychże nagrań, nie znam się ale brzmią dobrze, do pobrania m.in. we flac i vbr

 

Odnośnik do komentarza

Haha, ładny ten dialog na temat PiSu :D

 

<wokalista>This is gonna be our last song

<publiczność> ooohhh, ohh

<wokalista> Comeee on, commee on

<jakaś babka z zespołu> It's really long

<wokalista> It's 72h long

 

xD

 

***

 

skrinrd6.jpg, George Bush Cut Up when Talking, Beaten Down, Gamelan, Infinity winylowe, macie to? Wszystkie linki wygasły ;/

Edytowane przez Mikes
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...